Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzyjcie ten teledysk:

 

Rozpieprzacie  zwykle gówno na atomy, a tu sytuacja jest prosta - który jest "lepszy", jak dla mnie ten chudzielec z bródką zwinie większość lasek od tego łysego niby bardziej Chada :( 

Chadem nie jest, ale ma żywotność i to mi powiedziała jedna "kolżelanka", "f sensie" że to się bardziej liczy, proszę mi wierzyć że jej nic nie zależało.

Pytanie brzmi - Kto jest najbardziej atrakcyjny ?

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bohun napisał:

Kto jest najbardziej atrakcyjny ?

Dla mnie żaden ? 

Ale jeśli mam spojrzeć z boku - to łysy jest pozerem i jest strasznie sztuczny, zwłaszcza te jego wykrzywione usta, i postawa. Już prędzej, by do mnie przemówił Marc, bo jest w moim typie (lubię szczuplaków), choć jakby facet do mnie mówił i nie zdjął okularów to byłby skreślony. Jakiś szacunek trzeba mieć ?

Chudy jest lepszy z tego względu, że jego postawa nie mówi "jestem taki zajebisty, wskocz na mnie mała", jest bardziej naturalny niż łysy i nie czuć od niego zadufania. Choć to tylko teledysk, wiec who knows jacy są naprawdę ?

 

Ale widzicie, już w jakimś temacie była dyskusja o tym - jeśli facet kozaczy i jest sztuczny to na normalną relację z normalną babką raczej nie ma szans.

I tu się pojawia problem, bo jest wielu facetów którzy przez nieśmiałość i niepewność siebie zaczynają gwiazdorzyć (taka maska), i myślą że to im pomoże.. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ViolentDesires napisał:

Moim zdaniem obaj są słabi. Łysy jest obleśny, a chudy jest szczurkowaty. Jednak z dwojga złego, prędzej bym się umówiła z chudym. 

 

 

Bo jesteś "chora" i tak masz, dla większości osób pewnie wydajesz się "normalna" :( 

Sam fakt że odpowiedziałem na Tfój post pewnie powoduje orgazm u ciebie itd.

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bohun napisał:

Bo jesteś "chora" i tak masz, dla większości osób pewnie wydajesz się "normalna" :( 

Sam fakt że odpowiedziałem na Tfój post pewnie powoduje orgazm u ciebie itd.

Pozdro

 

Twoja odpowiedź jest strasznie dziwna. 

 

Nie jestem "chora", po prostu obaj panowie mi się nie podobają. 

 

To co napisałeś o tym, że Twoja odpowiedź ma u mnie wywoływać orgazm, jest kompletnie dziwaczne. 

 

 

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Bohun napisał:

Chadem nie jest, ale ma żywotność i to mi powiedziała jedna "kolżelanka", "f sensie" że to się bardziej liczy, proszę mi wierzyć że jej nic nie zależało.

Pytanie brzmi - Kto jest najbardziej atrakcyjny ?

Tylko ja nic z tego nie rozumiem? 

 

Kto jest najbardziej atrakcyjny? Oczywiście, że @Turop ?

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Obliteraror napisał:

Zarówno Pan Perez jak i Pan Anthony są na tyle rozpoznawalni i bogaci, że życia im nie starczy na przerobienie wszystkich chętnych Pań, w razie takiej chęci . 

Dokładnie tak, poza tym ocenianie atrakcyjności na podstawie wyreżyserowanych teledysków jest totalnym nieporozumieniem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 40 lat. Na tym forum zarejestrowałem się w styczniu tego roku. Zastanawiam się, jak udało mi się do tej pory:

  • Funkcjonować w społeczeństwie,
  • Nawiązywać relacje z ludźmi,
  • Ostro imprezować,
  • Zaciągać kobiety do łóżka, a czasem samemu być przez nie być zaciąganym

    Skoro nie miałem pojęcia, że istnieje coś takiego jak Chady (dowiedziałem się o tym koncepcie z tego forum).  Przecież gdybym wiedział, że oni są, na bank są ode mnie lepsi i w każdym momencie są  w stanie zabrać mi każdą laskę, którą miałem, to bym sobie dał spokój z tym całym życiem i z góry odpuścił ?
  • Like 18
  • Dzięki 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje koleżanki kilka lat temu jak to wyszło spuszczały się nad Markiem anothonym ?

