Skocz do zawartości

Witam Was Wszystkich


Dzako

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani Bracia, Tu Nowy Uzytkownik, Dzako.

 

Witam Was wszystkich, tak jak zwykl witac Pan Marek: bardzo, ale to bardzo serdecznie.

 

Trafilem na to forum juz pare ladnych lat temu, jeszcze przed 40stka, gdy zauwazylem, ze w moim zyciu osobistym dzieja sie bardzo, ale to bardzo zle rzeczy.

Forum, i wiedza w nim zawarta, ktorej nie ucza w szkolach, bardzo mi pomagaly i pomagaja. Przejrzalem na oczy, aczkolwiek bardzo dlugo czerwona pigolka nie chciala przejsc przez gardlo i nadal jest trawiona gdzies tam w przepasciach dwunastnicy.

 

Niestety, mimo wielu wewnetrzych przemian, ostroznosci, i zdobycia samczej swiadomosci, teraz, juz po 40stce, moje zycie runelo, i zostal po nim lej jak po bombie wodorowej. Kobieta byla sprytniejsza. Jestem w ciezkim stanie i mam nadzieje, ze kontakt z Wami pomoze mi przejsc przez to, co mnie czeka w nastepnych miesiacach. Oczywiscie mowie o nadchodzacym rozwodzie, ktory funduje mi obecnie ukochana, jedyna Myszka - ta, ktora byla inna niz wszystkie.

 

Trudno uwierzyc w opowiesc, ktora Wam przedstawie w najblizszych dniach. Mozliwe, ze w paru czesciach. Ale wydarzyla sie i dzieje sie naprawde. Nie jestem trollem.

 

ps. Mam nadzieje, ze Wy jak i Moderacja przymkniecie oko na brak polskich znakow. Powod: od lat zyje za granica. Jezeli sa one konieczne, to prosze o dyskretne zwrocenie uwagi, przez Moderatorow.

 

Edytowane przez Dzako
literowka
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dzako napisał:

 

Trudno uwierzyc w opowiesc, ktora Wam przedstawie w najblizszych dniach. Mozliwe, ze w paru czesciach. Ale wydarzyla sie i dzieje sie naprawde. Nie jestem trollem.

 

 

 

Witaj ! Mnie już chyba nic nie zdziwi jeśli chodzi o relacje kobiet z nami, ale jeśli ma Ci to pomóc i poszerzyć katalog przypadków - pisz śmiało i szczerze. Serdeczności !

Edytowane przez Personal Best
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dzako napisał:

i, teraz, juz po 40stce, moje zycie runelo, i zostal po nim lej jak po bombie wodorowej. Kobieta byla sprytniejsza. Jestem w ciezkim stanie i mam nadzieje, ze kontakt z Wami pomoze mi przejsc przez to, co mnie czeka w nastepnych miesiacach.

Pomożemy :)

 

Pamiętaj, nawet po najgorszych traumach istnieje normalne życie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.