Skocz do zawartości

Festiwal kukoldztwa


Generał Szrama

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio trafiłem na ciekawy filmik osiemnastkowy ? Co prawda o ile te wyzwiska były niepotrzebne, to jednak i tak dobrze zareagował, bo typiara zamiast tradycyjnie dać paskiem po dupie solenizantowi to kopnęła go jak śmiecia. Prawdopodobnie to jakiś wiejski szlauf, a ojciec już od dawna był na nią cięty, w każdym bądź razie nie pojmuje tych białorycerskich ataków na ojca i bronienie tej tępej dzidy w komentarzach. 
https://www.sadistic.pl/nabuzowany-tatus-na-urodzinach-vt115449.htm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie lanie pasem po tyłku w ramach uczczenia urodzin, to przejaw uległości i poniżenia solenizanta. 

 

Ale i tak chyba nic nie przebije spierdolenia typa, co walił konia na własnej osiemnastce przy wszystkich znajomych https://www.wykop.pl/wpis/40334827/a-wy-jak-sie-bawiliscie-na-waszej-osiemnastce-xdd-/

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki to chyba mają z 10 lat. Chyba zasłużyliście na złotą łopatę :)

 

A propo filmiku, moim zdaniem ojciec miał rację. Trochę ostro pojechał, ale miał. Szczególnie, że gdzieś wyczytałem, że solenizant jest niepełnosprawny (nie wiem czy to prawda).

 

Komentarze białoryczerzy kukoldów o tym, jakby mu to naj*bali, że "brak szacunku do kobiety"  bezcenne... Np. taki:

 

"Ten sk***ysyn powinien od kogos tam zdrowo dostac po p*zdzie za brak szacunku do kobiety. Nawet fakt, ze jest naj***ny nie upowaznia go to takiego zachowania wobec slabszej plci. Co za j***ny burak. Szkoda, ze jego nie skopali. Alkoholowe dno i zero." - Uważaj bo ci żyłka pęknie jakaś xD

 

 

Edytowane przez Mgławica_Oriona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mgławica_Oriona napisał:

Komentarze białoryczerzy kukoldów o tym, jakby mu to naj*bali, że "brak szacunku do kobiety"  bezcenne... Np. taki:

 

"Ten sk***ysyn powinien od kogos tam zdrowo dostac po p*zdzie za brak szacunku do kobiety. Nawet fakt, ze jest naj***ny nie upowaznia go to takiego zachowania wobec slabszej plci. Co za j***ny burak. Szkoda, ze jego nie skopali. Alkoholowe dno i zero." - Uważaj bo ci żyłka pęknie jakaś xD

Teraz się śmieję z tych głupców, ale sam kiedyś byłem taki. Niektórzy muszą się skuć, by przejrzeć na oczy, choć może i to nie pomoże?

 

Btw. @Mgławica_Oriona nickname przypadkowy, czy interesujesz się astronomią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cst9191 napisał:

Fajnie wiedzieć, że są na forum osoby interesujące się astro. Ja mam 6-calowy teleskop.

Pewnie podobnie jak ja - Synta? :)  Ja się niedługo może przesiądę na 12". Też obserwujesz niebo?

Edytowane przez Mgławica_Oriona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, cst9191 napisał:

Mam Sky-Watcher'a 150-750. Obserwuję ? Fajna sprawa.

Zajmujesz się astrofoto, czy jedynie obserwacjami? 

Póki co tylko wizual. Planuję astrofotografię w przyszłości. Musiałbym mieć dobre prowadzenie. A znasz jakieś dobre prowadzenie np. pod samą lustrzankę?

Edytowane przez Mgławica_Oriona
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten ojciec to burak i przesadził. 

 

Nie było potrzeby wyzywać głupich dzid, ale np. uświadomić, że poniżyły chłopaka, dlaczego tak zrobiła i zaproponować przeprosiny. Po drugie to uważam, że u swojego syna powinien rozwijać szacunek do siebie, tak aby młody wstał i je wyjebał z impry, a nie tworzyć agresję. 

 

Sam też miałem pojebane akcje, aż dziw, że taki mógł być kiedyś człowiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.