Skocz do zawartości

Prezent od żony dla męża (misia)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Bogu za pomoc w podjęciu decyzji, żebym nigdy się nie żenił.

Dziękuje Bogu również z całych sił za to, że postawił przed moją osobą w życiu dziewczyny, które mi pokazały, że ja naprawdę nie chcę się żenić. :) 

Aż 50kg z barków mniej i oszczędzonych mnóstwo życiowych tragedii. :) Jest dobrze.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł w tym wydaniu!!!

 

Ja z tego pomysłu korzystałem wcześniej ale w wydaniu jak to nazwę rodzinnym. Córka na moje urodziny albo pod choinkę robiła mi kupony na: wyniesienie śmieci, sprzatanie w swoim pokoju, 2 godziny spokoju od córeczki, wyciąganie naczyń ze zmywarki itd itp. także mam jeszcze zapas tych kuponów i je aktywuję kiedy potrzeba.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frajer jeden z drugim powie skarbie przecież wszystko robię z miłości, nie chcę się migać od obowiązków, a przecież jesteś zmęczona, ciągle pracujesz, powinnaś odpocząć, a nie mi usługiwać. Urodziny to żadna wymówka, zrezygnuję ze wszystkiego, żebyś tylko mnie tak kochała, jak ja kocham ciebie. 

 

A w tle wibrujący telefon, przyszedł sms od habibi, I love your ashhole and ned it now.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Messer napisał:

Dziękuję Bogu za pomoc w podjęciu decyzji, żebym nigdy się nie żenił.

Dziękuje Bogu również z całych sił za to, że postawił przed moją osobą w życiu dziewczyny, które mi pokazały, że ja naprawdę nie chcę się żenić. :) 

Aż 50kg z barków mniej i oszczędzonych mnóstwo życiowych tragedii. :) Jest dobrze.

A ja o dziwo

jesscze pare miesięcy temu po rozstaniu  pragnąłem związku i miłości na szczęście  mi ta mgła z mózgu odchodzi ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Messer napisał:

Dziękuję Bogu za pomoc w podjęciu decyzji, żebym nigdy się nie żenił.

A tfu bluźnierco, jak to żony nie chcesz, ty nie wiesz, co dobre. Byś miał do przytulenia cyca i do pogadania, a kto poda szklankę wody na starość. Wy, wy młodzi too, eee, zakute łby, ja wam pokażę. Zobaczysz, jeszcze zmienisz zdanie, kobietom trzeba służyć, a nie takie jakieś dziwne. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mac napisał:

Zobaczysz, jeszcze zmienisz zdanie, kobietom trzeba służyć, a nie takie jakieś dziwne. 


Się znalazł hrabia jeden z drugim, pouczać chce, a to samo robi. Znajdziecie odpowiednią i wyjątkową kobietę w życiu, to wam się filozofie z głowy wybiją, całe te. Nihilizmy. Dorośniecie jak mężczyźni, prawdziwi, z krwi i kości, a nie te lalusie nowoczesne. Zenka nie słuchacie, że o tym nie wiecie?
??

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.09.2020 o 23:58, Messer napisał:

Się znalazł hrabia jeden z drugim, pouczać chce, a to samo robi. Znajdziecie odpowiednią i wyjątkową kobietę w życiu, to wam się filozofie z głowy wybiją, całe te

Kuuurrrła, miłośc się liczy, nie szukej pienknej, tylko przecietnej, albo brzydkiej. Dzieci zrovbiśz, odchowa, domem się zajmie, nie finknie bo brzydka :)

 

Co z tego, ze w łóżku będzie słabo. Liczy się serce

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.