Skocz do zawartości

Oscary w nowym wydaniu


Perun82

Rekomendowane odpowiedzi

Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej na poważnie zajęła się sprawą #OscarsSoWhite. Właśnie ogłoszono nowe zasady tego, które obrazy będą mogły walczyć o Oscara w kategorii najlepszy film. Zasady te będą stopniowo wprowadzane od 2022 roku, a całkowicie wejdą w życie przy okazji 96. Ceremonii Oscarowej w 2024 roku.

 

https://www.filmweb.pl/news/Oscary+nie+dla+filmów+bez+kobiet%2C+LGBTQ+i+mniejszości+rasowych-139224?fbclid=IwAR0OQdo2S_WJ7osmJCMF2tjIkrfdWpfpveoE8xHNq5KoiIjR2wBxVJtrnhU

 

Miłej lektury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marksistowski marsz przez instytucje.

 

Cytat

Popierał „długie marsze poprzez instytucje” władzy, które polegać miały na uczestnictwie działaczy studenckich ruchów lewicowych w aparacie władzy. Jako „integralna część maszynerii” administracyjnej, mogliby oni dokonywać radykalnych przemian w społeczeństwie. Koncepcja ta została przejęta od Szkoły frankfurckiej.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rudi_Dutschke

Jeden z przykładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Trzeba było się urodzić rudym cyganem panseksualnym ateistą i chodzić w tęczowych ciuchach i zmienić płeć..

Kwalifikuje się?

212126-23.jpg?quality=90&strip=all&w=640

https://nypost.com/2016/01/07/the-transgender-woman-spending-a-small-fortune-to-look-perfect/

 

Poczytaj artykuł, to odlecisz do Choroszczy.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od kilku lat w kinie nie ma nic ciekawego, oglądam raczej stare produkcje i to bardzo stare, gdzie jeszcze jest jakaś artystyczna moc. To, co dzisiaj serwują to lewacka papka polana feministycznym sosikiem. Silne kobiety rozpierdalające zastępy męskich wrogów, co za padaka. 

 

Najlepiej niech kręcą i niech sami oglądają, co zrobili ? 

 

Poza tym współczuję takim normalnym murzynom, pracującym ciężko, z rodzinami, kolesiom pragnącym coś tam zdziałać w biznesie, z prawdziwym talentem. Jakoś Idris Elba, jak w filmie był, czy Halle Berry to każdy miał wyjebane, czy murzyn, czy nie. Po prostu dobry aktor, pasuje do roli. 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak dla mnie żadna nowość, konkursy typu: Eurowizja, literackie nagrody Nobla, Oskary również, jakieś tam nagrody w Cannes - przecież to bzdury polityczne i to co najmniej od 30lat, a nie żadne rzeczywiste głosowanie "demokratyczne".
Nigdy nie chcę znać żadnych recenzji filmu/serialu nim go nie obejrzę - pierdolą mnie oscary i inne gówna i że główną rolę zagrał jakiś tam pacjent, ja chcę sobie sam ocenić dzieło co czytam czy oglądam.

Zobaczcie/przeczytajcie sobie "50 Twarzy Geja" - Bestseller, kurwa i że niby to było dobre, heh dla kogo ? Smiech na sali ;) 

P.S.
Ba, zapomniał bym dodać - głosowanie w tym kraju to fikcja, ale to o dziwo chyba większość wie ,a i tak nie ma nic do powiedzenia (jakie to rekurencyjne) :( 

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.