Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Generał Szrama

Czego zazdrościsz drugiej płci?

Recommended Posts

Niższego wieku emerytalnego bym zadroscił jak bym miał 60 lat a tak jak jestem młody to w sumie niczego i tak ZUS jebnie a co do cycków to one nie mogą sobie podrzucać a ja tak więc wolę swoje.

• Like 1

W dniu 3.09.2020 o 23:31, Generał Szrama napisał:

Ja na przykład jestem pod wrażeniem tego jak kobiety łatwo nawiązują kontakty, prędzej kobieta zgada do obcej kobiety na przystanku niż facet do faceta,

A ja, że można zostać wyruchanym i czuć z tego przyjemność, ja nie wyobrażam sobie, że będąc wyruchanym heteroseksualnym mężczyzną czuć z tego przyjemność, prędzej ból dupy.

• Haha 3

Bezkarności, wybaczania im głupot, racjonalizacji, umiejętnosci oszukiwania siebie i wiary w to, pomocy  z każdej strony, bo jest przecież kobietą. 

W dniu 4.09.2020 o 00:15, SzatanKrieger napisał:

nie uganiania się bo facet ma ładne nogi, lepszej pamięci, ogarniania kilku rzeczy na raz, cycków (fizycznego piękna),

Uganiają się za "pieknymi" gociami też... ;) Albo jeszcze gorzej, żyją w nadzieii i przyjmują bierną postawę, bo nie mają odwagi po takiego gościa wyciągnąć ręki.

Hmm. Silnej psychiki i łatwości w rozpoznawaniu emocji. 

Łatwości w nawiązywaniu relacji i brak problemów ze znalezieniem partnera. Przeciętna, bezrobotna kobieta ma już dużo atencji. A ponadprzeciętny, dobrze zarabiający mężczyzna poniżej 180cm ma przechlapane.

W sumie to tylko zazdroszczę kobietom, jeśli są homoseksualne 😁 Mogą nie wychodzić z łóżka. Żadnego okresu refrakcji u żadnej ze stron. Czad.

A facet? popycha, spuści się i 20 minut bez czucia. A mnie na dodatek potem jeszcze boli, więc mogę raz dziennie w sumie.

Pewnie fajnie jest nie mieć takich problemów 😅

16 godzin temu, Januszek852 napisał:

W sumie to tylko zazdroszczę kobietom, jeśli są homoseksualne 😁 Mogą nie wychodzić z łóżka. Żadnego okresu refrakcji u żadnej ze stron. Czad.

A mineta ?  Przecież facet nie może mieć zrobionej minety, co najwyżej wylizany kakał :)

• Haha 1

Tylko jednego - seksualności. Tego, że w czasie jednego stosunku kobieta może dojść 5 razy i więcej, a facet tylko raz. Jak widzę jak kobieta przeżywa orgazm i ile to potrafi trwać to ogarnia mnie zazdrość, że nigdy nie będzie mi dane doświadczyć czegoś takiego.