Skocz do zawartości

Jednak widzę, że mężczyźni wolą zdobywać niż być zdobywani i nic nie przekona mnie, że jest inaczej


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej nie stosować gierek ("co z tego, że chcesz go pocałować, nie na pierwszej randce!", "odpisz po tygodniu" - beka tak troszkę :lol:) tylko rozwijać relacje w swoim tempie i robić to co w danym momencie się czuje. Jak ktoś nie podłapie tempa, to widocznie jest to złe dopasowanie.

 

Zauważyłam po sobie, że czasami jestem gotowa na buziaka w usta dopiero po kilku spotkaniach, a bywa, że po kilku wiadomościach wypytuje o fetysze (nie łączyć z gotowością na wskoczenie do łóżka). Na luzie, z elementami zabawy i w zgodzie ze sobą.

 

Co innego jest gdy ktoś ma problem ze zbyt szybkim angażowaniem się. To warto w jakiś sposób ogarnąć, bo utrudnia życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związki, małżeństwa  rozpadają się głównie przez kobiety poprzez ich wygórowane oczekiwanie często nierealne. A kto poznaje kobiety? Faceci bo kobiety są bierne, całe życie, nie muszą się starać żeby znaleźć faceta, wystarczy że ma cipę i jest kobietą i czeka aż ją ktoś zagada i sobie wybiera najlepszego gościa, chyba że wybierze brzydkiego słabego ale bogatego chłopaczka, bo kasa wiadomo, ale będzie nim gardzić i będzie go oszukiwać że go kocha i on będzie dawaj jej pieniądze a seksu nie będzie wcale albo będzie 1 raz w miesiącu i to słabej jakości a od seksu będzie chad, tak drogie panie to znienawidzone słowo przez was. Wmawiacie że wygląd nie ma znaczenia gdy wszystko pokazuje eksperymenty na tinderze i innych portalach oraz samo ŻYCIE pokazuje że wygląd jest na pierwszym miejscu u kolesia. Ale musicie tak wmawiać beciakom żeby usługiwali wam, i kurwa to jest sama prawda. Pierdolona wasza kobieca hipokryzja i hipergamia, to doprowadzi do jakiejś katastrofy kiedyś, będzie wśród facetów coraz więcej samobójstw. Kobiety są kurwa tak w dzisiejszych czasach zepsute (szczególnie te młode), że to się w głowie nie mieści. Dobra mógłbym tu długo pisać co o tym wszystkim myślę, o waszej naturze ale nie chce mi się już.     
 

 

Drugi raz już proszę o Perm bana lub usunięcie konta :]

 

 

 

Edytowane przez matrixsterujenami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Już Terencjusz, rzymski komediopisarz, stwierdził:

 

"Znam naturę kobiet: kiedy chcesz, odmawiają, kiedy nie chcesz, pragną"

 

;) 

 

W pewnych okolicznościach, coś jest w tych słowach, jednak nie robiłbym z tego reguły. ☺️

 

Podobny temat mają panowie u siebie. Tylko w stronę kobiet. Myślę, że to się bardzo sprawdza. Zwykle najbardziej pociągają nas ci co mają nas w nosie. Niezależnie od płci. Ot, taka złośliwość losu

W dniu 15.09.2020 o 11:32, matrixsterujenami napisał:

Faceci bo kobiety są bierne, całe życie, nie muszą się starać

Bitch, please. To zależy od charakteru, a nie od płci. Znam multum biernych facetów co sami z siebie nic nie zrobią bez poprowadzenia za rączkę. Ale nie robię z tego męskiej normy. Trochę dystansu ?

W dniu 11.09.2020 o 21:41, SzatanKrieger napisał:

I dlatego to jest słodkie i świetne, dodaje uroku.

To zależy. Ja wyglądam z tym jak świnka Piggy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.