Skocz do zawartości

Tomasz Komenda i jego partnerka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia. 

 

Dziś przeczytałem, że na premierze filmu 25 lat niewinności sprawa Tomasza Komendy Pan Tomasz oświadczył się swojej partnerce w dodatku zakomunikował, że zostanie ojcem. I teraz tak szczerze mówiąc jak to przeczytałem zrobiło mi się podwójnie szkoda Pana Tomasza. Myślę, że Pani bardzo dobrze przekalkulowała na jakie pieniądze z odszkodowania może liczyć Pan Tomasz. Nie oszukujmy się z całym szacunkiem co Pan Tomaszów przeżył w więzieniu tego nie idzie opisać słowami. Natomiast wypowiadając się w mediach widać, że to jest facet zniszczony mentalnie moim zdaniem nie do odratowania. Ma problem z wysławianiem się pełnym do tego nie jest moim zdaniem przystojny. Więc pytam co Panią skłoniło do wiązania się z nim oczywiście zachowując wszelkie proporcje. Nie chcę tutaj snuć jakiś teorii spiskowych dla mnie sprawa jest jasna -> $$. Ciekaw jestem waszych opinii. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani idzie twardo "po swoje". Nadchodzący bąbelek jest wekslem na zabezpieczenie spłaty zobowiązań przez Tomka przez długie lata. W najlepszym wypadku żona będzie jego wsparciem i menago, wszak wielu nagłych "przyjaciół" chce "zmonetyzować" jego historię i rozpoznawalność, więc niech już lepiej chłopak będzie beciakiem i providerem (kontrolowanym przez żonę) niż ofiarą chciwych drapieżników chcących wykorzystać jego nieogarnięcie i traumę. 

Co będzie z tym związkiem za kilka lat jeśli pieniądze się skończą, a dzieciaczek podrośnie? Tomek tak czy siak zostanie rozgotowany przez żonę jak żaba (bo wątpię aby kiedykolwiek ogarnął się na tyle aby redpillowo trzymać ramę), więc trzymam kciuki za chłopaka aby pieniądze mu się nie skończyły i zachował choć trochę niezależności . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Gość odsiedział nie za swoje przez co dostanie kasę od podatnika którą ukradnie mu kobieta.

 

Nie wiem czy mi go szkoda czy nie. Nie ma wiedzy a bierze się za związek z pasożytami czyli madka i bomble...

A niech traci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet był przez lata katowany psychicznie przez więźniów i służby. Jest i będzie nadal wrakiem człowieka- nie zazna już luzu i nie odbuduje pewności siebie. Jestem przekonany, ze gość zatrzymał się na etapie lat 90. Żyje przekonaniami z tamtych czasów. Drzewo, dom, dziecko... 

Jego nowa partnerka rozegra go po epicku na przestrzeni lat. Pamiętajcie o tym, ze Pan Tomasz to prosty człowiek który nie zostałby lekarzem, przedsiębiorca a pewnie zwykłym robotnikiem fizycznym. On tego nie udźwignie- ja nie myśle, ja to wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw gość musi ściągnąć kasę od Państwa, co może być trudne. Nie wyobrażam sobie nawet, jak ma zrytą psychikę po pobycie w więzieniu. Potrzebę miłości i szybkiego nadrobienia straconych lat na pewno...
Szybko zaciążyła z nim ta kobieta. Pewnie wie, co robi. Nie widzę tu happy endu, niemniej niech sobie pożyje Pan Tomasz, tak jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiąkalski w jednym z wywiadów, których udzielali razem napomknął, że nie wiadomo czy duże zainteresowanie kobiet, jest związane z tym że dostanie ewentualne odszkodowanie czy jego osobą. Myślę, że uczulił go na różne ryzyka. 

 

Sam Komenda mówił, że najważniejszym wydatkiem, który finansuje z renty jaka dostał (czasowej na specjalnych warunkach) jest terapia. Sam też chyba nie był wychowywany przez biologicznego ojca, a jednak przetrwali jako rodzina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, sebulba napisał:

Paradoksalnie, jak będzie przez nią kontrolowany i kobita będzie go trzymać w ryzach, to jako beta provider wcale nie musi być mu tak źle, myślę, że może być wręcz spełniony, więc trochę przesadzacie z tymi kondolencjami.

Cuchnie mi to @archem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem samo to, że Pani poluje na jego odszkodowanie nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że Pan Tomasz nie na obycie z kobietami, nie ma wiedzy na temat ich zachowań, psychiki. Dobrze tu jeden brat napisał to prosty facet w dodatku nie przystojny ( moim zdaniem ) skąd takie zainteresowanie kobiet? Wiadomo kobiety są mistrzyniami w kalkulowaniu. Tym biją facetów na głowę. Pani wie ile mln czeka na Pana Tomasza i teraz będzie ssała jak może. Szkoda gościa ma braci dlaczego mu nie powiedzieli na czym to polega. Gdyby on był moim bratem nigdy w życiu nie pilecił bym związku z samotną mamą. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.