Skocz do zawartości

Tajemnicza dziewczyna


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Moja krótka historia, którą próbuję rozwikłać. Jakiś czas temu poznałem na zajęciach grupowych fajną dziewczynę. Pogadaliśmy trochę i wymieniliśmy się numerami tel. Od tamtej pory spotkaliśmy się 2 razy na dłużej (kilka godzin) i kilka razy na chwilę bo wzajemnie potrzebowaliśmy od siebie pomocy w drobnej sprawie. Dziewczyna jest ładna sympatyczna, dużo trenuje co widać po jej ciele. Bardzo mi się to podoba. Mieszka również sama. Co tez uważam za spory plus.

Zastanawia mnie tylko jedno. Od kilku ładnych miesięcy nie pracuje bo straciła pracę, ale od tamtej pory nie poszła do żadnej innej. jednak mimo to nie widać po niej żeby brakowało jej kasy. Ma na mieszkanie, studia, prywatnych trenerów, ciuchy, kosmetyki. W domu ma dwa kompy i to nie jakieś złomy, tv, i masę rzeczy, które jednak mało nie kosztują. Ojca nie ma, a matka pracuje w zawodzie w, którym raczej kokosów się nie zarabia. Próbowałem raz poruszyć temat to usłyszałem tylko "radzę sobie z kasą" i głupio mi było jakoś ten temat drążyć. 

No i tak zacząłem się zastanawiać czy czasami jej kasa nie pochodzi z jakiś ukrytych zajęć o, których na ten moment nie mam bladego pojęcia. Zastanawiam się w jaki sposób mógłbym dojść do tego co się za tym kryje tak żeby wiedzieć czy działanie w tym temacie ma sens czy nie.

Może ktoś z braci ma jakieś rady jak do tego podejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Analconda napisał:

Niech ją znajdzie na roksie i niech się umówi. xD

Swoją drogą mogło by to być dobre urozmaicenie w dzisiejszych czasach jak się komuś nudzi ;) 

Gdzieś tam jakaś userka pisała że czuje nudę, jedyna wada to to że mogła by się za bardzo wkręcić naprawdę i przyjąć nie tego Pana co niby jej... ;) 

P.S.

Showup,y lepsze do tego celu i bezpieczniejsze ;) 

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ładna i ma to coś to może robić na kamerkach lub sprzedawać fotki. Nawet nie wiesz ilu gości kupuje. Może bawić się w findom xD

Są goście co zapłacą sporo za to by pani na skype pochwaliła ich za wypicie sików. 

Może być zwyczajną divą. Albo tancerką gogo zarabiającą 8 k na miesiąc

A może być freelancerką graficzką, copywriterką i robić seo. Nie pracować nigdzie formalnie i mieć dziesiątki zleceń. 

A może dostała spory spadek. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Może być zwyczajną divą. Albo tancerką gogo zarabiającą 8 k na miesiąc

A wiesz może ile zarabiają męskie dziwki?

Z kolegą czytamy forum on nie ma konta a jest ciekawy.

 

3 minuty temu, Libertyn napisał:

graficzką

Polityczką, sędziną i piczką xd. Grafikiem tak jak i politykiem i chyba sędzią.

 

9 minut temu, horseman napisał:

Trzecia opcja to sponsor, kamerki .itp 

Ja bym stawiał diva albo sponsor - z kamerek to się chyba nawet przeżyć nie da.

 

8 godzin temu, JanNiezbędny napisał:

Próbowałem raz poruszyć temat to usłyszałem tylko "radzę sobie z kasą" i głupio mi było jakoś ten temat drążyć. 

Pytasz wprost - gdzie pracujesz - jeśli nie powie to wiadomo, że jest prostytutką. Zwróć uwagę jak pracuje ona... - jeśli nieregularnie to jest na pewno kobietą lekkich obyczajów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie dlatego założyłem temat bo też mi przez myśl przeszło to, że dorabia w taki sposób. Chciałem się przekonać czy to tylko jakiś mój wymysł czy jednak inni też idą tym tropem.

