Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Proszę o permanentne zbanowanie użytkownika @Analconda

Jegomość wnosi na forum toksyczne treści, powiela je niemal w każdym temacie i zniechęca wielu użytkowników do udzielania się tutaj. Jego treści są zwyczajnie toksycznie, a sam użytkownik @Analcondapowinien oddać się moim zdaniem na badania do jakiegoś specjalisty (ale to już nie moja sprawa). Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości z kim ma do czynienia proszę sobie wpisać jego nick w google, ja to zrobiłem wczoraj. Sorry, ale gość jest zwyczaj pierdolnięty i nadaje się do leczenia, a nie do udzielania w takim miejscu. 

Jak już wcześniej pisałem, jego treści mogą spowodować "zatkanie" się wielu ludziom w zwyczajnym funkcjonowaniu. Jego posty są sprzeczne z credo forum, które mówi o rozwijaniu świadomości i pomocy. 

 

 

Ps. Zastanawiałem się nad opcją ankiety, ale jednak uważam że nie ma ona sensu. Decyzja należy oczywiście do administracji forum, ale sądzę że nie jestem odosobniony w tym temacie.

 

 

  • Like 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TasmanianDevil napisał:

Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości z kim ma do czynienia proszę sobie wpisać jego nick w google

Wiesz kolego... nie tylko ja posługuję się takim nickiem. Nie będę się tłumaczył z tego co robią jacyś ludzie w internecie.

 

1 minutę temu, TasmanianDevil napisał:

Sorry, ale gość jest zwyczaj pierdolnięty i nadaje się do leczenia, a nie do udzielania w takim miejscu. 

Każdy kto ma inne zdanie niż Ty jest pierdolnięty?

 

2 minuty temu, TasmanianDevil napisał:

Jego posty są sprzeczne z credo forum, które mówi o rozwijaniu świadomości i pomocy. 

Brawo! Odkryłeś, że wśród 10 tyś osób można mieć różne poglądy.

 

 

Ogólnie zgadzam się ze znaczną większością treści prezentowanych na forum ale uważam, że tę wiedzę należy wykorzystać w inny sposób. Zresztą nie będę się tłumaczył.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analconda napisał:

Wiesz kolego... nie tylko ja posługuję się takim nickiem. Nie będę się tłumaczył z tego co robią jacyś ludzie w internecie.

Jasna sprawa.

 

Czyli rozumiem, że kanał na youtube który odwiedziłem wpisując twój nick w google nie należy do ciebie? 

 

Mogę się mylić oczywiście, po prostu jak możesz to potwierdź proszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopie, nie wiem czy ty do mnie, czy koło mnie. 

 

Nie ukrywam, iż mam nadzieję że w tym wątku wypowie się ktoś z moderacji. Co jakiś czas w tematach pojawia się wątek "zredukowania" @Analcondado pozycji użytkownika bezimiennego, natomiast nie ma dalszych informacji co dalej. Więc liczę, że to może być wątek w którym możemy podyskutować na temat szkodliwości kolegi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, żeby Analconda został na forum, zawsze jest opcja ignore.

Nie zgadzam się ze wszystkim co pisze, ale go lubię.

To co pisze o chadach czy przegrywach to nauki blackpillowe i w większości fakty.

Jedyny problem to taki, że Analconda zrobił z nich filozofię życiową.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nieźle niektórym szamba bije po głowie. @Analconda jest inny niż większość osób na forum ale to nie powód żeby się go pozbywać. Ja szanuje chłopaka za to, że zawsze mówi co myśli pomimo krytyki, sam się z nim nie zgadzam w wielu kwestiach ale gdyby nie było takich ludzi na forum a byliby wszyscy tacy sami albo nie daj Bóg mojego pokroju, byłoby niesamowicie nudno. Dlatego #teamanalconda ?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pytał więc się wypowiem, co do omawianego użytkownika to nie czytam jego wypowiedzi bo od zbyt wielu wieje fanatyzmem i możliwe że jest w jakiś sposób zaburzony, natomiast nie mnie to oceniać. Forum to własność prywatna więc jeżeli administracja jak i sam właściciel nie uważają że użytkownik ten łamie jego zasady to nie nam to oceniać @TasmanianDevil

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie moj cyrk. Ale gosc jest szkodliwy a nie specyficzny. Bo pierdoli strasznie. I nawet warna nie dostanie. W realnym swiecie nikt by tego nie chcial sluchac i by wyszedl na skonczonego kretyna.

