Skocz do zawartości

Pierwsza Randka


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Umówiłęm się z dziewczyną wczoraj pierwszy raz( poznalismy sie na tinderze dluzszy czas temu, nie widzielismy sie wczesniej bo bylem za granica, wrocilem i teraz sie styknelismy) Wczoraj podchodze do niej, buzi w policzek na przywitanie, pojechalismy cos zjesc, jakis spacer, gadka sie tak o kleiła... Wróćiliśmy do naszego miasta, mieliśmy isc na piwo gdzies do lokalu a kupiliśmy 0.7 i poszliśmy do mnie... Do czego zmierzam, dziewczyna jak na swój rocznik 99 jest bardzo, ale to bardzo ogarnięta, ma kilka firm, mówi płynnie w 4 językach ( cały czas sie uczy nowych ) a na dodatek atrakcyjna, oczytana duzo wie o zyciu. Pilismy u mnie na kwadracie, rozmawiając cały czas, ale brak jakiejkolwiek chemi... Spaliśmy w jednym łozku to jedynie bylismy przytuleni, czy tam trzymalismy się za ręce.  Z rana ogarnelismy, się sniadanko, i odwiozłem ja na chate, powiedziala ze dziekuje i do nastepnego. Teraz zastanawiam się jak to wszystko rozegrać, bo dziewczyna jest ogarnięta i może bym spróbował jakoś uderzyć z bajerą, no tylko, że pierwszy raz sie widzielismy i spala ze mna, nic nie było. Nawet zadnego pocalunku, nie wiem w sumie co o tym wszystkim myslec i jak to teraz rozegrać? Jakieś rady?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cagliostro napisał:

Kup dwie 0,7 i zgłoś się. Może będzie na tyle nieprzytomna, że zrobisz to na śpiocha (udawaj, że pijesz).

Alkoholove... ja pierdzielę, co za czasy.

Jakie alkoholove... Po prostu wypiliśmy kilka drinków i tyle. Szukam poważnych porad jak do tego dalej podejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultura seksu...

 

Odpowiedz sobie na pytanie - co jest celem tej znajomości? Czy na pewno, jeśli nie zaliczyłem = fail?

 

Są inne drogi, niż jak najszybsze przebicie się przez wszystkie opory do krocza kobiety. Na przykład możesz najpierw poznać drugiego człowieka, sprawdzić jak się wam razem spędza czas, ocenić czy koleżanka ma cechy, których szukasz u płci przeciwnej. To co napisałeś wygląda jak początek potencjalnego LTR. 

 

Myślisz c==8'em. 

 

 

Edytowane przez salt0
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, salt0 napisał:

Kultura seksu...

 

Odpowiedz sobie na pytanie - co jest celem tej znajomości? Czy na pewno, jeśli nie zaliczyłem = fail?

 

Są inne drogi, niż jak najszybsze przebicie się przez wszystkie opory do krocza kobiety. Na przykład możesz najpierw poznać drugiego człowieka, sprawdzić jak się wam razem spędza czas, ocenić czy koleżanka ma cechy, których szukasz u płci przeciwnej. To co napisałeś wygląda jak początek potencjalnego LTR. 

 

Myślisz c==8'em. 

 

 

Dzieki, za te słowa. Tak to prawda, nie raz myślę kutasem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elogejter napisał:

Witam. Umówiłęm się z dziewczyną wczoraj pierwszy raz( poznalismy sie na tinderze dluzszy czas temu, nie widzielismy sie wczesniej bo bylem za granica, wrocilem i teraz sie styknelismy) Wczoraj podchodze do niej, buzi w policzek na przywitanie, pojechalismy cos zjesc, jakis spacer, gadka sie tak o kleiła...

Bywa. Ja wtedy kończę znajomość i życzę powodzenia. 

Cytat

Wróćiliśmy do naszego miasta, mieliśmy isc na piwo gdzies do lokalu a kupiliśmy 0.7 i poszliśmy do mnie... Do czego zmierzam, dziewczyna jak na swój rocznik 99 jest bardzo, ale to bardzo ogarnięta, ma kilka firm, mówi płynnie w 4 językach ( cały czas sie uczy nowych ) a na dodatek atrakcyjna, oczytana duzo wie o zyciu.

