Skocz do zawartości

Dziewczyna z którą jestem w FWB tak się zachowuje, to jest normalne?


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie normalna z pozoru fajna, dziewczyna, po studiach, na zdzirę nie wygląda. Ostatnio po raz kolejny się kochamy i czasami ja przytulałem po, ale ona niezbyt to odwzajemniała.

A teraz niedawno próbowałem też ją przytulić a ona na to wypaliła, że on tego ma się stałych partnerów niby z uśmiechem, ale stanowczo. Więc nie chce żebym ją przytulał. 

Powiedziała też, że to co robimy jest fajne, ale to dla niej nie seks, tylko tak jakby wspólna masturbacja (tak nazwala pełny stosunek) bo do seksu jest potrzebna jakaś chemia i pożądanie, a my jesteśmy przyjaciółmi ze swoimi potrzebami.

Raz też powiedziała, że mogę się już zbierac do domu bo o czym niby po seksie mamy gadać. Nie wyglądała na sfochowaną mówiła to ot tak bez emocji.

Co myślicie o takim "układzie"? Seks jest fajny to nie powiem, ale serio przytulanie się czy rozmowa w takich układach są czymś czego nie powinno się robić?

Edytowane przez Axel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl to, czy dalej chcesz być podnóżkiem, bo to Pani decyduje o tym jak wygląda ten układ, a Ty jesteś tylko

tym żywym dildosem do "wspólnej masturbacji".

 

18 minutes ago, mac said:

Sama mówi, to rób tak, po co dramaty. Wyruchaj i do domu.

a potem spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie czy warto się upokarzać dla "fajnego" seksu (bo tak niby fajny ten seks bez zobowiązań, że odbiera mi sen z powiek).

 

Ot, jakaś skrzywiona emocjonalnie laska, która sobie racjonalizuje swoją rozwiązłość "wspólną masturbacją" (ona nie uprawia seksu przecież!) Jeżeli masz trochę jaj daj jej kopa w dupę. Chyba nastąpi zwarcie, bo zamiast roli biernego dildosa, zaczenisz rozdawać karty. A to że został Ci tylko ten jeden as w rękawie...

 

No ale Twój układ, Twoja sprawa. Tylko zauważ, że temat nie powinien powstać nawet w Twojej głowie gdyby był taki super.

Edytowane przez Cycles
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, thyr napisał:

Fwb, wiesz co to znaczy? 

Wiem, ale nawet z pannami na jedną noc było jakieś przytulanie, rozmowa, a ona tego nie chce tylko seksu...

Nawet z prostytutką można pogadać po seksie. 

Poczułem się dziwnie, ale może ta to właśnie powinno wyglądać, że seks i do widzenia bo po co mamy rozmawiać w ogóle?

Aha i druga tego typu akcja. Ostatnio też byliśmy razem na imprezie. Nie jesteśmy parą oficjalnie, spoko, ale jeszcze niedawno poszliśmy do łóżka. A ta na moich oczach bez krempacji flirtuje z jakimś gościem i to nie była zwykła rozmowa, ale jawny flirt z podtekstami.

Nie wiem może układy mają na takim czymś polegać?

Edytowane przez Axel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety się nie zachowują normalnie, niejako z definicji.

 

Albo ci to pasuje, albo nie - myśl o sobie i decyduj za siebie. Ona decyduje za siebie i jak widać dobrze sobie z tym radzi, nie musisz się o nią troszczyć, ona potrafi zadbać o swoje interesy. Odrobina egoizmu bardzo jest tutaj wskazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś żywym dildosem. Jak pasuje to po zadawać pytania?

 

Jak lubisz się przytulać i pogadać po seksie to sobie takiej panny szukaj. A z tą tylko się "masturbuj" ? 