Gdyby dostała jakiś spadek to myślę, że powiedziałaby. Z rodziną ogólnie ma średnie relacje. 

Zajomowanie się zleceniami graficznymi? Wątpię bo jak była w trakcie studiów to z niczym się nie wyrabiała bo miala tyle prac do robienia, że w pewnym momencie płaciła za pisanie niektórych i to nie mało. To było ogólnie też dziwne bo studiuje zaoacznie, a twierdziła, że roboty przez pandemię dają jej więcej niż na dziennych. Przez co też nie miała czasu na spotkania. 

No i to co też przyuwazylem jak u niej byłem, że miała przy sobie sporo gotówki. 

Roksa, odloty odpadają bo tam jej nie widziałem, a z mojego miasta mało ogłoszeń. 

Może działa z polecenia dla zaufanych klientów albo faktycznie jakieś kamerki, zdjęcia.

Poki tego nie rozwikłam nie będę się pchał w tą znajomość głębiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Analconda napisał:

A wiesz może ile zarabiają męskie dziwki?

Z kolegą czytamy forum on nie ma konta a jest ciekawy.

Aha, kolega xD

Zarabia mniej, chyba że targetem są wyposzczeni geje którzy marzą o chłoptasiu oralnie ich pieszczącym po ostrej analnej akcji

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Analconda napisał:

Pytasz wprost - gdzie pracujesz - jeśli nie powie to wiadomo, że jest prostytutką. Zwróć uwagę jak pracuje ona... - jeśli nieregularnie to jest na pewno kobietą lekkich obyczajów. 

@JanNiezbędny pamiętaj, by brać to co mówi @Analconda z dużym przymróżeniem oka. Jego poglądy są... Specyficzne. 

 

@Analconda nie spotkałem w życiu prostytutki. Dotychczas wystarczały mi kobiety, z którymi uprawiałem seks dobrowolnie, tak więc nie mam jak o tym dyskutować. Serio uważasz, że to możliwe? Że w 2020 roku można zarabiać na wiele sposób, trzeba się kurwić?

 

@RENGERS Ostatnio coś wspominałeś, że piękne MILFy skłonne są zapłacić za towarzystwo :) 

Edytowane przez horseman
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JanNiezbędny napisał:

Poki tego nie rozwikłam nie będę się pchał w tą znajomość głębiej.

Żeby to rozwikłać chyba będziesz musiał wejść głębiej w tą znajomość. Pytanie czy naprawdę chcesz wiedzieć. 

Miałem kiedyś bliską znajomą. Drążyła pewien temat. Ostatecznie wyjawiłem prawdę i znajomość się skończyła. Bo z nerdowatego kumpla stałem się potencjalnym gwałcicielem. Tylko dlatego że kręci mnie bdsm. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Moriente napisał:

Już sobie sam odpowiedziałeś na pytanie. Showup według mnie baardzo prawdopodobny. 

Podeślij jej zdjęcie, spróbujemy ocenić ?

Ale tam dorobisz a nie zarobisz. Spermiarze płacą ale trzeba się postarać.

 

13 minut temu, Libertyn napisał:

wyposzczeni geje którzy marzą o chłoptasiu oralnie ich pieszczącym po ostrej analnej akcji

Tak już z ciekawości... - dużo takich jest? Ile idzie na tym zarobić?

 

30 minut temu, horseman napisał:

Serio uważasz, że to możliwe? Że w 2020 roku można zarabiać na wiele sposób, trzeba się kurwić?

Tylko gdzie zarobisz 8k łatwo? Ona jest pewnie divą bo umie liczyć.

Za 8k mogę od jutra się z nią zamienić.

 

15 minut temu, Libertyn napisał:
36 minut temu, JanNiezbędny napisał:

Poki tego nie rozwikłam nie będę się pchał w tą znajomość głębiej.

Żeby to rozwikłać chyba będziesz musiał wejść głębiej w tą znajomość. Pytanie czy naprawdę chcesz wiedzieć. 

