Skocz do zawartości

Brak seksu w nowej relacji


Wicior

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, ZamaskowanyKarmazyn said:

Dać jej przestrzeń i czas i oczywiście nic nie inicjować na siłę. Sama musi do tego dojrzeć, a jak za długo dojrzewa to tu wasze drogi się rozchodzą, No chyba ze nie jest to dla ciebie problemem.

Jeśłi chodzi o dziewice, to wiele praktyki nie mam, ale że to wciąż samica, to odruchy i dziedzictwo genetyczne ma takie jak wszystkie.

Można jak wyżej, ale żeby nie myślała, że tak może wiecznie dałbym jej informację, że niech czeka ile chce i zmuszał jej nie będziesz, ale ty w tym czasie będziesz bzykał inne.

Fair enough.

Każdy robi to co mu odpowiada.

 

To podchodzi pod ogólną regułę:

Na babę poradzi tylko inna baba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie:

1. Ma blokady psychiczne, osobowościowe nie wiem, lęki z domu rodzinnego, strach przed ciążą, molestowanie w dzieciństwie.

2. Nie dajesz jej wystarczająco emocji. Jesteś ok jako partner, rozsądny, odpowiedzialny, miło się spędza czas, ale nie zahacza o tego bakcyla, gdzie u baby blokady lecą na łeb na szyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie słuchaj rad z alkoholem, bo to najgłupsze rady jakie tylko można zastosować. Równie dobrze można byłoby ją zaćpać i wyruchać. Jeśli bez alkoholu nie zgadza się na seks, to upicie jej by przestała stawiać opór jest niczym innym jak gwałtem. To tak jakby ktoś nie chciał kupić jakiegoś samochodu, a sprzedawca by go uchlał prawie do nieprzytomności i wcisnął mu ten samochód, albo jakby bank upił cię i po pijaku namawiał na kredyt. Alkohol osłabia myślenie i asertywność, po alkoholu nawet jakby nie chciała, mogła by się bać odmówić, a potem rano na trzeźwo miała by wyrzuty sumienia. Zgodnie z prawem taki seks to gwałt, bo byłoby to użycie podstępu by nakłonić kobietę do seksu. Tutaj lecą rady typu podaj jej alkohol i weź bez pytania, otóż to jest zwykł gwałt. Z jedne strony niektórzy samce żalą się, że kobiety upijają mężczyzn, by złapać na dziecko, a tutaj nagle nie wiadomo co się dzieje. 

 

Jeśli faktycznie jesteś jej pierwszym i cię nie zdradza, to powinieneś dać jej jeszcze trochę czasu. Ogólnie spróbuj zainicjować seks po czymś na kształt masażu itp.(spróbuj ją namówić na masaż). Warto też o tym rozmawiać, spróbuj zapewnić ją, że po prostu wszystko będzie dobrze i że nić złego się nie stanie, tak by czuła, że chcesz wziąć za to odpowiedzialność. Postaraj się również o atmosferę, tylko nie mdłą romantyczną, tylko by dzień, w którym będziesz chciał spróbować zainicjować był ogólnie fajnie spędzonym czasem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Znajdź inna dziewczyne skoro macie różne libida 

O libido narazie jeszcze nic nie było napisane. Według mnie nic o tym jeszcze nie wiemy, pewnie sam główny zainteresowany jeszcze nie wie.

Jesteście ze sobą dopiero 2 miesiące. Moze ona jeszcze nie jest gotowa? Moze chce, ale sie boi? Daj jej czas, ale nie czekaj jak ja kiedyś w lśniącej zbroi 3 lata czekałem. Doczekałem się w końcu, ale to temat na osobną historię, niekoniecznie wesołą.

Na początek możesz ją oswoić z ciałem poprzez pieszczoty obopólne. No i dla wspólnego spokoju porozmawiajcie o antykoncepcji.

5 godzin temu, DuchAnalityk napisał:

Ogólnie nie słuchaj rad z alkoholem, bo to najgłupsze rady jakie tylko można zastosować. Równie dobrze można byłoby ją zaćpać i wyruchać. Jeśli bez alkoholu nie zgadza się na seks, to upicie jej by przestała stawiać opór jest niczym innym jak gwałtem.

Nikt nie każe Ci jej upijać do nieprzytomności, ale 1-2 lampki czerwonego wina mogą ją podkręcić tak, że będzie chciała z Tobą zacząć uprawiać seks.

Odpowiedz na wszystkie pytania tu zadane, to pomoże nam Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 15:18, Brat Jan napisał:

Lepiej takie głupoty, niż miałaby się chwalić co odwalała z innymi, jeszcze byś nabrał wstrętu do niej :D

Skoro Ty pierwszy to nie czułeś błony i ewentualnej plamki krwi za pierwszym razem?

