Skocz do zawartości

Czego zazdrościsz drugiej płci?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2020 o 23:31, Generał Szrama napisał:

Ja na przykład jestem pod wrażeniem tego jak kobiety łatwo nawiązują kontakty, prędzej kobieta zgada do obcej kobiety na przystanku niż facet do faceta,

A ja, że można zostać wyruchanym i czuć z tego przyjemność, ja nie wyobrażam sobie, że będąc wyruchanym heteroseksualnym mężczyzną czuć z tego przyjemność, prędzej ból dupy.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezkarności, wybaczania im głupot, racjonalizacji, umiejętnosci oszukiwania siebie i wiary w to, pomocy  z każdej strony, bo jest przecież kobietą. 

W dniu 4.09.2020 o 00:15, SzatanKrieger napisał:

nie uganiania się bo facet ma ładne nogi, lepszej pamięci, ogarniania kilku rzeczy na raz, cycków (fizycznego piękna),

Uganiają się za "pieknymi" gociami też... ;) Albo jeszcze gorzej, żyją w nadzieii i przyjmują bierną postawę, bo nie mają odwagi po takiego gościa wyciągnąć ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Silnej psychiki i łatwości w rozpoznawaniu emocji. 

Łatwości w nawiązywaniu relacji i brak problemów ze znalezieniem partnera. Przeciętna, bezrobotna kobieta ma już dużo atencji. A ponadprzeciętny, dobrze zarabiający mężczyzna poniżej 180cm ma przechlapane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tylko zazdroszczę kobietom, jeśli są homoseksualne ? Mogą nie wychodzić z łóżka. Żadnego okresu refrakcji u żadnej ze stron. Czad.

 

A facet? popycha, spuści się i 20 minut bez czucia. A mnie na dodatek potem jeszcze boli, więc mogę raz dziennie w sumie.

 

Pewnie fajnie jest nie mieć takich problemów ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Januszek852 napisał:

W sumie to tylko zazdroszczę kobietom, jeśli są homoseksualne ? Mogą nie wychodzić z łóżka. Żadnego okresu refrakcji u żadnej ze stron. Czad.

A mineta ?  Przecież facet nie może mieć zrobionej minety, co najwyżej wylizany kakał :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jednego - seksualności. Tego, że w czasie jednego stosunku kobieta może dojść 5 razy i więcej, a facet tylko raz. Jak widzę jak kobieta przeżywa orgazm i ile to potrafi trwać to ogarnia mnie zazdrość, że nigdy nie będzie mi dane doświadczyć czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2020 o 02:52, RENGERS napisał:

 

Z redpillowym mindsetem, większość mężczyzn po paru chwilach rozmowy,  jest też dla mnie obrzydliwa, nie do wytrzymania, nawet mi nie żal tych fałszywych przekonań na temat życia, każdy kowalem swego życia jest, ale wyjdź z takim na piwo czy do maka, przecież tego się słuchać nie da.

 

Bardzo mało w realu redpillowców.

 

Większość, to twardy jak mój kutas  bluepill i gonitwa z kwiatami za cipą.

Ten mindset redpillersa otwiera oczy że tak naprawdę mamy wokół kryzys męskości. Nawet znajomi których miałem za takich co ogarniają relacje, okazuje się że są pod ładnym pantoflem. 

Robią bardzo dużo aby się przypodobać kobietom. 

 

Przykład. Wybraliśmy się w 4 do klubu znajomy z dzieciństwa i szkolnej ławki z żoną, ja z dziewczyną. Po kilku drinakch koledze włączyło się opowiadanie jaki to on dobry w domu, jak sprząta, gotuje, pierze, okna myje.... Żona jego jakby cały czas słucha ale gdzieś tam w cały czas się uśmiecha bo znalazła takiego który jest na jej usługach. Poczułem do niego obrzydzenie i nie dziwię się że Kobiety które znają zasady, umieją gardzić takimi facetami. 

Miałem go za równego i radzącego sobie z Kobietami a tu taki klops.Słuchać się tego nie dało. 

O kwiatkach oczywiście też opowiadał - raz w miesiącu minimum. 

 

Moja dziewczyna sama stwierdziła że dziwny ten Rafał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego zazdroszczę kobietom?

 

Że pomiędzy 17 a ok. 35 rokiem życia.

Grają w życiowo-społeczną grę na "EASY MODE".

A jak ładna - to wręcz na CHEAT MODE leci.

 

Choć im mylnie wydaje się, że to HARD MODE ;)

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego zazdrościć kobietom moim zdaniem.

1. Chlać nie mogą. Jeśli jedna z drugą się porządnie zrobi na imprezie, to ma 100% gwarancji, że rano się obudzi "cała poobcierana".

2. Nie mogą same i pijane w nocy wracać do siebie na kwadrat. Ryzykują nawet życiem.

3. Żeby się odlać, to muszą ściągać gacie, a latem w terenie mają zwykle dzięki temu pokąsane tyłki przez komary.

4. Całe życie mają dłuższe kolejki do wc niż mężczyżni.

5. Trudniej im o sensowną robotę, szczególnie taką, w której nie ma kobiet.

6. Często mają poyebane kompleksy, typu za małe cycki, albo okulary itp. Mój ulubiony kompleks, to panienka miała wg. niej zbyt umięśnione łydki?. Bardzo śmieszne.

7. Kobiety brudzą się dużo bardziej niż faceci. Ja żeby się rano ogarnąć, to potrzebuję 15 minut (prysznic- 7 minut), min. golenie twarzy załatwiam poniżej 1 minuty. Nie ma problemu, jak się pozacinam, bo blizny są ozdobą mężczyzny, a tego o sobie nie powie żadna kobieta. Kobieta rano, żeby się umyć potrzebuje zwykle godzinę.

8. Dziękuję Bogu, że nie miał poczucia humoru w moim przypadku i nie  zrobił mnie kobietą, z tą bużką miałbym przerąbane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.