Szczerość jest bardzo ważna w relacjach między ludzkich. Lepiej stracić kogoś niż by kłamał lub samemu kłamać.

Jak się przyzna, że jest prostytutką to można się z nią wiązać bo jest szczera.

 

Proste ktoś o coś pyta to odpowiadasz albo zgodnie z prawdą albo mówisz, że nie odpowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niby macie rację. Żeby to rozgryźć pewnie powinienem ją znacznie lepiej poznać. Póki co standardowo jest zasypana robotą ze studiów i może w najbliższym tygodniu znajdzie czas. Ogólnie co jest też trochę dziwne aktywna jest głównie w nocy jeśli chodzi o pisanie. 

Właśnie najbardziej zastanawia mnie to, że mimo braku pracy nie widać u niej z tego powodu stresu albo parcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JanNiezbędny napisał:

Właśnie najbardziej zastanawia mnie to, że mimo braku pracy nie widać u niej z tego powodu stresu albo parcia. 

Bo jak ma spoko robotę czyli zarabianie psiochą to co za stres? Nikt jej nie zwolni, klienci są zawsze, pracuje kiedy chce, nie płaci podatków.

 

3 minuty temu, JanNiezbędny napisał:

Żeby to rozgryźć pewnie powinienem ją znacznie lepiej poznać.

Wprost zapytaj gdzie pracuje - jak znowu odpowie - radzę sobie to zapytaj czy jest prostytutką i jak się zrobi agresywna lub zakończy znajomość to jest. Jak powie co innego i da dowód na to to git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JanNiezbędny napisał:

Panowie niby macie rację. Żeby to rozgryźć pewnie powinienem ją znacznie lepiej poznać. Póki co standardowo jest zasypana robotą ze studiów i może w najbliższym tygodniu znajdzie czas. Ogólnie co jest też trochę dziwne aktywna jest głównie w nocy jeśli chodzi o pisanie. 

Właśnie najbardziej zastanawia mnie to, że mimo braku pracy nie widać u niej z tego powodu stresu albo parcia. 

 

Nie bądź białorycerzem i tyle :) 

P.S.

Jakie warunki taki białorycerz ;) 

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JanNiezbędny napisał:

Siema,

 

Moja krótka historia, którą próbuję rozwikłać. Jakiś czas temu poznałem na zajęciach grupowych fajną dziewczynę. Pogadaliśmy trochę i wymieniliśmy się numerami tel. Od tamtej pory spotkaliśmy się 2 razy na dłużej (kilka godzin) i kilka razy na chwilę bo wzajemnie potrzebowaliśmy od siebie pomocy w drobnej sprawie. Dziewczyna jest ładna sympatyczna, dużo trenuje co widać po jej ciele. Bardzo mi się to podoba. Mieszka również sama. Co tez uważam za spory plus.

Zastanawia mnie tylko jedno. Od kilku ładnych miesięcy nie pracuje bo straciła pracę, ale od tamtej pory nie poszła do żadnej innej. jednak mimo to nie widać po niej żeby brakowało jej kasy. Ma na mieszkanie, studia, prywatnych trenerów, ciuchy, kosmetyki. W domu ma dwa kompy i to nie jakieś złomy, tv, i masę rzeczy, które jednak mało nie kosztują. Ojca nie ma, a matka pracuje w zawodzie w, którym raczej kokosów się nie zarabia. Próbowałem raz poruszyć temat to usłyszałem tylko "radzę sobie z kasą" i głupio mi było jakoś ten temat drążyć. 

No i tak zacząłem się zastanawiać czy czasami jej kasa nie pochodzi z jakiś ukrytych zajęć o, których na ten moment nie mam bladego pojęcia. Zastanawiam się w jaki sposób mógłbym dojść do tego co się za tym kryje tak żeby wiedzieć czy działanie w tym temacie ma sens czy nie.

Może ktoś z braci ma jakieś rady jak do tego podejść?

Przecież sama Ci powiedziała, że ma prywatnych trenerów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.