Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, TasmanianDevil napisał:

Przyjdzie jakiś młody chłopak, naczyta się tego gówna i już mu się wszystkiego odechce.

I myślisz, że sam się nie zorientował? Że się nie podoba.

Nie trzeba sobie nic mierzyć żeby wiedzieć, że nie jesteś pierwszym, drugim ani nawet trzecim wyborem dla dziewczyn.

 

Był (Jest?) tu na forum taki brat, który przyznał się, że w ramach PUA, podszedł do 1000 dziewczyn i nie udało mu się umówić ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Marginalne koprocondo

Wygląd ma kluczowe znaczenie w relacjach damsko-męskich. Te "bzdury" jak mierzenie szczęki bardzo pomagają. Jeśli uda się określić swoją atrakcyjność to potem wiadomo do kogo lub czy w ogóle można zagadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analconda napisał:

Wygląd ma kluczowe znaczenie w relacjach damsko-męskich. Te "bzdury" jak mierzenie szczęki bardzo pomagają. Jeśli uda się określić swoją atrakcyjność to potem wiadomo do kogo lub czy w ogóle można zagadać.

Jak ci one pomogły? No jak? Do kogo zagadałeś? Czy może tylko żyjesz w sieci i powielasz te wysrywy uprzednio przetrawione w twym skopanym umyśle? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

Jak ci one pomogły? No jak? Do kogo zagadałeś? Czy może tylko żyjesz w sieci i powielasz te wysrywy uprzednio przetrawione w twym skopanym umyśle? 

Mi pomogły w ten sposób - wiem, że nawet nie warto próbować. Czyli i przejmować się tym bo nie z mojej winy nie porucham.

Jeśli komuś wyjdzie, że jest w miarę atrakcyjny to może to poprawić jeszcze trochę dzięki temu będzie miał szanse na relacje z kobietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

Mi pomogły w ten sposób - wiem, że nawet nie warto próbować. Czyli i przejmować się tym bo nie z mojej winy nie porucham.

Jeśli komuś wyjdzie, że jest w miarę atrakcyjny to może to poprawić jeszcze trochę dzięki temu będzie miał szanse na relacje z kobietami.

To taplaj się w swym mentalnym guanie sam. A nie rozrzucaj dookoła. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WsiunzSuchej napisał:

Ten automat z linka @Analconda dał Ashley Greene 1.63 gorzej od Kononowicza ?

 

Ten automat nie jest jednoznaczny. Musisz wziąć wiele zdjęć i sprawdzić. Często się myli, ma błędy, źle zaznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Libertyn napisał:

To taplaj się w swym mentalnym guanie sam. A nie rozrzucaj dookoła. 

A ty poczytaj jakieś książki naukowe z zakresu psychologii ewolucyjnej, a nie powielasz ten PUASOWY ściek. O tobie można powiedzieć to samo, z perspektywy osoby znającej psychologie ewolucyjną, to twoje wypowiedzi są ściekiem. Wmawiasz ludziom głupoty, w ten sposób ich krzywdzisz, nawet jak będziesz udawał, że wygląd nie ma znaczenia, to świat mistycznie się nie zmieni, a ten wygląd dalej to ogromne znaczenie będzie miał, różnica będzie taka, że jak nie będziesz tego świadomy, to dasz się wyrolować i skrzywdzić, tyle w temacie.

  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26 Ten gościu nie jest chadem. Mimo wszystko normik z wyższej półki. Twarz nie z chada - symetryczna, dobry łuk brwiowy, szczęka przyzwoita ale lekkie zakola, WIELKIE uszy.

Jeśli chodzi o ciało to chyba V-shape ale niestety pochylone barki (chodzi o to między szyją a ramionami).

 

fitness-chris-hemsworth-workout.jpg

 

Za sam wygląd każda mu nie da. Ale dzięki kasie jego wygląd ma małe znaczenie. Każda rozłoży nogi.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

@Montella26 Ten gościu nie jest chadem. Mimo wszystko normik z wyższej półki. Twarz nie z chada - symetryczna, dobry łuk brwiowy, szczęka przyzwoita ale lekkie zakola, WIELKIE uszy.

Jeśli chodzi o ciało to chyba V-shape ale niestety pochylone barki (chodzi o to między szyją a ramionami).

 

fitness-chris-hemsworth-workout.jpg

 

Za sam wygląd każda mu nie da. Ale dzięki kasie jego wygląd ma małe znaczenie. Każda rozłoży nogi.

To teraz mi pokaz kto jest chadem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Montella26 napisał:

To teraz mi pokaz kto jest chadem

Na widok tego gościa KAŻDA ma natychmiast mokro:

"Klaudiusz"

6a7d60ef3b97e42f0afbb6cacae9ccf6.jpg

 

"Klaudiusz" prawdopodobnie nie ma idealnego ciała (brak v-shape) i ma gorszą szczękę niż Nick ale nadrabia ciapackim wyglądem - kobiety mają mokro na widok murzynów i Arabów.