7 minut temu, Tyson napisał:

Mam 40 lat. Na tym forum zarejestrowałem się w styczniu tego roku. Zastanawiam się, jak udało mi się do tej pory:

  • Funkcjonować w społeczeństwie,
  • Nawiązywać relacje z ludźmi,
  • Ostro imprezować,
  • Zaciągać kobiety do łóżka, a czasem samemu być przez nie być zaciąganym

    Skoro nie miałem pojęcia, że istnieje coś takiego jak Chady (dowiedziałem się o tym koncepcie z tego forum).  Przecież gdybym wiedział, że oni są, na bank są ode mnie lepsi i w każdym momencie są  w stanie zabrać mi każdą laskę, którą miałem, to bym sobie dał spokój z tym całym życiem i z góry odpuścił ?

Dokładnie, zawsze będzie ktoś lepszy i ktoś gorszy od nas, nie ma sensu porównywać się, trzeba robić swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tyson napisał:

Mam 40 lat. Na tym forum zarejestrowałem się w styczniu tego roku. Zastanawiam się, jak udało mi się do tej pory:

  • Funkcjonować w społeczeństwie,
  • Nawiązywać relacje z ludźmi,
  • Ostro imprezować,
  • Zaciągać kobiety do łóżka, a czasem samemu być przez nie być zaciąganym

    Skoro nie miałem pojęcia, że istnieje coś takiego jak Chady (dowiedziałem się o tym koncepcie z tego forum).  Przecież gdybym wiedział, że oni są, na bank są ode mnie lepsi i w każdym momencie są  w stanie zabrać mi każdą laskę, którą miałem, to bym sobie dał spokój z tym całym życiem i z góry odpuścił ?

Odpowiedz sobie sam jak bardzo atrakcyjny jesteś dla kobiet, wzrost, facjata, sylwetka itd. skoro laski same cię zaciągają czasem to na pewno jesteś ponadprzeciętny.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no własnie nigdy nie wiadomo nad kim laski spuszcza się będą...

50 minut temu, Turop napisał:

Tylko ja nic z tego nie rozumiem? 

 

Kto jest najbardziej atrakcyjny? Oczywiście, że @Turop ?

Przyznam że trochę namieszałem, ale jak nie rozumiesz to trudno...

25 minut temu, bassfreak napisał:

Gdyby nie hajs oboje byli by odpadami dla kobiet.

Tak, to fakt, normalnie mogliby być zwykłymi żulami z pod sklepu, tylko jeden byłby rozchwytywany, a drugi słabiej i oto się tu rozchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bassfreak napisał:

Odpowiedz sobie sam jak bardzo atrakcyjny jesteś dla kobiet, wzrost, facjata, sylwetka itd. skoro laski same cię zaciągają czasem to na pewno jesteś ponadprzeciętny.

Weź poprawkę na to że 10/15/20 lat temu przeciętny facet był ?a teraz jest??.

 

Nie mówię że kiedyś kobiety nie patrzyły na to samo bo patrzyły ale relacje rządziły się trochę innymi prawami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BlacKnight napisał:

Weź poprawkę na to że 10/15/20 lat temu przeciętny facet był ?a teraz jest??.

 

Nie mówię że kiedyś kobiety nie patrzyły na to samo bo patrzyły ale relacje rządziły się trochę innymi prawami.

Z jednej strony masz trochę racji, bo pokolenie zanurzone w social mediach typu instagram, ze smartfonem w nosie jest trochę inne niż to 15-20 lat temu.

Z drugiej strony weź pod uwagę, że z kolei dziś młode kobiety, mają zdecydowanie swobodniejsze podejście do seksu niż większość dziewczyn wtedy.  Zatem jak to zwykle w życiu, coś za coś. 

 

5 godzin temu, bassfreak napisał:

Odpowiedz sobie sam jak bardzo atrakcyjny jesteś dla kobiet, wzrost, facjata, sylwetka itd. skoro laski same cię zaciągają czasem to na pewno jesteś ponadprzeciętny.

