Skocz do zawartości

Oglądacie Hotel paradise 2?


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie zastanawia co kobiety widza w tych mężczyznach on jest kwintesencją wszystkiego czego ja NIE szukam w mężczyznach. Jak już taki typ widziałam to się zmywałam zanim jakkolwiek rozmowa mogłaby się rozpocząć. Albo robiłam wszystko by się nie rozpoczęła. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie ten reality show jest dyskutowany nawet na spotkaniach teamowych. Oczywiście nie jest on punktem w agendzie tychże spotkań ale i tak wszyscy biegną przez wszystkie zawodowe punkty by dobrnąć do najulubieńszego :lol: Inny to jakiś o ślubach w ciemno czy jakoś. Zatem nie ma co lekceważyć trzeba zajrzeć. Wieczorkiem obejrzę co tam zaklinowałaś. Czuj czuj czuwaj Siostro! ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. I nie kumam jak mozna to ogladac i brac na powaznie relacje tam sie budujace.

 

Strasznie sie na takie rzeczy patrzy - przeciez ta namietnosc, wzajemne zainteresowanie soba tych ludzi, czy chemia jest wyrezyserowana i odgrywana, a w przecietnym dialogu miedzy parami na randkach jest wiecej polotu.

 

I nie sa to przecietni ludzie, tylko imprezowicze z ponadprzecietnym wygladem (to powiedzmy i obelga i komplement)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.