Kilka firm? To ciekawe.. 4 języki się zd

Cytat

Pilismy u mnie na kwadracie, rozmawiając cały czas, ale brak jakiejkolwiek chemi...

Zdarza się

Cytat

Spaliśmy w jednym łozku to jedynie bylismy przytuleni, czy tam trzymalismy się za ręce.  Z rana ogarnelismy, się sniadanko, i odwiozłem ja na chate, powiedziala ze dziekuje i do nastepnego.

A co miała powiedzieć? 

Cytat

Teraz zastanawiam się jak to wszystko rozegrać, bo dziewczyna jest ogarnięta i może bym spróbował jakoś uderzyć z bajerą, no tylko, że pierwszy raz sie widzielismy i spala ze mna, nic nie było.

Jaką bajerą? Na bajere masz czas na pierwszym spotkaniu. Laska może chciała ONS i jej się podobałeś. Ale nie było flow i się przespaliście. Było 

Cytat

Nawet zadnego pocalunku, nie wiem w sumie co o tym wszystkim myslec i jak to teraz rozegrać? Jakieś rady?

Zakończ to bo z tego nic nie będzie. Oboje się wynudziliście i było sztywno.

Można założyć łyżwy na plaże. Ale po co? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kaszalot napisał:

Jeśli ma ochotę kontynuować znajomość to próbuj dalej. Do 3-4 spotkania powinno coś więcej być, jeśli nie będzie to wtedy odpuść. Chyba że oczekujesz od niej czegoś więcej niż tylko zaliczenia.

Zobaczę właśnie jak to teraz będzie, nie podpalam się na nic. Za kilka dni zaproponuje jakiś wypad w góry czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, elogejter said:

, dziewczyna jak na swój rocznik 99 jest bardzo, ale to bardzo ogarnięta, 

and the winner is... 

6 hours ago, elogejter said:

 a kupiliśmy 0.7 i poszliśmy do mnie... 

w piciu na pewno ogarnięta. 

 

jebłem ?

 

Ps. To taka nowa moda wśród lasek. Opierdalać kolby i flaszki pospołu. Obserwuję to u takich 20+. Litr na dwie to czasem mało. Rokują na żony, będzie z kim pić ?

Edytowane przez maroon
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dokładnie co za firmy, nawet zatrudnia człowieka pod sobą bo dziś dzwoniła babka do niej. Dużo mi opowiadała o sobie, czym się dokładnie zajmuje, co za firmy. Faktury etc. Jeśli chodzi o whyski, to była bardziej moja namowa, mieliśmy iść na piwo do lokalu. To mówię że może whyski się u mnie napijemy, kilka drinków, powiedziała pierw, że nie wypada a potem że w sumie czemu nie. 

Edytowane przez elogejter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska ma 20 lat i kilka firm? Wybacz, ale bujać to my a nie nas... ;) Ciekawe, kto jej te firmy rozkręcił, tatuś czy sponsor...

 

Dziewczyna, która na pierwszej randce idzie z Tobą pić wódę i włazi w Twoją pościel to nie najlepszy materiał na LTR, niezależnie czy ją bolcowałeś czy nie...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elogejter napisał:

Wiem, dokładnie co za firmy, nawet zatrudnia człowieka pod sobą bo dziś dzwoniła babka do niej.

:D... A człowiek pracuje ten sam w tych czterech firmach. Babka tego człowieka dzwoniła do niej? Ps. zatrudnia pod sobą? Chlapie jej minetę?

A poważnie (jak na tak niepoważny wątek): wątpię w prawdziwość historii. Młoda bizneswoman raczej nie dałaby płacić za siebie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Libertyn napisał:

Bywa. Ja wtedy kończę znajomość i życzę powodzenia. 

Kilka firm? To ciekawe.. 4 języki się zd

Zdarza się

A co miała powiedzieć? 

Jaką bajerą? Na bajere masz czas na pierwszym spotkaniu. Laska może chciała ONS i jej się podobałeś. Ale nie było flow i się przespaliście. Było 

Zakończ to bo z tego nic nie będzie. Oboje się wynudziliście i było sztywno.

Można założyć łyżwy na plaże. Ale po co? 

Kocham to forum i takie odpowiedzi uśmiałem się z tymi łyżwami Haha ?

