Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Hatmehit napisał:

Ale o interesujacej mimice twarzy. Nie oglądałam serialu to nie wiem kogo tam gra, lecz na pewno jest ciekawszy niż podane przez Ciebie chady. 

Edytowane 44 minuty temu przez Hatmehit

Manipulacji ciąg dalszy. Chady to chady - każda ma mokro z definicji. To nie chad i tyle. Normik z wyższej półki.

 

9 minut temu, Bruxa napisał:

 

A teraz ostateczna masakra gówno-teorii o czadach i hipergamii (nic do Ciebie nie mam @Analconda i innych userów, ale dość już bzdur

 

No - dość. Nie trzeba być chadem by poruchać. Można być badboyem albo mieć hajs.

Co nie zmienia faktu ze każda nawet będąca z badboyem czy miliarderem poleci chętnie w ślinę z chadem lub Murzynem.

Edytowane przez Analconda
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda no to ja mam czy w pracy czy gdzie indziej znajomych, którzy są brzydcy i pracują za średnią krajową. Nawet brzydcy ode mnie mają dziewczyny etc. No i sobie ciupciają. Nie Stacy, ale normalne zwykłe dziewczyny. 

 

Jak zarabiasz 3k to nie licz na to że będziesz jeździł Bentleyem. Ale jakimś 15sto letnim Audi. 

 

Nie płaczę ze nie mam Bentleya, bo po co mam się użalać nad faktami? Trzeba przyjąć rzeczywistość taką jaką jest i chuj. 

 

Daj sobie spokój z kobietami na zawsze. Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść. 

 

Nie będziesz ruchał Stacy choćbyś na rzęsach stanął, więc nie widzę powodu, żeby sobie tym zaprzątać głowę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio koleś wraca napisał fajnego posta i od razu atak, ja pierdolę nie możecie ostrzej reagować @Patton?

 

Co to w ogóle ma być? Przecież to jest jawny atak i dyskredytowanie i czysta chamówa.

Tu nie pomoże ostrzeżenie w postaci słów, bo to jawny przytyk i chamstwo czyste, fajnie że wpadłeś i napisałeś post @absolutarianin ale jak widzisz, lekko nie jest ;) 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Analconda napisał:

Chady to chady - każda ma mokro z definicji.

Ohhh ile razy mam powtarzać... MĘŻCZYŹNI MNIE NIE PODNIECAJĄ. Jesteście dla mnie wizualnie aseksualni w przeciwieństwie do kobiet. Niezależnie od szczęki, po prostu nie reaguję ani psychicznie ani fizycznie na ciała męskie.

 

Dotychczas czułam pożądanie przy dwóch facetach- jeden był, a drugi jest moim partnerem, którego poznawałam na poziomie intelektualno-emocjonalnym -> haj hormonalny. Obcy ludzie, w tym mężczyźni, są dla mnie pustą masą, na którą mój mózg niezbyt reaguje, a tym bardziej błona śluzowa w cipce, tak już mówiąc dosadnie.

 

I nie, nie przeczę biologii (ten argument już podałeś kiedyś), gdyż bardzo chętnie się rozmnożę :)) Mój brak podniecenia ogółem chadowych mężczyzn nie sprawi, że nie urodzę i wychowam chcianych 3-4 małych homo sapiens.

 

Analuś- pogódź się po prostu z tym, że ludzie mają różne seksualności/gusta/potrzeby. 

 

@absolutarianin o, witaj. Co do atencji- wystarczy, że z 19 latki stanę się 39 latką i już 783 bezwartościowych wiadomości nie będzie. Nie trzeba zmian społecznych:D Wtedy to już dawno zamierzam być milfem w stałej relacji, więc nie trzeba będzie uwagi internetu. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Analconda napisał:

Co nie zmienia faktu ze każda nawet będąca z badboyem czy miliarderem poleci chętnie w ślinę z chadem.

Wątpię, by ta co rodziła 5-tkę dzieci Kalibabce znalazła na to czas. ? Walec jedzie dalej po teorii.

 

Jerzy Kalibabka

m6-ktkqTURBXy9lMzQzYjVhYzllOTU0MGQ0NjUxY

4FsktkpTURBXy81OWViM2M4MjNiZWFjZTUyYzU3Y

 

Brak szczęki czada, a nawet spojrzenie jakiegoś introwertyka.. Nawiasem mówiąc nawet podobny do Dariusza K. Jednak przejawiał zachowania mrocznej triady, makiawelizmu czy jak te bad boyskie cechy się nazywają i ponoć spłodził 28 dzieci z wieloma kobietami.

 

Tymczasem na tym samym świecie chad Brad Pitt ma problemy z żoną Angeliną Jolie... Teoria się rozlatuje jak jego małżeństwo. xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

Teraz taka 3/10 nie zainteresuje się już gościem 5/10, a już żąda co najmniej 7/10. I go dostaje!

Każda kobieta na tinderze czy nawet już w rzeczywistości dostaje setki zaproszeń. Więc wybierają najlepszego!