 

Ten watek moze miec tytuł, "jak działa świat". :D

Edytowane przez Pankoneser
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz będziemy banować każdą osobę o innych poglądach? Analconda pełni na forum bardzo ważną funkcję, a mianowicie pokazuje co myśleć i robić żeby być niezadowolonym z życia. Żeby być szczęśliwym wystarczy robić odwrotnie. No i często linkuje do ciekawych artykułów na potwierdzenie swoich tez więc ma ode mnie plusa.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda Ma swój styl pisania i światopogląd. Po co to psuć, wielu próbowało, ale każdy poległ.

 

Podejrzewam, że wrócił by pod innym nickiem co było by bardziej "szkodliwe".

 

Jak nie chce czytać co pisze, to nie czytam, czasami się coś człowiek wspólnie pośmieje.

 

Wspiera całe uniwersum jak potrafi i według niego w "dobry" sposób. Napewno dał więcej wsparcia ode mnie, czy finansowo, czy samego Marka osobiście. 

 

 

Nie jestem adminem żeby decydować. Różni są tu ludzie, każdy pisze w mniej czy bardziej toksyczny sposób, tacy są ludzie. 

 

Pozdro i nie nakręcajmy się wzajemnie przeciw sobie, jak przesadzi znajdą się odpowiednie osoby, które go wyautują. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banować absolutnie nie ma za co, ja po prostu przewijam wypowiedzi @Analconda bo już mam dość czytania o szczękach i czadach. Tak naprawdę jest mi go żal, tak po ludzku bo mając taki potencjał mógły wyjść ze swojego wyimaginowanego przegrywu i żyć naprawdę szczęśliwie.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Za co miałby dostać warna skoro nie łamie zasad?

Dopsz. Podam przyklad. Z reszta nie wiem nawet po co to robie.

 

Gosc mowi na kogos "malenstwo" albo "karzeł" i robi to z mega pogarda. Uwazasz, ze kobieta, ktora ma 1.60 zasluguje na takie okreslenie? A tymbardziej facet? Jakbym ja sie do Ciebie zwrocil na zywo per Ty krasnalu to bys to zaakceptowal? W pewnych sytuacjach dostałby w morde.

 

Chlop nie ma w ogole zadnego szacunku do ludzi. Ale jak komus takie rzeczy nie przeszkadzaja to ok. Mnie to np. wkurwia. Bo ja sie tak do ludzi nie odnosze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Analconda to naturalna przeciwwaga na osób żyjących w świecie Disney. Na forum są osoby, które piszą, że tylko osobowość ma znaczenie, a wygląd wcale nie ma i takie osoby są tolerowane, więc powinniśmy tez tolerować osoby, które piszą, że tylko wygląd się liczy. Nie będę rozstrzygał, czy jest szkodliwy, czy nie, ale na pewno nie jest bardziej szkodliwy niż osoby pokroju np. Libertyna. Ja w każdym razie jestem przeciwko zbanowaniu. Gdyby ten użytkownik został zbanowany na życzenie użytkowników, to kto byłby następny ?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Pankoneser said:

Chlop nie ma w ogole zadnego szacunku do ludzi. Ale jak komus takie rzeczy nie przeszkadzaja to ok. Mnie to np. wkurwia. Bo ja sie tak do ludzi nie odnosze.

34 minutes ago, Pankoneser said:

W sumie nie moj cyrk. Ale gosc jest szkodliwy a nie specyficzny. Bo pierdoli strasznie.

