Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, matrixsterujenami napisał:

Ale pierdolisz kocopoły, a tak naprawdę gdyby przyszło co do czego to wiadomo...

Ani jeden ani drugi nie jest w moim typie, i przede wszystkim unikam takich typów, przesadnie pewnych siebie i mogących wszystko. Skromność to cnota. 

14 godzin temu, Analconda napisał:

Na widok tego gościa KAŻDA ma natychmiast mokro:

"Klaudiusz"

6a7d60ef3b97e42f0afbb6cacae9ccf6.jpg

 

"Klaudiusz" prawdopodobnie nie ma idealnego ciała (brak v-shape) i ma gorszą szczękę niż Nick ale nadrabia ciapackim wyglądem - kobiety mają mokro na widok murzynów i Arabów.

 

 

2. Nick Vogt - tutaj także KAŻDA od razu robi się mokra:

 

V-shape, szczęka, brwi (bardzo ważne), gęste włosy Norwood 0.

 

tumblr_pczbczYtsp1rb4b13o2_500.jpg

ELrP3HHWsAAKq_O.jpg

 

 

 

 

A teraz patrz jak one to zleją albo będą zaprzeczać, że to bzdury - przemilczenie albo kłamstwo. Wątpię, że jakakolwiek się przyzna.

Przecież to są jakieś wymuskane gogusie a nie faceci ??? faktycznie Chad jak cholera

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bassfreak said:

Nie chce mi szukać ale w którymś z tematow pisał że ma z 185cm jest przystojny i wysportowany więc kurwa o czym my mówimy, ja mam 175cm jestem przeciętny lub lekko ponad i nie mam super formy. 

 

Pewność siebie mogę sobie wsadzić. Jedyny kto mnie wiedział to @SSydney

187 o ile pamiętam + dobra twarz i dojebana sylwetka. Także tego... xd

 

@RENGERS - Serio, bez wyglądu to naprawdę nie wygląda tak fajnie... Dziewczyny same nie zagadują, nie dają się ruchać po 5 minutach i tak dalej. Ja zgadzam się, że dobry charakter pomaga, ale wygląd jest bardzo ważny i bez niego nie przeskoczysz pewnych rzeczy.

 

@Amperka - Nasz wygląd dopiero na 4 miejscu w kontekście priorytetów kobiecych? No coś Ty... To dalej jest najważniejsza kwestia jeśli chodzi o zainteresowanie płcią przeciwną. To, że kilka tam kobiet się z tego schematu wyłamuje to niczego jeszcze nie zmienia.

 

Co do teledysku to wiadomo... to teledysk, więc nie ma co oceniać ich zachowania. Faktycznie Pitbull wygląda na nim pozersko, no ale to teledysk, więc chuj.

 

To jest i tak odwieczna walka, która się nigdy nie skończy. Przystojni i wysocy kolesie prawie zawsze będą mówić, że wygląd nie ma większego znaczenia i liczy się charakter zarzucając brzydkim, że mają chujowy i to ich główny problem. Takie gadanie jest zresztą w ich interesie. Jest to szczerze mówiąc podwójnie dopierdalające z punktu widzenia brzydkiego lub przeciętnego faceta, bo nie dość, że laski mają Cię w dupie to jeszcze Ci się oberwie bo to na pewno chujowy charakter. Idąc tym tokiem rozumowania to każdy kosz od kobiety oznacza, że koleś jest winny. Wciąż za mało pewności siebie, za mało luzu, za mało tamtego i sramtego. Różnie bywa bo może faktycznie problemem danej jednostki jest chujowy mental, ale może być zupełnie odwrotnie bo wygląd jest w chuj ważny bez względu na to co tutaj niektórzy napiszą i można wpaść przez to w bardzo nieprzyjemne, błędne koło bo będziesz ciągle się obwiniał za porażki a przecież może być tak, że po prostu się prawie żadnej nie podobasz i niepotrzebnie się obwiniasz bo wszystko generalnie robisz dobrze.

 

@Analconda - Też wpisałem Twój nick w neta i znalazłem Twój kanał na YT... Stary, z Tobą nie jest dobrze. I na moje okrutnie zaniżasz poziom forum, okrutnie. Tak jak czytanie braci i sióstr, którzy uważają się za atrakcyjnych i którzy opisują z jaką łatwością ogarniają kobiety/mężczyzn jest dla mnie trudne mentalnie tak samo czytanie Ciebie to rak dla mózgu. Uważam, że powinieneś zostać permanentnie zbanowany (i nie jest to nic osobistego, serio... po prostu dla dobra forum jak i własnego).