 

 

2. Nick Vogt - tutaj także KAŻDA od razu robi się mokra:

 

V-shape, szczęka, brwi (bardzo ważne), gęste włosy Norwood 0.

 

tumblr_pczbczYtsp1rb4b13o2_500.jpg

ELrP3HHWsAAKq_O.jpg

 

 

 

 

A teraz patrz jak one to zleją albo będą zaprzeczać, że to bzdury - przemilczenie albo kłamstwo. Wątpię, że jakakolwiek się przyzna.

Edytowane przez Analconda
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Analconda napisał:

Na widok tego gościa KAŻDA ma natychmiast mokro:

E tam każda, strasznie wymuskany chłopaczek. Cały ten Nick ma zadbane włosy, na to zawsze zwrócę uwagę i szanuję. Ale te mieśnie... Nie wiem, moim zdaniem nie dodają męskości przy gładziutkiej mordce skrzydzonego szczenięcia, wręcz szerokie bary i taka delikatność ruchów wydają się zabawne. Nie każdej kobiecie podobają się samcy wyglądający na metroseksualnych 20 latków, Tobie może owszem, lecz spoko- też jestem z lekka bi:D 

 

Więc przewidziałeś! Uważam to za bzdury, chłop po prostu niezależnie od szczęki nie ma w sobie tej męskiej aury, wygra z nim mniejszy chad, ale 'facet'. Z tego co wiem nie tylko ja mam takie zdanie, choć i kilku kobietom spodoba się Nick. Kwestia gustu.

 

Mnie żaden chłop bez haja hormonalnego nie podnieca, ale zdecydowanie prędzej zwróciłabym uwagę na kogoś o wyglądzie Chrisa Hemsworth'a. Zupełnie nie zwróciłam uwagi na duże uszy

czy opadające barki, ale fajne cechy- zarost i akcent.

 

Mężczyzn nie skanuję, nie wyłapuję tych wszystkich braków co odbierają chadowość. Wydaje mi się, że większość kobiet działa podobnie do mnie, a Ty po prostu tablasz się w bagnie i zapraszasz innych do 'kąpieli w błotku':) 

Edytowane przez Hatmehit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DuchAnalityk napisał:

A ty poczytaj jakieś książki naukowe z zakresu psychologii ewolucyjnej, a nie powielasz ten PUASOWY ściek.

Psychologia to nie jest fizyka. A żadnego Puasowego ścieku nie powielam. Po prostu wiem że ludzie są różni i mają różne gusty. Brak szczeny nie przekreśla. A ten cały blackpill w zasadzie daje komunikat - nie masz szczeny? Weź się powieś bo i tak nie ma dla ciebie nadziei. Za jakiś czas będzie blackpillowy syndrom wertera. 

6 godzin temu, DuchAnalityk napisał:

O tobie można powiedzieć to samo, z perspektywy osoby znającej psychologie ewolucyjną, to twoje wypowiedzi są ściekiem.

 

@Analconda jest ideałem blackpillowca. Przesiąknięty blackpillem. Nie robiący i nie chcący robić nic ze swoim życiem, no bo nie ma szczeny. Nie ogarnie głowy bo nie ma szczeny. Dodatkowo w nadziei na bycie badboyem posunął się do kradzieży. Ale badboym nie ma jak być bo ma wydymaną psychikę a blackpill jeszcze ją dyma

6 godzin temu, DuchAnalityk napisał:

Wmawiasz ludziom głupoty, w ten sposób ich krzywdzisz, nawet jak będziesz udawał, że wygląd nie ma znaczenia,

 

Ciekawe ilu facetów pogrąża się w depresji przez blackpill, a ilu przez moje poglądy że brak tej cholernej szczęki nie przesądza o niczym.

6 godzin temu, DuchAnalityk napisał:

to świat mistycznie się nie zmieni, a ten wygląd dalej to ogromne znaczenie będzie miał, różnica będzie taka, że jak nie będziesz tego świadomy, to dasz się wyrolować i skrzywdzić, tyle w temacie.

A jak będziesz świadomy i będziesz miał skopaną psychikę to całe życie spędzisz w piwnicy z fobią społeczną. Po co się ogarniać jak nie ma kwadratowej szczeny?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Analconda napisał:

V-shape, szczęka, brwi (bardzo ważne), gęste włosy Norwood 0.

Analkondonku to wszystko można zrobić za €, oczywiście dużo by ich trzeba było ale można.

 

*v-shape/sylwetka wiadomo trening. Nie dla leniuchów.

Nie każdy osiągnie ciało greckiego Boga ale każdy może wynajdować swój potencjał.

Edytowane przez BlacKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Libertyn napisał:

Psychologia to nie jest fizyka. A żadnego Puasowego ścieku nie powielam. Po prostu wiem że ludzie są różni i mają różne gusty. Brak szczeny nie przekreśla. A ten cały blackpill w zasadzie daje komunikat - nie masz szczeny? Weź się powieś bo i tak nie ma dla ciebie nadziei. Za jakiś czas będzie blackpillowy syndrom wertera. 