Ba, panie są teraz rozpieszczone w tak absurdalny sposób, że specjalnie idą na studia by uciec na erasumusa, bo nie chcą polaków!

 

Kobietom nic nie imponuje, bo za darmo dostaną (tytuły kasę majątki)? I na co im te PUA, Looksmaxing, jak panie zawsze biorą lepszego albo wyglądem albo hasjem czy sławą?

I co? Myślicie że kobiety nami się przyjmują? No nie!

Na nas się pluje, bo nie wygraliśmy loterii genetycznej i samą wolą i wysiłkiem gunwo możemy, skoro cała reszta failed normików, normików i prawie chadów ruchają laski 2/10 bo mają chcicę?

Bardzo naciągacie fakty. Tak się składa, że mam koleżanki rozstrzelane po skali od 1 do 10 i wiem jak wygląda ich atencja ze strony facetów. Zgodzę się, że przeciętnej dziewczynie jest łatwiej ale to co tutaj wypisujcie, nie ma potwierdzenia w rzeczywistości. Wielu facetów faktycznie opuści kilka oczek w dół żeby mieć seks, jak nie miał go od dłuższego czasu. Jednak nadal kobieta 3/10 wcale nie ma jakoś łatwo. Będzie przez większość mężczyzn zlewana, a ci którzy się do niej będą odzywać, to prawdopodobnie nie jakoś wyżej w skali smv. Mało znam przypadków gdzie facet 8/10 byłby z jakąś otyłą dziewczyną. To są wyjątki od reguły, nie reguła. Tutaj moje zaskoczenie i wiele osób na forum nie uwierzy ale znam dziewczyny bardzo atrakcyjne z małą ilością atencji. Sama byłam zdziwiona ale miałam takie koleżanki, które podobały się facetom mocno ale co do czego bali się do nich podchodzić. Woleli poderwać przeciętną ale bardziej pewną skonsumowania ? Z resztą tak jak napisała @Hatmehit mamy jakiś adoratorów ale to nie są kolejki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bruxa napisał:

Wątpię, by ta co rodziła 5-tkę dzieci Kalibabce znalazła na to czas. ? Walec jedzie dalej po teorii.

Celowe manipulacje...

Nie każde dziecko jest ze zdrady. Kalibabka to badboy więc jest zaledwie poziom niżej od chada. Z wyglądu jest normikiem.

 

Różnica między chadem i badboyem jest taka, ze przy chadzie każdej mokro od razu a badboya trzeba poznać.

Brad Pitt to nie chad. Normik z wyższej półki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa ja już o tym pisałem w kilku miejscach.

 

Tzw 'Chad' to zestaw cech fizycznych atrakcyjnych dla kobiet. 

 

Natomiast 'Bad boy' to zestaw cech psychicznych pociągających kobiet.

 

Koś może być z wyglądu "Chadem' a z charakteru totalnym pantoflem (fakt że rzadko to się zdarza, bo osoby atrakcyjne fizycznie są inaczej traktowane już od dziecka, więc łatwiej budują poczucie własnej wartości, ale jednak się zdarza).

 

Ktoś może wyglądać jak 'typowy Janusz' a być bad boyem, mieć sporo cech z mrocznej triady.

 

Chad będzie miał łatwy start, zapoznanie, zainicjowanie seksu, ale jak nie będzie miał odpowiedniego charakteru to szybko zostanie odstrzelony na shit testach i zorbitowany. 

 

Mało atrakcyjny fizycznie bad boy będzie miał trudniejszy start, nie będzie och i ach jak panie go zobaczą, ale gdy będą przebywały w tym samym otoczeniu co on np. wspólni znajomi i będą mogły go obserwować to zareagują na cechy, które posiada. 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Messer napisał:

Ta dziewczyna ich sobą hipnotyzowała. Obecnie jest aktorką i nadal pracuje jako modelka, i tak, podtrzymuję - nawet mi trochę zawróciła w głowie i zwróciłem uwagę, że traktuję ją wyjątkowo dobrze, jakby miała "dziwną moc". Nie zdarzyło mi się to już nigdy z żadną kobietą, ale faktem było to, co widziałem i napisałem.

Pracuję z modelkami na co dzień, uwierz, że zdecydowana większość tych dziewczyn jest mocno przeciętna a na ulicy za taką byś się raczej nie obejrzał. Na planie zdjęciowym czy filmowym robotę robi make up i stylizacja  i ludzie od światła. To, co widzisz na zdjęciach w sieci czy prasie albo w tv nijak ma się do realnej atrakcyjności na żywo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mosze Red napisał:

Koś może być z wyglądu "Chadem' a z charakteru totalnym pantoflem (fakt że rzadko to się zdarza, bo osoby atrakcyjne fizycznie są inaczej traktowane już od dziecka, więc łatwiej budują poczucie własnej wartości, ale jednak się zdarza).