Umówię się kiedyś z naszym forumowym specjalistą od Chadów, żeby mi dokonał pomiarów szczęki i ocenił, czy mam zadatki na Chada czy jestem tylko podróbką Chada, jadącym na byciu Bad Boyem. O wynikach poinformuję ?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, BlacKnight said:

Weź poprawkę na to że 10/15/20 lat temu przeciętny facet był ?a teraz jest??.

 

Nie mówię że kiedyś kobiety nie patrzyły na to samo bo patrzyły ale relacje rządziły się trochę innymi prawami.

Tak czytam to sobie i przypomniało mi się jak 10 lat temu na portalu randkowym, badoo bodajże, dałem kilka koszów kobietom. A to słaba gadka, a to nie pasowało mi coś w zachowaniu, a to nie to coś w wyglądzie. Oczywiście wiadomo, nie było tego dużo ale coś tam było. Po chwili można było i tak napisać do innych kobiet i łatwo nawiązać konwersację. Gdyby mi ktoś powiedział wtedy jak te portale będą wyglądać dzisiaj i że otrzymanie od kobiety jakiejkolwiek trochę dłuższej konwersacji to będzie cud to bym nie uwierzył totalnie :)

 

Tak jak mówisz, kiedyś koleś 5/10 był po prostu zwykły. Ani brzydki ani ładny. Czyli w sumie był "spoko". Teraz 5/10 to total przeciętnior do odstrzału. Social media, instagramy i inne. To wszystko rozpierdoliło relacje międzyludzkie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zwrócić uwagę że pojęcie CHADA nie istnieje do końca :) 

8 godzin temu, ViolentDesires napisał:

 

Twoja odpowiedź jest strasznie dziwna. 

 

Nie jestem "chora", po prostu obaj panowie mi się nie podobają. 

 

To co napisałeś o tym, że Twoja odpowiedź ma u mnie wywoływać orgazm, jest kompletnie dziwaczne. 

 

 

Jak Ty po tym co tu wypisujesz twierdzisz że jesteś zdrowa, to ja idę do Watykanu aby mnie kanonizowano:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chadem to ci goście mają tyle wspólnego co Skoda z marką premium.

Łysy:

Słaba linia szczęki, wręcz żałosna, wąsik prawiczka, łysy...

Z włosami:

Szczęka nawet dobra, zakola już prawie, okulary zasłaniają część więc nie widać ale budowa ciała jednego i drugiego to z chadem też nie ma nic wspólnego. 

 

W skrócie - łysy to odpad genetyczny, z włosami typowy normik.

 

8 godzin temu, Tyson napisał:

Skoro nie miałem pojęcia, że istnieje coś takiego jak Chady (dowiedziałem się o tym koncepcie z tego forum).  Przecież gdybym wiedział, że oni są, na bank są ode mnie lepsi i w każdym momencie są  w stanie zabrać mi każdą laskę, którą miałem, to bym sobie dał spokój z tym całym życiem i z góry odpuścił ?

Możesz być chadem i o tym nie wiesz np. Może jesteś badboyem albo masz szmal i wtedy nadal poruchasz. Ale bez owijania w bawełnę - każda Ci ściemni, że jej się podobasz by się dobrać do majątku.

 

2 godziny temu, Tyson napisał:

Umówię się kiedyś z naszym forumowym specjalistą od Chadów, żeby mi dokonał pomiarów szczęki i ocenił, czy mam zadatki na Chada czy jestem tylko podróbką Chada, jadącym na byciu Bad Boyem. O wynikach poinformuję ?

Możesz podesłać foty - na Chada są dokładne wzory matematyczne.

 

9 godzin temu, Bohun napisał:

Chciałem tylko przeprowadzić eksperyment w rezerwacie :) 

Tu nie ma co przeprowadzać eksperymentu. Fakty są faktami. Kobietom podobają się tylko chady i niewielka część norników którzy: są badboyami / mają kasę lub majątek / władze / są murzynami.

A to co mówią to ściema dla flepków by skroić ich z kasy i usług - tak przy okazji.

Edytowane przez Analconda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.