To nie ma dla mnie znaczenia?.

Jest nam dobrze to po co  wnikać.

Wiem że nie jestem pierwszy bo sama powiedziała że miała chłopaka 1,5 roku.

Ale mnie to nie interesuje co  z nim robiła, ja też święty nie jestem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem problemu z dziewicami. Nawet, jak miały opory, to szybko się ich pozbywały. Palce, jęzor, przyjemna atmosfera na luzie. Dwie, trzy zabawy i same chciały więcej. Niektóre życzyły sobie anala z miejsca ?

 

Jak naciskasz, żeby wepchnąć kutasa do cipy bez żadnych innych zabaw, to wiadomo, że będzie strach. Przecież pierwszy raz kobietę zwyczajnie boli. I to kurewsko mocno czasem.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 20:32, JoeBlue napisał:

Można jak wyżej, ale żeby nie myślała, że tak może wiecznie dałbym jej informację, że niech czeka ile chce i zmuszał jej nie będziesz, ale ty w tym czasie będziesz bzykał inne.

Z całym szacunkiem, jak dla mnie głupia rada bo mało strategiczna. Po pierwsze robisz kłopoty sobie (bo będziesz miał jazdy o takie teksty), a po drugie jej ryjesz psychikę, u dziewicy seksualność jest bardzo delikatna, presja kiedy ona wyobrazi sobie swojego faceta pukającego inne, bo ona mu nie daje jest okropna, naprawdę chcemy uprawiać seks z kobietą którą poddajemy presji? Czy o to w tym chodzi? O sam seks? Czy nie chodzi tu w dużym stopniu o uczucie bycia pożądanym i podziwianym przez kobietę? 
To nie 365 dni, nie uzyskamy tego poprzez stawianie takiej presji. 
Jesli jeszcze zdarzy się ze dziewczyna jest bardziej paranoiczna, to już na długi czas w sprawach seksu będzie zryta. Czy o to nam chodzi? 

Pomijajac już całkowicie temat moralności i zasad. ;)) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię co jest najlepsze, tylko co MOIM ZDANIEM może coś pomóc.

Co do zastrzeżenia:

On jej psychiki ryć nie może, ona jemu - owszem. Tak to przecież zawsze działa.

Gdzieś chyba spotkałem inne rozwiązanie, ale to tylko mgliste przebłyski z historii.

Facet powiedział lali niech sobie kogoś znajdzie a jak przestanie być dziewicą, to niech się znowu odezwie.

 

I właśnie przypomniały mi się moje zabawy z dziewicą, trafiła mi się w życiorysie.

Wprawdzie do sexu nie doszło nigdy i to nawet dobrze z innych powodów, ale że przerobiliśmy większość pozostałych rozdziałów Kamasutry to fakt.

Nauczyliśmy się oboje dużo.

Nie odchodziłem od niej do domu ze stojącym -ujem.

Później wykorzystała tę wiedzę.

Następnym razem gdy o niej słyszałem miała męża i troje dzieci.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero podstawowych informacji :

1. ile ona ma lat

2. ile Ty masz lat

3. wasza sytuacja mieszkaniowo - finansowa (czy niezależni, ze swoim kątem, czy jest prywatność, itp)

4. gdzie się poznaliście i jak

5. co teraz robicie w życiu

6. co ona mówi w ogóle na ten temat - bo przypuszczam, że rozmawiacie ze sobą  ?

7. seks to nie tylko penetracja jednego otworu - co z innymi rodzajami ?

 

Zjazdu na ręcznym też się boi ?

 

Edytowane przez sargon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JoeBlue napisał:

On jej psychiki ryć nie może, ona jemu - owszem. Tak to przecież zawsze działa.

No i tu jest błąd, za rycie psychiki kończy się znajomość, a nie ryje się psychikę wzajemnie, bo brnie się głębiej w toksyczną relację. Zresztą było tu napisane ze ona mu ryje psychike? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zinterpretowałeś.

On nie powinien ryć jej psychiki, odrzucać, wymagać i Red Pill wie co jeszcze.

A przecież w odwrotną stronę zawsze tak jest.

Kobiety ryją mężczyznom psychikę, odrzucają, wymagają i w dodatku finansowo obdzierają ze skóry.

Tak więc argument o psychice nie jest argumentem.

Oczywiście, że żadna ze stron nie powinna tak robić, ale jak zawsze, kara w przypadku mężczyzny za zły postępek jest dziesięciokrotnie większa niż w przypadku kobiety.

Nawet ty, gość stąd, przestrzegasz go przed takim postępowaniem.

Czy kiedykolwiek słyszałeś, żeby kobieta przestrzegała inną przed takim postępowaniem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.