1 godzinę temu, Tacritan napisał:

Laska ma 20 lat i kilka firm? Wybacz, ale bujać to my a nie nas... ;) Ciekawe, kto jej te firmy rozkręcił, tatuś czy sponsor...

 

Dziewczyna, która na pierwszej randce idzie z Tobą pić wódę i włazi w Twoją pościel to nie najlepszy materiał na LTR, niezależnie czy ją bolcowałeś czy nie...

 

Mało tego bym powiedział to jakiś dziwolong . Kurde swoją droga gdzie wy takie myszki  łatwe znajdujecie ze na pierwszej randce śpią z wami ! Kurde tez. Bym się przespał z jakaś myszka i to tak dosłownie nie chodzi o sex ! Zawsze raźniej ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak seksu na pierwszej randce to na moje nic złego, fakt że spaliście razem i była jakaś bliskość może dobrze rokować właśnie na LTR.

 

Na Twoim miejscu poznałbym ją lepiej, kilka spotkań ale tym razem może niech ona się wykaże i coś zaproponuje, na pewno nie inwestowałbym finansowo w te znajomość.

 

Może zróbcie coś aktywnego razem zamiast tylko siedzieć w domu i pić? Może wtedy zaiskrzy :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejter Umarłem z nudów czytając to.

Prawdopodobnie ściemniasz lub ona Ciebie. 

 

Ale...

 

Nawet jeśli to prawda z tym leżeniem po pijaku koło siebie, bo w firmy to wiadomo, że nikt nie wierzy, nic z tego nie będzie.

Fart nowicjusza, kobita Cię upiła i miała ochotę na seks bez zobowiązań. Tyś się do baby nie zabrał, to Cię baba zakwalifikowała do rycerzy pluszowego miecza czyli koleżanki z penisem.

 

Odpuść, stań się Mężczyzną (nie rodzajem męskim) i poznaj kobietę, która Cię kręci i sobą coś prezentuje, a nie alkoholiczkę.

 

Powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, 17nataku napisał:

Brak seksu na pierwszej randce to na moje nic złego, fakt że spaliście razem i była jakaś bliskość może dobrze rokować właśnie na LTR.

 

Na Twoim miejscu poznałbym ją lepiej, kilka spotkań ale tym razem może niech ona się wykaże i coś zaproponuje, na pewno nie inwestowałbym finansowo w te znajomość.

 

Może zróbcie coś aktywnego razem zamiast tylko siedzieć w domu i pić? Może wtedy zaiskrzy :)

Dzięki za te słowa, poczekam do jutra do wieczora, jak nie wyjdzie nic z jej inicjatywy, zadzwonię i powiem żebyśmy poszli w góry przy sobocie. Zobaczymy. 

 

24 minuty temu, Pozytywniak napisał:

@elogejter Umarłem z nudów czytając to.

Prawdopodobnie ściemniasz lub ona Ciebie. 

 

Ale...

 

Nawet jeśli to prawda z tym leżeniem po pijaku koło siebie, bo w firmy to wiadomo, że nikt nie wierzy, nic z tego nie będzie.

Fart nowicjusza, kobita Cię upiła i miała ochotę na seks bez zobowiązań. Tyś się do baby nie zabrał, to Cię baba zakwalifikowała do rycerzy pluszowego miecza czyli koleżanki z penisem.

 

Odpuść, stań się Mężczyzną (nie rodzajem męskim) i poznaj kobietę, która Cię kręci i sobą coś prezentuje, a nie alkoholiczkę.

 

Powodzenia.

 

Gosciu. Mówię jak jest prowadzi działalność jednoosobowa z ubezpieczenia mi, i ma jeszcze inne małe firmy o których nie chce mi się tu pisać... Wiem bo mi pokazywała co i jak(dużo mówiła o sobie). 

I nie, nie miała ochoty na sex bo to bym wyczuł. Nawet pytała czy mam może osobna kołdrę. Samemu mi ciężko było w to uwierzyć, że młoda osoba może być tak ogarnięta. Ona nie ma żadnych znajomych z swojego rocznika czy młodszych, tylko dużo starszych, wiekszoscbto rodziny itd... Mowi ze z młodszymi nie ma żadnych tematów do rozmów 

Edytowane przez elogejter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.