Skocz do zawartości

Oglądacie Hotel paradise 2?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie to obejrzyjcie, jest tam typowy przykład gościa który widać, że naczytał się redpilla. Nachalna sztuczna pewności siebie, napieranie, zbyt szybkie budowanie bliskości fizycznej, kreowanie się na CHADA/ badboya.

Sami zobaczcie jakie efekty to przynosi.

Zresztą ten program jest dobrą obserwacją zależności damsko meskich. 

Do obejrzenia tutaj:

https://player.pl/hotel-paradise/hotel-paradise-odcinki,24615/odcinek-1,S02E01,184711

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie tego gościa to porażka. Fajnie lektor po nim ciśnie :D Jestem ciekawa gdzie takie pseudo-nadmuchane ego nabył i w jakich okolicznościach. 

9 minut temu, deomi napisał:

Zresztą ten program jest dobrą obserwacją zależności damsko meskich. 

Nie mogę się nie zgodzić. Zaczęłam ostatnio się zastanawiać jakie aspekty w zachowaniu niektórych uczestników powodują, że są automatycznie uznawani za sympatycznych, a ludzie ich lubią (i na odwrót).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, melody napisał:

Zachowanie tego gościa to porażka. Fajnie lektor po nim ciśnie :D Jestem ciekawa gdzie takie pseudo-nadmuchane ego nabył i w jakich okolicznościach. 

Mi jest go w pewnym sensie szkoda. Jest poniekąd ofiarą tego typu ideologii.

I myślę, że co poniektórzy Panowie stąd mają podobne ciągotki, sami zobaczcie z boku jak to wygląda.

Teraz, prod1gybmx napisał:

Ten program jest rakiem, a typ nie naczytał się redpilla, tylko ma sieczkę zamiast mózgu...

No niestety widać mocne programowanie "kobiety kochają badbów"

1 minutę temu, prod1gybmx napisał:

Po co ten szajs oglądać? 

Napisałam dlaczego. Nie chcesz nie oglądaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, deomi napisał:

Zresztą ten program jest dobrą obserwacją zależności damsko meskich. 

Pewnej społeczności, do której nie mam zamiaru aspirować. To nie żadna elita, a raczej dno intelektualne. Większość akcji pod publiczkę, pewnie wysyła się tam sms'y na kogoś, a oni maja za zadanie pajacować. Najwiekszy pajac zdobywa uwagę gawiedzi, przechodzi dalej i zdobywa parę groszy... Po takim programie dla niektórych jest bohaterem, a dla zdecydowanej większości kretynem.

Może młodzi ludzie są zjebani, ale na szczęscie nie aż tak jak się to przedstawia w tym "programie". 

Obejrzyj sobie lepiej film "idiokracja". ;)

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie programy mają przedstawiać osoby działające na nerwy, żeby ludziom chciało się oglądać i ekscytować. Jeśli mówimy o prawdziwym życiu jakaś Karynka i tak się nim zainteresuje ( chociaż jego osoba może być inna w rzeczywistości) z racji wyglądu. Natomiast na mnie i jak widać tutaj po wpisach nie tylko na mnie, udawanie figo fago odrzuca. Można być pewnym siebie i udawać pewność siebie, a to znacząca różnica. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, melody napisał:

Nie mogę się nie zgodzić. Zaczęłam ostatnio się zastanawiać jakie aspekty w zachowaniu niektórych uczestników powodują, że są automatycznie uznawani za sympatycznych, a ludzie ich lubią (i na odwrót).

Decyzja zapada podczas pracy montażysty ;).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, prod1gybmx napisał:

Pewnej społecznosci, do której nie mam zamiaru aspirować. To nie żadna elita, a raczej dno intelektualne.

Wg. mnie ani elita ani dno intelektualne, ot jacyś tam przedstawiciele dzisiejszych dwudziestokilkulatków, może z nieco większym niż przeciętnie, parciem na szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, deomi napisał:

Zresztą ten program jest dobrą obserwacją zależności damsko meskich. 

Nie jest.

 

Do wszelkiego typu reality show uczestników wybiera się w oparciu o profile psychologiczne, celowo dobiera się ludzi z pewnymi problemami, ułomnościami, skłonnościami.

 

Żeby po tym na tym budować show.  

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Czy ten wątek może dotyczyć relacji międzyludzkich, które można zaobserwować w tym programie, zamiast dywagacji na temat scenariuszy, montaży, i tym podobnych? ?

Teraz, Mosze Red napisał:

Do wszelkiego typu reality show uczestników wybiera się w oparciu o profile psychologiczne, celowo dobiera się ludzi z pewnymi problemami, ułomnościami, skłonnościami.

Ale tacy ludzie także istnieją i funkcjonują wśród nas, i czasami wchodzą z nami w związki.

Zresztą, mało kto jest w pełni normalny.

1 minutę temu, BrainlikePennylooklikeAmy napisał:

 bo u mnie nie mogę wyświetlić załączonego linku. 

Za granicą nie obejrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BrainlikePennylooklikeAmy napisał:

@deomino nie oglądnę. Oglądałam za to "Love is blind" i muszę szczerze przyznać, że kobiety w tym eksperymencie  wypadły bardzo blado w porównaniu do mężczyzn. 

Nie widziałam.

Być może, a być jesteś w stosunku do innych kobiet zbyt mocno krytyczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałbym taki program tylko pod groźbą pozbawienia wolności lub dostania kopa w jaja.

 

Z tego, ani się pośmiać ani nic wartościowego. Od typowy ekstrawertyk, bicie (podnieca kobiety), sport, sylwetka, proste zainteresowania. Wbrew tego co tu panie piszą, to on ma mega zainteresowanie, a jak jest trenerem personalnym to laski same się do niego pchają. 

 

Gdybym znalazł się w tym programie to bym uciekał od tych facetów, totalnie nie moja brożka, absolutnie nie mój świat. Całe dnie bym spędzał na basenie i miał na wszystko i wszystkich wywalone :D 

Przynajmniej byście się pośmiali, jak wszystko mam w dupie nawet reżyserów :D 

 

@deomi

Bądź tak uprzejma i podeślij jakie lachony są w tym programie.

Ciekawe czy jakąś becky tam wrzucili pod groźbą kary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz świadomość jak negatywny wpływ ma taki ściek na twój umysł?

To bazuje na bardzo prymitywnych emocjach i instynktach, no ale nic ambintego nie ma prawa się sprzedać.

Jest popyt, jest podaż.

Pomyśl jakie wzorce zachowań możesz podświadomie z tego zaczerpnąć, podpowiadam, że niezbyt pozytywne.

Tak jak @SzatanKrieger pod groźbą kopa w jaja tylko bym obejrzał albo i to by było zbyt mało.

Edytowane przez Lucid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprdle jakie gówno. Po pierwsze telewizor mam chyba tylko żeby zbierał kurz. Jak już go włącze i skacze po kanałach by znaleźć disco polo live ? i widzę to gówno to mam ochotę zwrócić zawartość żołądka ??

Oczywiście nie oglądam disco polo live na końcu gdzieś mam RT i czasem zerkam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentycznie wolałbym jeść gówno niż oglądać ten wyreżyserowany ściek medialny, TV służy mi tylko do youtube'a/HBO GO/Netflixa i konsoli i to też bardziej do YT oraz konsoli niż tych dwóch pozostałych.
Programy w TV są w większości denne i jak widzę nic się nie zmieniło ?

Edytowane przez Reflux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.