Skocz do zawartości

Pani „rozpracowała” Tindera i ma dość - wywiad


LSD

Rekomendowane odpowiedzi

 

9 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

To z Tindera dowiedziałam się, że jestem MILF-em czyli "dobrze zachowaną mamuśką". 

Oraz to:

 

Cytat

Żeby funkcjonować na Tinderze, musiałam się wgryźć w algorytm, charakterystyczny słownik pojęciowy, aby zrozumieć często używane przez mężczyzn skróty: ONS, FWB, BBW, BDSM, MNS

Czyli pani - nie dość że przechodzona (45+!) - jest GRUBĄ ŚWINIĄ. Jej jedyne publicznie dostępne zdjęcia to potwierdzają. BRAK zdjęć sylwetki, max to półportret/plan amerykański w skręcie tułowia, coby zwały tłuszczu się nie rzucały w oczy. Dodatkowo jasna informacja w wyszukiwaniu google o zablokowaniu części informacji z powołaniem się na RODO. Czyli Pani skorzystała z "prawa do zapomnienia". Ach, CZEMU?!

 

Ale patrzymy na "tłumaczenie od redakcji"

Cytat

BBW (ang. big beauty woman) ładna kobieta o pełnych kształtach.

Kurwa, zaplułem się...

 

Po pierwsze - Big BEAUTIFUL Woman. Nawet kurwa na wikipedii jest... Profesjonalne dziennikarstwo pełnym ryjem.

Po drugie - tu mówimy o parafilii - fetyszu otyłości, często połączonym z feederyzmem.

BBW oznacza kobiety od OTYŁOŚCI w górę, aż do otyłości klinicznej.

"Pełne kształty" to się w połowie skali nadwagi kończą.

 

No ale teraz to takie "sexy" i nazywa się "body positive/fat acceptance movement". Oczywiście WYŁĄCZNIE gdy otyła jest kobieta. Jak mężczyzna jest otyły to FUJKA, niech zdycha, nierób pierdolony.

 

5 godzin temu, BumTrarara napisał:

To się zawsze pojawi jakiś habibi.

Do tego będzie egzotiko, a nie jakiś polaczek-cebulaczek, więc im nigdy nie przejdzie i nie zabraknie. ?

 

W tym przypadku Habibi miał na imię Ephraim. I był Izraelitą.

 

Cytat

Niewiele brakowało, żeby i pani została żoną Izraelczyka.

Jednak mój związek nie przetrwał. Żadne z nas nie chciało podjąć ryzyka przeprowadzki do obcego kraju. Nasze miejsce jest tam, gdzie są nasze dzieci i praca. W ciągu dwóch lat znajomości zadawałam sobie mnóstwo pytań: czy w tym kraju będę mogła uprawiać swój zawód, czy znajdę grono przyjaciół albo środowisko, w którym będę dobrze się czuła. Czy moje dzieci, które nie są już małe, a jeszcze nie są dorosłe, odnalazłyby się w Izraelu w nowej szkole i bez znajomości języka hebrajskiego. Przeprowadzka z powodu miłości byłaby egoistycznym wyborem. Wątpliwości się mnożyły - czym innym jest spędzać romantyczne weekendy, a czym innym zacząć nowe życie w Izraelu. I to z mężczyzną wychowanym w odmiennej kulturze, który nie czytał tych samych książek, ma inne obyczaje, kultywuje inne tradycje.

Ja, ja, ja, ja, moje...

Ale też

Cytat

Przeprowadzka z powodu miłości byłaby egoistycznym wyborem.

Och, jaka szlachetna!

Tja.

 

Jakoś to co myślał n/t tego całego cyrku rzeczony Ephraim umknęło. Ciekawe...

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był taki dziennikarz a przy okazji też autor reportaży które wychodziły w formie książkowej, nazywał się  Józef Kuśmirek. Specjalizował się w tropieniu absurdów gospodarki PRL ( głownie na wsi) Dużo podróżował i był takim typem "dziennikarza penetrującego". Ta kobieta najwyraźniej stworzyła nowy typ- "dziennikarki penetrowanej".

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiaborowska Instagram posts (photos and videos) - Picuki.com

To ta super MILF lub Cougar... :)

Łydę ma jak sie masz...  Ona jest z nowej kategorii: USFW....  Ugly Stupid FAT Woman... 

 

Jak to mówi młodzież - "beka z niej"....

 

To co napisała, to jakaś propaganda, ale brzmi jak wycie rannego kojota. Czasu nie cofnie, w głowie chyba już też porządek nie zagości.