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MalVina napisał:

Przecież to są jakieś wymuskane gogusie a nie faceci ??? faktycznie Chad jak cholera

Wszystko napiszesz by przepchnąć tezę...

Dobra - w takim razie wrzuć chada - zobaczymy.

A no ta - chada ani murzyna tu żadna nie wrzuci bo oficjalnie się żadna nie przyzna.

 

3 minuty temu, Imbryk napisał:

A tak przy okazji skąd Wy macie moje fotki???

Mam folder z fotkami chadów - ale żaden z nich to Ty bo sorry... podałem ich imiona i nazwiska.

 

8 minut temu, Montella26 napisał:

Raz pamiętam e sylwestra na rynku w krk. Dwie laski 25 lat lat. Obcas, płaszczyk. Dosłownie shb. Zaczęła się lizać z ciemnym typem. Hiszpan czy Włoch w pomarańczowej kurtce. A druga koleżanka ją siłą odciągała i poszły. 

No... Polki jak widzą ciemnego to zaczyna cieknąć XD. Tak się niby tylko mówi ale każdy z nas wie, że to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imbryk napisał:

Gogusie nie gogusie, ale za to ten jeden ma brzuch fajnie wyrzeźbiony, nic tylko brać przykład - odpowiednio żreć i ćwiczyć!

Prawda. I dlatego nie miałabym mokro na jego widok. Wolę chudych facetów, bez wypracowanego ciała. Wypracowane ciało oznacza, że musiałabym mieć je tak samo wypracowane, żeby startować. A z moim bojlerem to może za 10 lat głodöwki ???

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MalVina napisał:

I dlatego nie miałabym mokro na jego widok.

Na widok nie, to fakt. ALE jak byś znalazła się w jego pobliżu (tego drugiego gościa) to miałabyś automatycznie mokre nogi - bo gościu stoi do pasa w wodzie!!!

8 minut temu, MalVina napisał:

Wypracowane ciało oznacza, że musiałabym mieć je tak samo wypracowane, żeby startować

Słusznie! :)

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Colemanka napisał:

Z ciekawości zapytam: jak jesteś na portalu randkowym to po jakiej pierwszej cesze akceptujesz/odrzucasz kandydatów? Już masz ich pulę po wstępnym przefiltrowaniu przez system pod względem przykładowo interesujących Cię widełek wiekowych czy dopuszczalnej odległości w km. I masz ich dziennie do przejrzenia kilkadziesiąt. To po czym pierwszym lecisz?

@Colemanka Nigdy nie byłam na portalu randkowym. Może ja jestem dziwna, ale naprawdę wygląd u mężczyzny nie jest decydujący. Kiedyś napisałaś, że facet jest potrzebny Ci tylko do seksu. I ok. Jakby mi potrzebny był tylko do seksu, to pewnie bym patrzyła po wielkości przyrodzenia i kondycji fizycznej, ile jest w stanie wytrzymać.

Jednak, przy założeniu, że większość kobiet nie jest nastawiona tylko na seks, to prawdopodobnie zwracają uwagę na coś innego.

Dużo gorsze niż zły wygląd byłoby dla mnie jąkanie, albo wada wymowy (sama taką mam) lub seplenienie u mężczyzny.

Po prostu mężczyzna kojarzy mi się z mądrością, rozwagą, odpowiedzialnością, a nie z ładną twarzyczką.

Wobec takich ładnych chłopaków jak na zdjęciach, włącza mi się gen matczyny - złapałabym tego drugiego za policzek i wytarmosiła, po czym zaczęłabym wzdychać, że jeszcze wczoraj pewnie kładł brodę na stół, a dzisiaj już taki duży mężczyzna ach ;)

Edytowane przez Amperka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hatmehit napisał:

Nieszczera oryginalność też fajna nie jest, gdyż realnie wszyscy jesteśmy identycznymi robalami, ale dobrze spędzać czas z osobami ciut mniej wpasowującymi się.

Nie czuję, że jestem nieszczerze oryginalny, po prostu mam maksymalnie wyjebane na to, czy powiedzą, że to fajne, co robię, z kim się bujam, jak się ubieram i co o mnie sądzą. 