 

Swoją drogą jakby taką pannę zapytać o liczbę kochanków to pewnie tego by nie liczyła nawet, bo to jest bez tzw. uczuć wyższych. Chyba trzeba zacząć się pytać także o ilość dildosów ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za miekkie serduszko na takie tematy, także proponuję się z tego układu wylogować. Jak chcesz wyjść jeszcze z tego z "twarzą", to powiedz jej, że Ci się znudziła i w sumie wolisz patrzeć jak farba schnie na ścianie, niż ją bzykać.

Traktuje Cie jak szmatę, potraktuj ją tak samo. ;) (To nie to, że chce Cie przytulać, tylko tego, że nazwała Cię żywym dildo).

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy niektórzy piszą poważnie.

Babka mu daje dziurki, taki był i jest układ a niektórzy mu piszą o jakiś podnóżkach, braku honoru i tym podobne. Losie święty.

 

Był taki układ?

Był. Czego szukasz dziury w całym?

Bzykaj jak Rocco, po wszystkim buziak w czółko i do domu. Bez filozofii większych.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kleofas napisał:

Zadziwiające, mam wrażenie, że większość młodych facetów marzy o takim układzie a kolega @Axel wybrzydza i rozkminia.

 

Oczywiście, ale czerpanie pełnej przyjemności z tego typu układów wymaga odpowiedniego nastawienia w głowie, aby lawirować sobie między różnymi paniami, zbytnio się nie przywiązywać emocjonalnie i nie mieć innych oczekiwań poza konsumpcją i zaspokojeniem potrzeb. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jan III Wspaniały said:

Był taki układ?

Był. Czego szukasz dziury w całym?

Bzykaj jak Rocco, po wszystkim buziak w czółko i do domu. Bez filozofii większych.

Masz ewidentnie rację, ale sęk jest w czymś innym.

 

Ten układ jest ewidentnie uwłaczający koledze @Axel z czego właśnie zdał sobie sprawę. Niby rucha, ale tak naprawdę to on jest ruchany. Jakakolwiek inicjatywa @Axel jest stanowczo (ta Pani jest stanowcza wobec niego :) ) odpierana, a spełniane są jedynie zachcianki Pani Masturbatorki.

 

Uważam, że jest on przez drugą stronę wykorzystywany, bo dostęp do dziurki to żaden zaszczyt i żadne potwierdzenie męskości.

 

I pewnie dlatego powstał ten temat. To nie autor tematu rozdaje karty w tym układzie, ale Masturbatorka. Ona ma tak naprawdę jaja w tym układzie.

 

Buziak w czółko i do domu Rocco? Nie, nie autor tematu o tym decyduje. To ta Pani decyduje kiedy ma się zbierać do domu, a jeżeli zacznie się stawiać, to kolejka żywych dildosów już czeka cała obśliniona, bo dostęp do dziurki... Losie święty.

 

Na tę chwilę żołnierzu @Axel odmaszerować! A jak Panią zacznie swędzieć między nogami, to proszę się stawić się o tej i o tej, tu i tam. Niesubordynacja jest równoznaczna z zerwaniem układu! Mam nadzieję, że wyrażam się jasno?! Także morda w kubeł i rób co mówię.

 

1 hour ago, pillsxp said:

bo coś czuje że niedługo to ona kopnie cię w dupę. 

Kwestia czasu.

 

Edytowane przez Cycles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh kolego szukasz na siłę problemów, panna wie co robi, w przypadku właśnie przytulania po seksie, rozmów, czułości Ty albo ona moglibyście się bardziej zaangażować i mógłbyś się pożegnać z FWB, ona by Ci zakomunikowała że albo jesteśmy parą albo kończymy znajomość, jak ja nie tak dawno miałem. Pytanie czy tego chcesz i w ogóle czego chcesz od niej, bo chyba nie nadajesz się do takiego układu, chcesz przekraczać coraz bardziej granice w kierunku związku, a to nie idzie w parze.

