Skocz do zawartości

Wrzask Polki na kanale znanego youtubera


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Oba filmiki ustawione od odpowiedniej minuty, wystarczy kliknąć i nie trwają razem więcej niż 40 sec.

 

Spójrzcie i sami oceńcie Polkę za granicą, czyż to nie piękne jaka spokojna i kobieca jest? (Sarkazm)

 

 

 

A teraz drugi filmik i proszę spójrzcie na tą Chinkę, czyż nie jest cudowna?

Bez jaj, dostać taka kobietę nawet jak ten wygląd nie jest jakiś super mega, to po prostu...

Istny skarb, ma spokój w sobie. Zresztą spójrzcie na komentarze nawet jak ją pochwalili...

Pisałem na forum wiele razy by kobiety w Polsce honorowały i trenowały kobiecą energię wiem, że i tak tego nie będą robić no ale rezultatem jest to, że ja osobiście byłbym ugotowany przy tak łagodnej i miłej kobiecie, musiałbym naprawdę uważać. Moje mury ochronne byłyby totalnie rozładowane, ja wiem że Polscy mężczyźni może też nie są idealni i raczej staram się być wyważonym natomiast taka kobieta, po prostu klasa sama w sobie i zachęcam panie do kultywowania ten energii w sobie.

 

 

Tłumaczenie:

 

On: Hello, czy mogę zadać Ci pytanie?

Ona: Kiwa twierdząco

On: Lubisz mężczyzn?

Ona: Tak.

On: Co lubisz w mężczyznach?

Ona: Są piękni w taki sposób, że mnie to uzupełnia lub komplementuje (powiedzmy mniej więcej można to tak przetłumaczyć)

Bo nie wiem czy tam się nie wdarło przejęzyczenie.

W każdym razie i tak przepiękna odpowiedź.

 

Obejrzyjcie sobie całe video, jeśli chcecie.

 

Dodałem te dwa filmiki bo mogą pewnego rodzaju gówno burzę zrobić, ten mężczyzna z Polskiego filmiku nie jest święty i ideałem ale zauważmy, że ta kobieta nawet przy kamerze go opierdalała o coś tam a przynajmniej była nie miła. Ja widzę takie klony codziennie, które są wręcz identycznie wkurwione na wszystko, sam mam taką sąsiadkę bije od nich ta sama energia niezadowolenia, nienawiści i nadmiaru negatywnych cech męskich w tych osobnikach. One fizycznie są nawet bardzo podobne.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.