Ps. Ten "organizm", to moja partnerka. ? I tak uważam, że na tle tego co kobiety dziś mają sobą do zaoferowania, to nie mam na co narzekać. Pewnie są osoby, które by mi bardziej pasowały (tak jak i każdemu) ale w porównaniu do ludzi w moim srodowisku i tych śmiesznych "związków" to i tak wyglada to całkiem ok. Nie chce mi się szukać jednorożca i mam inne tematy i zajawki na głowie niż "idelany" partner. 

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Amperka napisał:

@Colemanka Nigdy nie byłam na portalu randkowym. Może ja jestem dziwna, ale naprawdę wygląd u mężczyzny nie jest decydujący. Kiedyś napisałaś, że facet jest potrzebny Ci tylko do seksu. I ok. Jakby mi potrzebny był tylko do seksu, to pewnie bym patrzyła po wielkości przyrodzenia i kondycji fizycznej, ile jest w stanie wytrzymać.

Jednak, przy założeniu, że większość kobiet nie jest nastawiona tylko na seks, to prawdopodobnie zwracają uwagę na coś innego.

Dużo gorsze niż zły wygląd byłoby dla mnie jąkanie, albo wada wymowy (sama taką mam) lub seplenienie u mężczyzny.

Po prostu mężczyzna kojarzy mi się z mądrością, rozwagą, odpowiedzialnością, a nie z ładną twarzyczką.

Wobec takich ładnych chłopaków jak na zdjęciach, włącza mi się gen matczyny - złapałabym tego drugiego za policzek i wytarmosiła, po czym zaczęłabym wzdychać, że jeszcze wczoraj pewnie kładł brodę na stół, a dzisiaj już taki duży mężczyzna ach ;)

Srutu tutu majtki z drutu. Jedno mówią, drugie robią trzecie myślą. 

Jesteś singielka z ciekawości pytam? Jeśli tak to ciekawe dlaczego 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, prod1gybmx napisał:

po prostu mam maksymalnie wyjebane na to czy powiedzą czy to fajne, co robię, z kim się bujam, jak się ubieram i co o mnie sądzą. 

I bardzo dobrze. Takie baby też istnieją. Ja na przykład dbam o jakąś codzienną klasę i kulturę, lecz nie ogląda mnie prawie nikt kto mnie dobrze nie zna. Z mediów społecznościowych już nie korzystam, a ludzie na ulicy? Co mnie to obchodzi... Warto zdać sobie sprawę, że większość z nas naprawdę ma gdzieś pozostałych. Ludzie, których nie znam są dla mnie pustą masą, wydaje mi się, że ja dla nich też- nie przejmuję się. Nauczono mnie 'przyzwoitości' w towarzystwie, wtłoczone mam pewne zasady zachowania wobec ludzi w różnych sytuacjach, acz potknięcia się zdarzają i najlepiej przerodzić je w żart:)  

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Montella26 napisał:

Srutu tutu majtki z drutu. Jedno mówią, drugie robią trzecie myślą. 

Jesteś singielka z ciekawości pytam? Jeśli tak to ciekawe dlaczego 

Mam męża, który nie jest czadem. Ale lepiej, żeby żaden czad się do niego nie zbliżał, bo zgniecie go swoją zajebistością (dosłownie zgniecie, bo waży ponad normę ;))

Edytowane przez Amperka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my tu chyba powinnismy jednak to jakoś zdefiniować. No bo kto to w końcu jest Chad? To taki co zawsze na niego panny mają lecieć? Czy taki, który ma perfekcyjne wymiary, perfekcyjnie symetryczną twarz i inne rzeczy też idealne, ale to wcale nie musi oznaczać, że będzie miał branie u KAŻDEJ kobiety? Bo każda ma inny gust. To jest raczej oczywiste. 

Skoro tak to może chodzi jednak o takich co po prostu obiektywnie wyglądają dobrze, i coś sobą reprezentują, więc mogą być obiektem pożądania u wieluuu kobiet?

Przykłady @Analconda

Joe 

599805.jpg

Ian:

b9bd14bbe606387d8bc1599936144fcd.jpg

Rob: (w młodości panienki za nim wariowały, ale myślę, że nadal latają)

rob-lowe-2-2000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MalVina napisał:

No bo kto to w końcu jest Chad? To taki co zawsze na niego panny mają lecieć? Czy taki, który ma perfekcyjne wymiary, perfekcyjnie symetryczną twarz i inne rzeczy też idealne, ale to wcale nie musi oznaczać, że będzie miał branie u KAŻDEJ kobiety? Bo każda ma inny gust.