Widzisz drzazgę w jego oku, a nie dostrzegasz belki w swoim.

Na ten moment to ty łamiesz regulamin, bo nawet nie używasz polskich znaków.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pankoneser napisał:

Gosc mowi na kogos "malenstwo" albo "karzeł" i robi to z mega pogarda.

Jaką pogardą?

Kiedyś na lawie Marek mówił o wzroście i także mówił o przypadku 160coś tak, że jak ktoś jest przewrażliwiony to by go to uraziło.

 

19 minut temu, Pankoneser napisał:

Uwazasz, ze kobieta, ktora ma 1.60 zasluguje na takie okreslenie? A tymbardziej facet?

Sam wódz mówi, że podobają mu się takie "karakany". I co z tego?

A ja mówię karlice - ale obraźliwe no bardzo!

Tak - tym bardziej facet. Dlatego, że Polki mają średnio 160 a Polacy więcej, nie chce mi się sprawdzić stawiam ze 175.

Więc tak - zresztą zaprzeczysz, że 160 to maleństwo?

 

Sam mając 180 mówię o sobie także maleństwo bo to jest ledwo styk wymagań kobiet. I co z tego kurde?

 

19 minut temu, Pankoneser napisał:

Chlop nie ma w ogole zadnego szacunku do ludzi. Ale jak komus takie rzeczy nie przeszkadzaja to ok. Mnie to np. wkurwia. Bo ja sie tak do ludzi nie odnosze.

Tak znaczy jak? Bo wydaje mi się, że widziałem jakieś Twoje wulgarne wypowiedzi.

A ja się staram i chyba jestem - dla każdego miły.

 

Fakt - jestem tu bardziej nielubiany niż lubiany.

Za podejście jakie mam - ja uważam że słuszne ale znacznie bardziej brutalne niż mówią inni - tego się nie lubi. Ludzie wolą być pocieszani a ja stawiam sprawy jasno.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucid napisał:

Widzisz drzazgę w jego oku, a nie dostrzegasz belki w swoim.

Na ten moment to ty łamiesz regulamin, bo nawet nie używasz polskich znaków.

A ja nie powiedzialem nigdzie, ze jestem ideałem. I było to bardzo proste do rozkminienia (przewidywalne wręcz), ze ktos sie do mnie przypieprzy.

 

Klawiature mam w jezyku US. Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, TasmanianDevil said:

Witam serdecznie,

 

Proszę o permanentne zbanowanie użytkownika @Analconda

Jegomość wnosi na forum toksyczne treści, powiela je niemal w każdym temacie i zniechęca wielu użytkowników do udzielania się tutaj. Jego treści są zwyczajnie toksycznie, a sam użytkownik @Analcondapowinien oddać się moim zdaniem na badania do jakiegoś specjalisty (ale to już nie moja sprawa). Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości z kim ma do czynienia proszę sobie wpisać jego nick w google, ja to zrobiłem wczoraj. Sorry, ale gość jest zwyczaj pierdolnięty i nadaje się do leczenia, a nie do udzielania w takim miejscu. 

Kultura gęsto kipi z diabła.  Nie banujcie @Analconda

2 hours ago, TasmanianDevil said:

Tadeusz Rejtan - obrońca honoru Rzeczypospolitej - Studio Wschód

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TasmanianDevil napisał:

Jego treści są zwyczajnie toksycznie, a sam użytkownik @Analcondapowinien oddać się moim zdaniem na badania do jakiegoś specjalisty (ale to już nie moja sprawa).

@Analconda to zwyczajny młody koleś, który za swoje niepowodzenia obwinia losowe czynniki. Tu są to wzrost i kształt szczęki. Dla mnie śmieszne jak chłop przebrany za babę w kabarecie. Jest w takim wieku, że mógłby z łatwością wyjść z kurwidołka, mieć kumpli i obracać panny, a mając 25 lat śmiać się z tego kim jest dzisiaj. Cóź, Redpill nie wszystkim służy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.