@Analconda jest ideałem blackpillowca. Przesiąknięty blackpillem. Nie robiący i nie chcący robić nic ze swoim życiem, no bo nie ma szczeny. Nie ogarnie głowy bo nie ma szczeny. Dodatkowo w nadziei na bycie badboyem posunął się do kradzieży. Ale badboym nie ma jak być bo ma wydymaną psychikę a blackpill jeszcze ją dyma

Ciekawe ilu facetów pogrąża się w depresji przez blackpill, a ilu przez moje poglądy że brak tej cholernej szczęki nie przesądza o niczym.

A jak będziesz świadomy i będziesz miał skopaną psychikę to całe życie spędzisz w piwnicy z fobią społeczną. Po co się ogarniać jak nie ma kwadratowej szczeny?

Analconda nie jest ideałem blackpilla ona nawet nie jest blackpillerem ku woli ścisłości, inna sprawa, ja nie mówię o bzdetach pokroju psychologii humanistycznej, tylko o psychologii ewolucyjnej, która jest częścią biologii, jest więc nauką, jako jedyna część psychologii, reszta psychologii nie jest nauką a pseudonauką. Blackpill nie powiedział, że brak potężnej szczeki przekreśla szanse na kobietę, powtórzę jeszcze raz, powielasz swoje urojenia na temat blackpill, rozróżnij blackpill od wypowiedzi analcondy.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz panowie wyobraźcie sobie, że idziecie na męskie spotkanie przy piwku, czy tam innej wódeczce. A tam jakiś koleżka cały czas gada o innych facetach, o tym jacy są przystojni, o ich szczenach, włosach, non stop każdego ocenia. Ten jest 4/10, inny 8/10, ten to jest alfa, ten to badboy i inne takie. 

 

No gej jak nic. 

 

PS. Chyba faktycznie coś z tym żarciem jest nie halo skoro coraz więcej facetów tak namiętnie zachwyca się innymi facetami ? 

Edytowane przez TasmanianDevil
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będą się mężczyźni przejmować, czy diva była nimi szczerze zauroczona, czy tylko udawała dla pieniędzy.

Ja właśnie podziwiam to w mężczyznach (tych których znam), że oni w ogóle się nad tym nie zastanawiają, czy są w stanie sprostać jakimś oczekiwaniom, tym bardziej tym stawianym przez kobiety. Czasami męczą się, bo nie mogą sprostać oczekiwaniom rodziców, tym, które sami sobie wyznaczyli... ale nie kobiet, phi.

To kobiety się przejmują, a faceci biorą co im się należy i nie przeżywają swojej aparycji. Tacy są mężczyźni. Widzisz utytego gościa, ze swoją piękną żoną i myślisz, że on się zastanawia, czy ją szczerze pociąga? Właśnie dlatego ona obok niego stoi, bo tego nie robi. Bo ten facet wie, że zasługuje na najlepsze. Mało tego, to jeszcze ta pani się będzie zastanawiać, czy jest wystarczająco dobra dla niego.

Mężczyźni, musicie zmienić podejście (niektórzy). Naprawdę wiele możecie, wygląd u was to jest jakaś czwartorzędna sprawa. Nie to co u nas - warunek numer jeden.

Kiedyś, pod koniec liceum bardzo podobał mi się pewien mężczyzna. Gość był o 7 cm niższy ode mnie - miał 168 cm, a ja wtedy już byłam dobra, wysoka laska. Powiedział mi po pijaku "wybacz, nie możemy się spotykać, bo jesteś dla mnie za wysoka". Rozumiecie? On jest w sam raz, ja jestem za wysoka ze swoimi 175 cm. Ożenił się z bardzo ładną dziewczyną, tylko niższą.

To wy wyznaczacie to co wam się podoba i już. Są takie dziewczyny jak @ViolentDesires która stawia na cielesność i wygląd i ok. Podbijecie i da wam do zrozumienia, że szuka kogoś bardziej urodziwego i pewnie jest spora grupa takich dziewczyn. Ale też ciekawi mnie, @ViolentDesires nigdy w życiu nie spodobał Ci się facet, który obiektywnie nie był turboprzystojny (taki z Twojego poziomu), ale coś Cię w nim kręciło?

W każdym razie wydaje mi się, że większość kobiet ceni mężczyzn za inne cechy niż wygląd.

 

Edytowane przez Amperka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DuchAnalityk napisał:

psychologii ewolucyjnej, która jest częścią biologii, jest więc nauką, jako jedyna część psychologii, reszta psychologii nie jest nauką a pseudonauką.

Nie znam się na psychologii, ale szczere XD. Chyba Ci @Messer coś wspominał o Twoim komicznym zapatrzeniu we własne racje, jakaś refleksja z tego powstała?

 

Tylko egiptologia jest nauką, reszta archeologii to pseudonauka. Nie opiera się bowiem na moich zainteresowaniach i specyfice badawczej.

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.