Atrakcyjność jest uniwersalna i mierzalna. Jakieś tam preferencje to już różnice kosmetyczne które nie mają znaczenia.

Typy ze zdjęć na flepów nie wyglądają.

Czyli jak zwykle - miałem rację - tych 3 wygląda tak samo jak 2 co wysłałem.

 

Ani razu nie widziałem by tu się pojawiło zdjęcie flepa (chyba, że jakiś z kasą).

O dziwo są normiki ale murzyna nie było. Wniosek prosty - pogardy dla flepów nawet nie ukrywacie, normiki są dla przykrywki a murzyna to wstyd bo społeczność potępi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Amperka napisał:

Mam męża, który nie jest czadem. Ale lepiej, żeby żaden czad się do niego nie zbliżał, bo zgniecie go swoją zajebistością (dosłownie zgniecie, bo waży ponad normę ;))

No to mów, żeś dobrze po 40 jest czy tam przed 40. My tu mówimy o dzisiejszych czasach 2020 rok. Era tinderow, instagramow i kultu ciała a nie..... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie 10 na 10 Ianowi nie pomogło, rozstał się z kobietą już dawno temu a byli ze sobą ileś lat bodajże.

intro-1578427854.jpg

 

Żeby było śmieszniej:

 

They literally explained why they broke up when they did. They said Ian wanted to get married and have kids and Nina didn't. That's where the age difference came in. Ian was ready to settle down and Nina wasn't. She wanted to live her life as a young person focusing on her career. 

 

Dosłownie wyjaśnili, dlaczego zerwali, kiedy to zrobili. Powiedzieli, że Ian chciał się ożenić i mieć dzieci, a Nina nie. W tym miejscu pojawiła się różnica wieku. Ian był gotów się ustatkować, a Nina nie. Chciała żyć jako młoda osoba, koncentrując się na swojej karierze. 

 

 

Kariery i te kobiety ? 

 

10 na 10 chciał założyć rodzinę i nie dało rady, masz ci los ;) 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

pogardy dla flepów nawet nie ukrywacie, normiki są dla przykrywki a murzyna to wstyd bo społeczność potępi

Miałam wrzucić zdjecia Chadów (moim zdaniem) a nie "normików" czy "flepów" (cokolwiek to znaczy).. i to niby ma oznaczać pogardę ??Coraz gorzej Ci wychodzi manipulacja ?

A murzyni mi osobiście wcale się nie podobają. Dla mnie każdy z nich wygląda tak samo, zresztą tak jak i chińczycy i japońce. Z wyglądu podobni zupełnie do nikogo ?

No o co ci zrobię, że murzyn nawet jak się cały pomaluje białym pudrem to na mnie nie zadziała? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

10 na 10 chciał założyć rodzinę i nie dało rady, masz ci los ;)

Ale w końcu poznał świetną babkę, z podobnym do siebie charakterem i mają szczęśliwą rodzinkę. On właśnie wygląd miał niepasujący kompletnie do swojego podejścia do życia (działalność charytatywna, ekologiczny freak, bardzo czuły i prorodzinny). Ale racja - nawet 10/10 nie pomoże gdy trafisz na osobę, która po prostu do Ciebie nie pasuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Montella26 napisał:

No to mów, żeś dobrze po 40 jest czy tam przed 40. My tu mówimy o dzisiejszych czasach 2020 rok. Era tinderow, instagramow i kultu ciała a nie..... 

Haha, Jeszcze jestem przed 30-tką. Ostatnie podrygi. Za to mój mąż jest sporo starszy, on nie umie w tindery i instagramy.

Jak tam chcecie. Ja wam mówię "ej, chłopaki, jesteście spoko, jesteście wartościowi, można by się w was zakochać", a wy "cooo? Myyyy? My, którzy nie mamy kwadratowych szczęk? Dlaczego tak szydzisz? Przecież jesteśmy odpadami. Odpadami!!! Rozumiesz? I przestań się ośmieszać, że myślisz inaczej"

Wygraliście.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Amperka napisał:

Ja wam mówię "ej, chłopaki, jesteście spoko, jesteście wartościowi, można by się w was zakochać", a wy "cooo? Myyyy? My, którzy nie mamy kwadratowych szczęk? Dlaczego tak szydzisz? Przecież jesteśmy odpadami. Odpadami!!! Rozumiesz? I przestań się ośmieszać, że myślisz inaczej"

Wygraliście.

Pięknie to skwitowałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.