Skocz do zawartości

To konto zostało zamknięte z powodu naruszenia Warunków korzystania z usługi YouTube


Templariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pomyślcie - jeśli taki gość jak ja, którego słucha na youtube w porywach kilka tysięcy ludzi, bronił się przed wiadomymi manipulacjami A Więca (sam o mnie zaczął mówić, ja go nie "ruszałem), czym spowodował ponoć rzekomą depresję u Pana Dominika (sam to przyznał), falę szyderczo - oszczerczych filmów na mój temat, jego wizytę u głównego mojego hejtera z chwaleniem go (dodało to mi wielu wrogów, czyli świństwo w białych rękawiczkach), oraz spowodowało pozwanie mnie o 25 tysięcy PLN, a także strimy na mój temat ze składaniem jądrobusa (czyli wyśmiewanie idei badań, by mniej mężczyzn umierało w męczarniach na nowotwory jąder i prostaty), a także niemalże PŁACZ że lżyłem go i jego dziewczynę (chyba byłą, przez to też ma depresję?), co jest KŁAMSTWEM, to proszę POMYŚLCIE:

 

Skoro byle zdarzenie powoduje takie skutki, to jakim cudem na filmie Pan Dominik jest wyluzowany, uśmiechnięty i odprężony po stracie kanału z KILKUSET TYSIĄCAMI SUBSKRYPCJI?

 

Chyba nie muszę tłumaczyć, jakie zyski wiążą się z posiadaniem takiej widowni. I co, luz i uśmiech? Tu depresja bo nikomu nie znany youtuber po fali ataków fanów Awięca broni swojej reputacji, a tu TAKA STRATA i co, luz blus?

 

Ja nic nie sugeruję - a ponieważ uczę się do poprawki z matury po 10h dziennie, to mi się po prostu te równanie nie składa. Możliwe też że nie mam racji ?

 

No i na dokładkę o konflikcie który wygenerował Awięc nie tylko ze mną, ale i z forum, wypowiada się inny znany youtuber, od 40 minuty proszę słuchać:

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Panie Marku teraz proszę przygotowywać się do matury a nie zajmować symetrycznymi pseudointelektualistami. Trzymam kciuki !!

 

Materiał Borbotv jest bardzo dobry i pomimo swojego prześmiewczego tonu zawiera dużo solidnych i prawdziwych argumentów. Przede wszystkim kanały jak Pana Dominika, pomimo dumnej nazwy "commentary" to po prostu wirtualny odpowiednik rzymskiego koloseum. Nieśmiertelne "igrzysk i chleba" jest aktualne tak samo dzisiaj jak dwa millennia temu. Tłuszcza chce po prostu widzieć krew, chce widzieć jak ktoś jest opluwany i niszczony, wszystko w poczuciu własnej wyjątkowości, bycia "lepszym" i tym "sprawiedliwym". Jest to po prostu obrzydliwe ale bazuje na naszych pierwotnych instynktach i nawet ktoś świadomy tego faktu nie może się wyprzeć iż jest to pociągające /w tym ja sam/. Kanały jak Pana Dominika po prostu oferują "rozrywkę" na którą jest zapotrzebowanie, wszystko polane pseudointelektualnym sosem i doprawione "wszechtolerancyjnością".    

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na To konto zostało zamknięte z powodu naruszenia Warunków korzystania z usługi YouTube
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.