Skocz do zawartości

Gdzie idziesz na Sylwestra?


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc dziś przez wioski przyuważyłem, uwaga(!), ogłoszenie o balu sylwestrowym 2020/21 na jakimś domu weselnym. 

 

Znak to, że spierdolina rezerwacyjna sylwestrowo-balowa zaraz ruszy w najlepsze ?

 

Wiadomo, że na bale sylwestrowe naciskają głównie laski. Im bardziej sztywna i wystawna impreza, tym chętniej pójdą, żeby potem mieć się czym chwalić. 

 

A jakie były wasze najlepsze i najgorsze Sylwestry? 

 

Moje najlepsze to: samotnie na Oceanie Indyjskim w drodze do Australii, we dwójkę z panną przy kominku w chacie w mazurskiej głuszy, ze znajomymi na stoku narciarskim. 

 

Najgorsze: bal z wodzirejem w jakimś zajeździe, który laska na mnie wymusiła, sztywniacki bal ę, ą w drogim hotelu, również wymuszony przez pannę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sylwestra pewnie jak zwykle spędzę z żoną i ekipą około klubową w górach.

 

Najgorsze Sylwestry, to te w robocie, które kiedyś tam miałem. Wyglądały zwykle tak:  2345  pobudka,  samotna wachta na mostku od 2400 do 0400, potem spać.

Albo też parszywy sylwester. W delegacji, za granicą, hotel, który w całości zajmowali ludzie z firmy z wielu krajów i zwykłe chlanie. (ale to już w innej robocie).

 

Najlepsze Sylwestry: góry, ekipa z klubu i moja żona.  Była kiedyś też fajna, składkowa domówka z przyjaciółmi z klubu i z żoną. Czy też jeden Sylwester (sprzed kilku lat), który spędziłem tylko z żoną w domu, bo nam się nie chciało nigdzie iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie otoczenie sylwestrowe nie obchodzi, tylko ludzie. Ostatnie lata udało mi się spędzić z przyjaciółmi na rozmowach przy herbacie, cały dzień i noc przegadana o przeszłości i przyszłości, o planach, o życiu. W tym roku, jak się uda to powtórzę, bez żadnych klubów i splendoru pijackiego. 

 

Plan alternatywny to mały urlop, nadrobić filmy, może w coś pograć na hardkora przez 2 dni przykuty do fotela. 

 

Najdziwniejszy sylwek za małolata. Ja i kumpel z dziewczyną + 50 dziewczyn w domu jednorodzinnym, zarezerwowanym specjalnie pod chlanie. Panie nalewały wódę, rozkręcały bibę, opowiadały dowcipy, zapraszały do tańca i ogólnie spoko się zachowywały. Do tej pory nie mogę uwierzyć, a minęło ponad 15 lat. Babki sobie sylwestra chciały zorganizować tylko, ale dziewczyna tego mojego kumpla powiedziała, że bez niego się nie rusza, a on nie chciał z samymi babami tylko siedzieć to mnie wziął ? I takim właśnie cudem ogarnąłem. 

 

I wszystko było, nawet ogarnęły oddzielny parkiet z ogromnymi głośnikami, Pani robiła za dj-a i to całkiem niezłego. Klasa pamiętam, się zaskoczyłem. Jeszcze nie byłem raczej w świecie czerwonej pigułki zanurzony, mogło się źle skończyć xD

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2020 o 23:29, maroon napisał:

A jakie były wasze najlepsze i najgorsze Sylwestry? 

Najlepszy był w pociągu z Przemyśla do Szczecina z ekipą, co prawda nie obyło się bez komplikacji jak na przykład kolega któremu film się urwał od Zabrza do Szamotuł i jeszcze doznał teleportacji między wagonami :D ale było świetnie. Najgorszy to był taki, kiedy miałem nockę po nocce w pracy, ani z nikim się spotkać, bez mowy też o jakimkolwiek piciu. Pograłem sobie na konsolach, poszedłem na fajerwerki na miasto o północy i tyle.

 

Co będzie w tym roku? To co zawsze - cholera wie.

Edytowane przez Phantom Slasher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2020 o 22:29, maroon napisał:

Jadąc dziś przez wioski przyuważyłem, uwaga(!), ogłoszenie o balu sylwestrowym 2020/21 na jakimś domu weselnym. 

 

 

Stary , wirus szaleje a tobie pierdoly w glowie. Siedz na doopie w domu i ogladaj jedynke .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy Sylwek to w dole po eksplozji pocisku dużego kalibru z czasów 2 wojny. ?Cała paczka z którymi za małolata się bujałem. ?

 

Było mnóstwo fajnych Sylwków w różnych salach, miejscach etc. jednak ten wspominam najmilej?

 

Najgorszy? Hmm... Chyba z moją zaburzoną ex w pokoju hotelowym. W dodatku miała okres. ?

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.