Edytowane przez Maniek
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maniek napisał:

To co napisała,

Było pisane pod określoną demografię. Kobiety, w określonym wieku, czytelniczki tego portalu, samotne, nie mające brania u TOP20% facetów. Po co? Żeby poczuły się lepiej, zrozumiane, częściej wchodziły, czytały artykuły, generowały ruch, kupowały książki pani autorki i żeby się biznes kręcił.

Tak serio, nawet nie można zakładać czy ona sama w to wierzy.

 

Jak na tych wszystkich natchnionych fejsbukach.

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mac napisał:

Wstawcie jeszcze artykuł, że kolesiowi dojebali alimenty za to, że był z laską po prostu, bez małżeństwa, bez dzieci, oddzielnie mieszkali, gdzieś w Kanadzie. Obiło mi się o uszy, a dzisiaj nie mam czasu ogarniać. 

 

@mac Proszę. 

Alimenty 50 000 dolarów miesiecznie przez 10 lat. 
 

https://globalnews.ca/news/7327501/couple-no-home-no-kids-spouses-ontario-court/

 

 

Edytowane przez Marvin
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marvin dokładnie, dzięki. A dla tych, co pierdolą o MGTOW, że nie, że coś tam niech czytają i słuchają ze zrozumieniem. Lepiej całe życie nie zamoczyć, przysięgam niż się babrać w takim gównie, po sądach chodzić i się poddać systemowi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz więcej mężczyzn zaczyna stawiać warunki, ale to jest nadal niewielki procent całej męskiej populacji.

 

Kobieta na tinderze bez opisu i zdjęcia profilowego zbierze w pierwszą godzinę po rejestracji ponad 100 lajków. Mam sąsiadkę samotna matka 30+, a co tydzień widzę ją na spacerze z innym orbiterem.

 

Śmiać mi się chce jak Ci faceci próbują się pokazać z dobrej strony, bawiąc się z jej z dzieckiem, pucują się i starają jakby byli na jakiejś rozmowie kwalifikacyjnej. Zamiast cieszyć się brakiem zobowiązań i perspektywami to Ci frajerzy(bo inaczej ich nie nazwę) wolą marnować swój weekend bawiąc się z czyimś gówniakiem na placu zabaw.

 

Swoją drogą znam tą sąsiadkę i wiem, że jak któregoś z nich usidli to litości wobec takiego frajera mieć nie będzie. Mój znajomy wykańczał jej mieszkanie, był dla niej miły a ona próbowała zrobić z niego pieska na posyłki - poza pracami remontowymi to chciała żeby jej naprawiał samochód, zajmował się jej dzieckiem jak ona była w odwiedzinach u rodziców etc - a to był tylko kolega robiący wykończenie więc pomyślcie sobie jak będzie eksploatować potencjalnego partnera.

 

Swoją drogą wyobrażacie sobie jaka bezczelność? Prosić żonatego i dzieciatego faceta, żeby zajął się jej córką bo ona jedzie do swoich starych! Jego żona  się wreszcie wkurwiła i przerwała tą znajomość.

Edytowane przez Mroczek
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 20:32, Stary_Niedzwiedz napisał:

No ale teraz to takie "sexy" i nazywa się "body positive/fat acceptance movement". Oczywiście WYŁĄCZNIE gdy otyła jest kobieta. Jak mężczyzna jest otyły to FUJKA, niech zdycha, nierób pierdolony.

Do tego dodajmy wysyp tłuściochów na portalach. Oczywiście w rubrykach o wagę/typ sylwetki popisane farmazony (seksowna/kobiece kształty etc.) lub puste. Najlepszy patent jest z tym, że dają zdjęcia w bieliźnie, pod kątem. Są też jakiesz szale, zasłony, welony. Najczęściej dodatkowo gorset, a zdjęcie robione z góry.  Cyc się wylewa (to widać), a dołem wyciskana jest reszta, czego już (na szczęście dla odbiorców) nie widać.

I te kobiety mają lajki, wyrazy adorowania. O tempora, o mores!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 11.09.2020 o 15:07, Perun82 napisał:

Menopauza i może robić za starą dewotkę radzącą, jak prowadzić się moralnie i etycznie przez świat.

 

O to to... Miałem okazję przy zakrapianej posiadówie dowiedzieć się to i owo. Ponoć niektóre z babć które gorliwie codziennie do kościoła chodzą i w 1 ławce siedzą robiły skrobanki itp. były tzw. wpadki.

 

Także nic nowego. 

 

@Mroczek "Ci frajerzy(bo inaczej ich nie nazwę) wolą marnować swój weekend bawiąc się z czyimś gówniakiem na placu zabaw."

 

A było se kurna motor kupić i na weekend wypadzik zrobić. Zamiast kwiatki kupować, lecieć na spotkanie z wywalonym jęzorem... 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.