Skocz do zawartości

Major znowu pomalowany farbą w lesie


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.09.2020 o 17:51, Boromir napisał:

Farbą został oblany, jak był zjarany ?

Za każdym razem, gdy idzie wąchać, szuka go po 10 patusów żeby nagrywać. Tak, został oblany farbą na tym filmiku. Dlatego według mnie to już przesada. Zastanawia mnie czy osoby którę go szukają, nie mają własnego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ci co mają ubaw z tego malowania mają nieźle nasrane pod kopułą. Z tego filmu co wstawił @cst9191, widać, że psikają sprayem po głowie. Mogli mu uszkodzić uszy, oczy. To, że pije nitro, to jego problem i sprawa. Natomiast malowanie go, szmacenie, to już podłość.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyło mi to na youtube. Zobaczyć Majora w takim stroju na nitro w lesie, ale jazda by była.

A co do tych co go psikają sprejem po głowie to do odstrzelania! Zgraja idiotów powinni odpowiadać za próbę ciężkiego uszkodzenia ciała.

 

 

Edytowane przez Lukas3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt orientuję się w tym całym uniwersum. Wiem tylko o Kononowiczu kandydującym na prezydenta Białegostoku w przeszłości. Gdzieś natknąłem się na filmik po tym jak tego Majora ktoś pomalował, gościu nafurany od kleju, że można go pomylić z Gollumem z Władcy Pierścieni. Smutne to, że ktoś to nagrywa i wrzuca w sieć, a inni mają ubaw i niezłe show. Zarabianie na menelach i bezdomnych jest modniejsze niż kiedykolwiek. A pamiętam jak w przeszłości, na Pyrkonie, Koza - ówczesny członek Pyta.pl przyprowadził jakiegoś pijaczka na panel dyskusyjny (obok Gonciarza czy Roja) i powiedział "to jest przyszłość YouTuba - Menele". Kurwa, wizjoner!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maciejos napisał:

A pamiętam jak w przeszłości, na Pyrkonie, Koza - ówczesny członek Pyta.pl przyprowadził jakiegoś pijaczka na panel dyskusyjny (obok Gonciarza czy Roja) i powiedział "to jest przyszłość YouTuba - Menele".

 

Prawdopodobnie to był Zbigniew Frydel, już nieżyjący.

Oprócz nagrań z pyta.pl, wystąpił kilka razy epizodycznie w mini-serialu Walaszka "Kaliber 200 volt".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powiedźcie, że gdyby chociaż te miękkie narkotyki były zdepenalizowane, to taki delikwent jarałby se tam jakieś zioło i zachował ostatnie resztki ludzkiej godności i nie musiałby odurzać się żadnymi rozpuszczalnikami, farbami i nie srałby pod siebie.

 

Niestety właściciele niewolników pilnują tego co można zażywać, a czego nie. Jeszcze okazałby się, że pewne substancje mają właściwości terapeutyczne i miliardy $$$ Bayeru poszłoby w pizdu.

Edytowane przez Cycles
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe skurwysyństwo i nie mam wątpliwości, że Ci ludzie, którzy posunęli się do smarowania bezbronnego w swym euforycznym stanie majora zrobiliby wiele innych skurwysyństw, gdyby dać im sprzyjające okoliczności takie jak: odludne miejsce, poczucie bezkarności, bezbronność ofiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.