Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Pankoneser napisał:

Czy moderacja zrobi cos z Analkondonem ?

Po co? Gość jest ekstremalnym ekstrawertykiem, więc musi się gdzieś wyszaleć. Podburza publiczność, generuje ruch, animuje dyskusję, zbiera atencję. Taki typ osobowości inaczej nie może, on by po prostu pękł. Żadne ostrzeżenia nic nie pomogą, jego prawdziwa natura i tak weźmie górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KolegiKolega napisał:

Po co? Gość jest ekstremalnym ekstrawertykiem, więc musi się gdzieś wyszaleć. Podburza publiczność, generuje ruch, animuje dyskusję, zbiera atencję. Taki typ osobowości inaczej nie może, on by po prostu pękł. Żadne ostrzeżenia nic nie pomogą, jego prawdziwa natura i tak weźmie górę.

...generując w ten sposób dodatkowy ruch na forum, co jest oczywiście mile widziane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pankoneser napisał:

generując w ten sposób dodatkowy ruch na forum, co jest oczywiście mile widziane...

No cóż, bez kontrowersyjnych tez byłoby tu po prostu nudno. @Analconda porusza się na granicy między "animowaniem dyskusji" a pospolitym trollingiem, w mojej ocenie cały czas pozostając po właściwej stronie ???

 

Takie nam narzucił reguły gry, kto nie chce ten z nim nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KolegiKolega napisał:

Takie nam narzucił reguły gry, kto nie chce ten z nim nie gra.

A ja dalej czekam na te szczegóły przez które niby nie rozumiem posta (post Marka) w którym było, że jak jeszcze raz analny napisze o chadach to dostanie bana xD 

Sam analny napisał, że już nie wspomni o chadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patton napisał:

Ostatni raz przypominam, że pisanie postów niezgodnych z tematem, można dostać warna.

Bracia piszą o @Analconda może właśnie widzą w nim ekstrawertycznego pewnego siebie Chada a temat właśnie nich dotyczy więc nie rozumiem ostrzeżenia.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Toranaga napisał:

Takimi które mi się podobają.

Czyli tym co Ci zostało w teorii.


Chad wybiera jaką chce. Jeśli masz 160cm to nie ma fizycznie opcji byś miał taki wybór co chad.

 

Potem są normiki itd. Więc zostają Ci najgorsze sztuki.

 

4 godziny temu, Carl93m napisał:

@Analconda wklepałem sobie FWHR John Travolta ma 1.59, a Robert De Niro 1.61, więc tak jak ja ?

John Travolta nie jest chadem. Ma mordę typowego jełopa.

 

De Niro też z chadem ma tyle wspólnego co dupa z higienicznym stosunkiem.

 

To że ktoś ma hajs to nie znaczy, że jest chadem bo ma powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MalVina napisał:

Gorączka sobotniej nocy albo Grease sobie oblukaj. KAŻDA go wtedy chciała

Ta - dla kasy i popularności. Kobietom wszystko wmówisz - dlatego każda z iPhone bo modny XD.

 

Do chada sporo brakuje mu. Chad to głównie twarz wiec zdecydowanie za duże braki. Ale mówię - smv wysokie.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Analconda napisał:
8 minut temu, MalVina napisał:

chciała

Ta - dla kasy i popularności. Kobietom wszystko wmówisz - dlatego każda z iPhone bo modny XD.

Niektórzy maja iphony bo znają się na sprzęcie, marce i maja maci. Ja osobiście system IOS bardzo lubię oraz MacOS. System IOS mnóstwo zalet które android nie ma. Niektóre osoby, które się znają na sprzęcie są kobietami. 
 

Kobiety to osoby myślące o wyborach, przynajmniej niektóre, zarówno w kwestiach dot. wspomnianych chadow jak i sprzętu. 

Edytowane przez Lalkaa
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MalVina napisał:

Ty chyba masz tragiczne kompleksy. Twarz to jego wizytówka właśnie. I wygląda świetnie. 

Nie mniej jednak kartoflowi do chada dużo brakuje:

Oczy i łuk brwiowy zupełnie nie te.

Morda wielka jakby brał dwa murzyńskie naraz.

Co z tego, że szczęka ok skoro brakuje policzków?

 

1,w=1280,c=0.bild.jpg

 

 

grease-pel-licula_1_630x630.jpeg

 

To vshape? Nie wygląda. Nawet jeśli tak to niestety twarz i tak go ściąga w dół.

Nie mówię, że jest flepem bo smv nadal wysokie ale to definitywnie nie chad.

 

Więc - tak - dla kasy i popularności. Gdyby to był chad to z definicji podobałby się każdej kobiecie. Jeśli ma niższe smv to już kwestia preferencji.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Polecam dodać anala do ignorowanych

Ja go dodalem, ale inni go cytuja. Poza tym widac jego wpisy jak jestes niezalogowany. 

 

Widze, ze zacne datki dodaje na forum. Jakie to banalne. :D

 

Jedyne pocieszenie, ze ma gar [...], wyjscie z tego zajmie mu jakies 7-12lat.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prod1gybmx napisał:

A pomyśleć, że ja dostaję warny za brak przecinka, a typ gotuję 3/4 forum swoim pierdoleniem i absolutny brak konsekwencji. Chyba czas na mnie... 

ja też się zastanawiam, mimo że bardzo forum lubie...Ale że nikt tego tematu jeszcze nie zamknął...


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analkonda tak gada na tych czadów a właśnie typy z jego wyglądem o ile to on (jego tło) wyrywają najwięcej lasek.

Właśnie Analkonda ma aparycję takiego bad boya, cwaniaczka :D 

 

Ja z moją kobiecą i okuratną mordą tak nie mogę, nigdy nie zostanę bad bojem - chlip :P 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Justblaze napisał:

Jak można kogoś dodać do ignorowanych? Przecież słabo mi się robi już od tych wypocin...że jemu się chce...

Jak sie zalogujesz i w lewym gornym rogu masz swoja ksywe z forum. Klikasz i masz rozwijana liste. A na niej "ignorowani uzytkownicy" i tak mozna dodac.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Nie mniej jednak kartoflowi do chada dużo brakuje:

Oczy i łuk brwiowy zupełnie nie te.

Morda wielka jakby brał dwa murzyńskie naraz.

Co z tego, że szczęka ok skoro brakuje policzków?

 

4 minuty temu, bassfreak napisał:

To jest chad koniec kropka. Patrząc się na niego mam wrażenie że to inny gatunek człowieka. 

 

- Do Choroszczy ?

 

 - Do Choroszczy !

 

- Na badania ?

 

- Na badania !

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bassfreak napisał:

To jest chad koniec kropka. Patrząc się na niego mam wrażenie że to inny gatunek człowieka. 

Podałeś świetny przykład. Gość ze zdjęcia to właśnie chad. Chociaż ostatnio miałem do czynienia z lepszym.

 

5 minut temu, RENGERS napisał:

- Do Choroszczy ?

 

 - Do Choroszczy !

 

- Na badania ?

 

- Na badania !

Nie - ten gościu ze zdjęcia to definicja chada. Mógłby mieć trochę lepszy łuk brwiowy ale taki kompletnie wystarczy.

Na widok tego gościa także każda ma mokro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.