Skocz do zawartości

WSI i Sumliński


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiemy czy ochroniła go Matka Boska czy nie, ale to nie temat o religii, więc nie psujmy go - taka moja prośba. Nikt nie udowodni że Matka Boska istnieje, ani że nie istnieje, więc stfu.

Odnośnie próby samobójczej - dała mu sporo czasu i rozgłosu, myslę że to mogło być zaplanowane, ale cholera wie.

Możliwe że po prostu miał "farta".

Jednak myślenie że jednak istnieje jakaś boska siła która się wkurwiła na ten cały burdel w PL i która w końcu powsadza czerwoną hołotę do więzień pomogłoby mi żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przed Pałacem za prezydętury Komora odprawiono egzorcyzm:)

 

Ale na co miała dać Mu czas ta próba?

 

Moim zdaniem obecne zwycięstwo PIS pomieszało szyki wielu kunktatorom-którzy myśleli, że dalej będzie ''ja sobie, duży biznes sobie, każdy sobie rzepkę skrobie''.

 

Nie oszukujmy się-teraz trzeba coś zrobić z trybunałem-tylko pytanie, jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watykan był mocny, ale w średniowieczu.

 

Wystarczy poznać plotki o tym, że podczas kilku konklawe aktywny udział miało brać CIA, żydowska loża masońska, a Pius XII bał się ataku atomowego na Watykan ze strony....USA.

 

Watykan to marionetka w ręku obcych i wrogich sił.

 

Też o tym słyszałem jak z pięknego Watykanu żydomasońskie ścierwa z udziałem kolesi z USA zrobili burdel.

A propo katolików, Adriano czytałeś może słowa zakonnika polskiego Maksymialiana Kolbego? Też nieźle opisuje loże masońskie, które działają w naszym środowisku. Za co był oczywiście przez Watykan krytykowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja powiem tak - mogę się oczywiście mylić, ale jak widzę Sumlińskiego to mam w głowie dzwonek alarmowy. Nic nie mam do niego jako do człowieka, bardzo inteligentny facet, chwała mu za to że dowalił Bronkowi, pokazał ludowi jaka to szmata jest - ale ja bym się go osobiście bał. Po prostu bym się dość mocno bał będąc z nim w osobistych relacjach. Nie wiem dlaczego mam takie odczucia, być może kompletnie mylne. Trzymałbym się od niego z dala, jest dla mnie jak wąż który w każdej chwili może z zaskoczenia zaatakować. Jakby coś takiego miał w energii.

 

Poza tym dziennikarz śledczy, grzęznący w błocku nie powinien mieć dzieci i żony. To straszna praca dla uczciwego człowieka, a rodzina jest zbyt łatwym celem dla służb i bandytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój swego kryje. Ręka rękę myje.

Wyjaśnij. Stonoga ze swoim Tymochowiczem....żal pisać.

 

Don Salvatore-gdzie słyszałeś? Bo to jest niszowa wiedza.

 

My tu sobie dyskutujemy o ogólnym haśle ''masoneria''-a ja już sto razy reklamowałem ''Dom smagany wiatrem''. Tylko to jest wiedza wstrząsająca, choćby masoneria, satanizm, pedofilia.

 

Marek-a może po prostu Pan Sumliński jest samcem alfa, albo twardym facetem, i bije od niego męskość?

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Stonoga to krętacz, ale warto mocne oskarżenia udowadniać, bo inaczej są tylko pustymi plotkami na poziomie pudelka.
Watykan zaś, to od dłuższego czasu jest miejsce lubiane przez tajne służby różnych krajów. Wystarczy zobaczyć, ile spraw było tam załatwianych podczas II WŚ.
Krytyka Kolbego nie może brać się znikąd, chociaż współpraca Kościoła z lożami wydawałaby się delikatnie szokująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo na ile należy Sumlińskiemu wierzyć, bo czasem również się myli:

https://twitter.com/MajewskiMichal/status/598928882264309760

Podobno powiedział również, że Stonoga miał współpracować ze służbami, ale nie przedstawił na to żadnego dowodu.

 

zdaje się, że miał ze stonogą przynajmniej jedną sprawe cywilną którą wygrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podesłałem ten film znajomemu żeby otworzyć mu oczy kim jest sretru, nawet nie obejrzał tylko i jakieś głupie teksty zaczął sadzić i pis itp.; młody wykształcony i do tego leming; przeraża mnie jak ludzi są sterowani przez media

 

Petru dojdzie do władzy (oby nie), to tak go obłoży podatkami, że nie będzie wiedział na co wydawać swoje własne pieniądze, tak mało mu zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym mnóstwo homo sovieticusów-co za młodu kłaniali się Moskwie, ale wiatr powiał z drugiej strony, coś trzeba żreć, więc teraz są jewropejczykami.