Ciesz się widocznie dobrze ja zaspokajasz seksualnie i taki układ jest w ogóle możliwy, a panna wie że jak by doszły przytulanki to mogłoby pojawić się głębsze uczucie. Poza tym jest wiele kobiet które nie znosi czułości i się przytulać. Widzisz mało kto się nadaje do takich układów, bo zwykle po jednej ze stron powstaje większe zaangażowanie, a Ty byś chciał więcej czulosci, uczucia już na tym etapie i masz takie niezaspokojone potrzeby.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Cycles said:

Masz ewidentnie rację, ale sęk jest w czymś innym.

Ten układ jest ewidentnie uwłaczający koledze @Axel z czego właśnie zdał sobie sprawę.

 

Uważam, że jest on przez drugą stronę wykorzystywany, bo dostęp do dziurki to żaden zaszczyt i żadne potwierdzenie męskości.

Nie.

Kolega budzi się z Matrixa i zaczyna rozumieć, że gra ma dwie bramki co mu się nie zgadza z ideałami wpajanymi od dzieciństwa więc oczywiście gubi się probując ocenić co jest dobre a co złe.

 

Z braku tego niezaszczytu faceci głupieją, żenią się i oddają majątki.

Kleofas kilka postów wyżej bardzo dobrze to podsumował.

Ciężko facetom dogodzić.

 

Moim zdaniem:

Zanim autor uniesie się honorem i wyśle lalę na Kajmany niech lepiej upewni się, że ma dwie inne w zapasie, bo dopiero gdy tamta przestanie mu dawać zrozumie co stracił.

Niejeden był kozakiem a gdy kozaczył zbyt wiele rozwalił to co miał i potem płakał tutaj albo pod drzwiami lali.

 

Że niunia nadaje jakieś teksty?

Niech nadaje. I niech daje. Fair enough.

Kolega zawsze może iść do dziwki się poprzytulać, sam powiedział.

A gdyby tak ta zamiast dawać chciała się jedynie przytulać -- byłoby lepiej?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Axel said:

A teraz niedawno próbowałem też ją przytulić a ona na to wypaliła, że on tego ma się stałych partnerów niby z uśmiechem, ale stanowczo. Więc nie chce żebym ją przytulał. 

Zakładam, że Twoje potrzeby akceptacji, intymności, kobiecego ciepła nie są zaspokojone. Najlepiej jakbyś sobie znalazł, a) normalną dziewczynę, b) przyjaciółkę która nie chce się dmuchać, sporo jest takich co szukają męskiego kolegi z którym można pogadać i może poprzytulać, to raz. Dwa, jak jesteście w FWB to nie możesz pannie powiedzieć, żeby z kimś nie flirtowała, nawet nie wiem czy możesz jej powiedzieć, żeby się nie ruchała. No i zdanie końcowe, każda panna która godzi się na FWB ma chorą głowę, nieprzepracowane traumy, albo ogólnie coś jest z nią nie tak. Więc nic nie powinno cię dziwić. Dlatego polecam, albo niech robi loda z finałem w ustach albo seks w gumie i do kibla, bo nie wiadomo co takiej pannie strzeli do głowy i jeszcze cię wkręci w posiadanie dzieciaka. Uważaj. Ruchaj, ale uważaj.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlacz

6 minutes ago, Miraculo said:

każda panna która godzi się na FWB ma chorą głowę, nieprzepracowane traumy, albo ogólnie coś jest z nią nie tak.

A te wnioski skąd?

Bo większość tak nie robi?

A może po prostu nie powiadamiają ciebie o tym, więc statystyk tego typu nie masz albo są niepełne.

 

KAŻDA i KAŻDY ma nieco naj-bane w głowie i traumy i w ogóle z nim coś jest nie tak, więc to żaden argument.

Twierdzę, że normalnych ludzi już nie ma, cokolwiek ta definicja miałaby znaczyć.

Sam niby o sobie myślałem, że jestem normalniejszy, ale jeśli się doda 2+2 to chyba jednak nie aż tak.

Jeśli się zgodzę na FWB to pójdę w lepszą stronę czy gorszą?

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.