Potwierdzam, już kiedyś o tym pisałem - na studiach zaprzyjaźniłem się z pewnym Panem, który podręcznikowo był tzw. "Chadem". Był jednak tak potwornie nieśmiały, "grzeczny", spokojny i wycofany, gorzej niż ja dawno, dawno temu. Pierwszy seks, jak i związek zaliczył dopiero po studiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mosze Red napisał:

nie będzie och i ach jak panie go zobaczą, ale gdy będą przebywały w tym samym otoczeniu co on np. wspólni znajomi i będą mogły go obserwować to zareagują na cechy, które posiada. 

Sam kiedyś przez przypadek tego doświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror w sygnaturce masz napisane:

Cytat

Ten kto z potworami walczy, winien uważać, by sam nie stać się jednym z nich. Gdy zbyt długo spoglądasz w Otchłań, ona również patrzy w Ciebie...

Zamieniłbym "potworami" na "flepami" i będzie piękna sentencja o tym całym wątku ?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger spokojnie, ja nie wracam ;)  Natomiast faktem jest, że tak długo, jak będziecie tu tolerować chlew, tak długo poziom dyskusji nie przeskoczy pewnego pułapu.

 

KOLEGO Kolegi, ja nigdy chyba nie pojmę, dlaczego w dekalogu nie ma przykazania nie kłam, tylko coś mgliście o fałszowaniu jakiś świadectw. Napisałem przecież w swojej mowie końcowej:

 

Nie żegnam się personalnie z Wami, lecz żegnam się z przesiadywaniem tutaj, rozchodzimy się póki co w indywidualnych dla nas kierunkach. 

 

Cukinie udały się nieźle. Nie jestem wszak Italiańcem...

 

cukinie.jpg

 

Jednak bardzie jestem w tym roku dumny z pierwszych własnych cytryn:

 

cytryna.jpg

 

Masz jeszcze jakieś pytania? No bo wiesz, będę leciał.... ;) 

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco z gorącej Italii! ???

 

  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bruxa napisał:

A teraz ostateczna masakra gówno-teorii o czadach i hipergamii (nic do Ciebie nie mam @Analconda i innych userów, ale dość już bzdur).

 

z16327625FBW,Proces-Dariusza-K--Byly-maz

668bb80c-96c8-45dd-a643-88cbae0e126c

 

Dariusz K. ojciec dziecka Edytki. Włosy wypadające, szczęka nie czada, tymczasem to jego wybrała i z nim się rozmnożyła. I gdzie tu hipergamia, on nie jest brzydki, ale Edyta ma lepszą urodę.

 

Wasza teoria kupska się nie trzyma, jest niekompletna. Chociaż wygląd jest ważny to rzeczywistość wygląda ciut inaczej. Jak ktoś ma dobry wygląd to ludzie będą mu służyć.. tymczasem taka piękna osoba może sama z siebie komuś zacząć służyć - co wtedy hehe. A ktoś kto jest 'bad boyem' / 'zołzą/femme fatale' (tak to określmy) nikomu nie służy, jest zatem wyżej. Pomyślcie o tym, kto jest najwyżej, na szczytach, ktoś kto nikomu nie służy. Proste i logiczne.

 

 

Popełniasz ogromną porażkę w rozumowaniu. Po pierwsze wyjątek nie obala tezy większościowej, po drugie pieniądze są czynnikiem, które mają wpływ na dobór partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrotycz napisał:

Dzięki, fajne ale to nie to samo. Tamten program działał automatycznie, na podstawie algorytmu i wystawiał ocenę, wyłącznie wyglądu, w skali 0-10.

To oceniają inni, coś jak hot or not. To nie jest algorytm tylko wystawa.

 

Myślisz, ze na podstawie czego powstał algorytm? Musiały być jakieś dane wejściowe ankietowe, z czego powstały wyniki jak ludzie oceniają innych i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Conrad said:
4 hours ago, wrotycz said:

 

Myślisz, ze na podstawie czego powstał algorytm? Musiały być jakieś dane wejściowe ankietowe, z czego powstały wyniki jak ludzie oceniają innych i dlaczego.

Ja tego nie neguję. Więcej, to bardzo dobrze, że algorytm powstał na podstawie opinii ludzi bo to ich oceny ma się nauczyć ale faktem jest, że to nie jest strona o której mówiłem.

 

Jak znajdę to się podzielę ale jak na razie dalej szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

Jak to mawia mój brat - zawsze czegoś będzie ci brak.  

Fajnie że wróciłeś ?. Albo mi się wydawało, że Cię nie było xD. A tak to zawsze nam brakuje tego czego akurat nie mamy. Trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona. A to tez z tego względu , że ludzie nie mówią o problemach a o pozytywnych rzeczach. Jednakże o problemach (przynajmniej moim zdaniem) nie powinno się mówić by nie obciążać nimi innych. 
 

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

Chińczycy przejmą wszystko i żadnej to już nie będzie imponować.

A co według Ciebie będzie wtedy imponować kobietom? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.