 

Ja już wolę moherowe berety. Jest w nich przynajmniej nadmierna żarliwość-a u sovieticusów jakieś takie nieludzkie, bez uczuć wyższych, dążenie do przetrwania, do żarcia, kosztem wszystkiego. Taka tępota,ograniczenie do funkcji biologicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - a Petelicki był znacznie bardziej mocny niż Sumliński. Może za Sumlińskim stały zbyt mocne siły? Watykan? PIS? Jakaś inna, nie znana nam organizacja?

Bóg, sam przyznał...

Ja mu wierze bo sam jestem wierzacy, bez oczywiscie tej katolickiej szopki i otoczki..

"Wedlug wiary waszej niech wam sie stanie" Wiara nie ma nic wspolnego co jakas organizacja, to PEWNOSC czegos...:)

Dla mnie jest bardzo odwaznym i wiarygodnym człowiekiem...

Patrze na niego i jego robote z ogromnym podziwem..

Nie szukajmy wszedzie spisków Panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn - przykro mi kolego, ale każda osoba którą znasz, która coś dużego dokonała - a Sumliński zrobił bardzo dużą rzecz, bo napisał o Bronku książkę gdy ten był u szczytu władzy - MUSI być w jakiejś grze. To tak jak pisał wielki znawca ezoteryki, Awiessałom Podwodnyj - ingerencja ciemnych sił zaczyna się od dyrektora administracyjnego większej firmy (krokodyl przyczynowy), a w świecie polityki bez tej mocy, zwykły człowiek nie ma szans przetrwać. Po prostu nie ma takiej możliwości. Oczywiście nie trzeba wierzyć w ezoterykę - ale logika wystarczy.

 

Sumliński jechał po bandzie, ocierał się o potężne siły. WSI to nie tylko przekręty gospodarcze, ale także zespoły jednych z najlepszych w europie morderców. Dla nich upozorować wypadek to codzienność - jeśli sprzątneli Leppera to kim jest przy nim Sumliński? Nie uwierzę że facet w długach który miał przed sobą wygrane wybory się powiesił. Zabili go dlatego, bo by się dostał do sejmu - wyszła sprawa Klewek i się okazało że miał rację.

 

 

Ktoś pisał dlaczego Sumlińskiego uratowało samobójstwo? Pisał gdzieś, że dzięki temu nie złamali go do końca, chodziło chyba o szpital. Poszukam w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu podrzucam cos o WSI i oficerach tego wywiadu...

Co do Leppera...Nie wiem, ale zobaczmy, na pewno Lepper mial dostep do wielu ciekawych info, jak np wiezienia CIA na Mazurach...O Sumlinskim nie bylo wtedy zbytnil slychac, ale na dzien dzisejszy Sumlinski dysponuje takimi informacjami ze pała mieknie. Czemu go jeszcze nie odstrzelili?

Dwie wersje;

Z ezoterycznego punktu widzenia moze stac za nim poteżna sila( Bog) nie wiem, ktorej Sumlinski jest po to aby idealnie wpasowal sie byc moze w jakis plan, ktorego jeszcze nie znamy

Sumlinski byl wspolpracownikiem słuz WSI, aczkolwiek tu mam spire watpliwosci

- Targnąl sie na życie

- Osmieszyl Komorowskiego, czlowieka ktory potajemnie spotykal sie z oficerami GRU na Polske...

Nie dowiemy sie na pewno, co i jak w 100%..

Nie mniej jednak Marek byc moze masz racje, sugerujac fakt ze Sumlinski jest czlonkiem jakiejs operacji badz ktos za nim stoi, nawiazalem do tego troche wyżej...

Czy Lepper byl za inteligenty? Byc moze liczyl na kogos, liczyl ze w razie czego ktos go osloni, niestety oficerowie WSI dysponuja takim majatkiem i ukladami ze moga kupic i zniszczyc kazdego...

O tym pisal i mowil Pan Sokolowski ps. Masa w jakimś wywiadzie...

Sprawa mocno dyskusyjna, aczkolwiek to co robi Sumlinski to majstersztyk, pozyjemy zobaczymy...

http://pressmania.pl/?p=15519

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.