Skocz do zawartości

Moralność prostytucji


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli sex traktujesz jak sport to nie ma w tym nic niemoralnego.Jesli jednak traktujesz pojscie na divy jako plaster  emocjonalny na deficyt bliskosci z drugim czlowiekiem to sam sobie szkodzisz .Niewielu normalnych facetow potrafi bezemocjonalnie "dlubac w kobiecie" 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z kraju, w którym “walczy” się z prostytucją na wielką skalę.  

W Kanadzie społeczeństwu wmawia się, że jest to zjawisko krzywdzące kobiety.  Kobieta jest zawsze poszkodowana; nigdy nie zaczyna tej pracy z własnej woli, tylko jest do tego zmuszana.  Winni tego są mężczyźni, którzy płacą za seks.  W zasadzie sama rozmowa o wymianie pieniędzy za seks, jest tu uważana za przestępstwo.  O kliencie prostytutki mówi się tutaj “john”.  Nie “John” jak imię, ale john, pisany z małej litery.  Aby “upolować” johnów, często policjantki pozują jako prostytutki.  Jeżeli potencjalny klient zacznie proponować pieniądze za usługę, kończy w kajdankach.  Również częste są naloty policji na salony masażu i wszelkiego typu burdele.  Kiedyś po bzykanku z jedną panią w takim miejscu, wdałem się z nią w rozmowę.  Powiedziała mi, że w razie nalotu policji, wyłączana jest muzyka w pokojach przez recepcję.  Oznacza to, że trzeba udawać masaż terapeutyczny.  Klienci złapani przez policję mają do wyboru: albo oskarżenie i sprawa do sądu, albo obowiązkowy kurs w “szkole johnów”.  Oskarżenie może być bolesne, bo większość pracodawców zwalnia pracowników z kartoteką kryminalną.  Szkoła johnów kosztuje sporo, ale po ukończeniu jej, oskarżenie idzie do kosza.  Co ciekawe, szkoła jest prowadzona przez byłe prostytutki, które mówią klientom jak bardzo szkodliwa jest prostytucja i jak bardzo szkodzi to społeczeństwu.  W przypadku ponownego schwytania przez policję, klient dostanie już sprawę w sądzie.  Zazwyczaj kończy się na grzywnie, ale kartoteka pozostaje.  Jednak mimo takich warunków, prostytucja tu istnieje.  Nie korzystałem z tego od lat, ale podobno jakoś zeszła bardzo nisko.
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea.

O wolności w Kanadzie słyszałem niejedno.

Do dziś dziękuję niebu, że swego czasu odrzucili mój wniosek o prawo pobytu, podobnie jak - mniejsza z tym jaki - kraj Europy Zachodniej.

Los wie co robi z nami lepiej niż my sami.

 

Ciekawostka vel zagadka.

Kto powie jak w takim wypadku dogadać się z dziwką minimalizując ryzyko trafienia na policjantkę?

Całkiem proste.

Zbyt proste, żeby przyszło do głowy dla przeciętnego, niewinnego zjadacza chleba co na dziwki nie chodzi, bo to ubliża jego godności.

W każdym razie bardziej ubliża niż ręczne robótki trzy razy dziennie.

[...Tu pole do popisu dla wszystkich czytających...]

Odpowiedź w następnym odcinku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim prostytucja jest uczciwa, jasna i klarowna bo z góry jest określona cena i usługa. 

Czy jest moralna a to zależy z danego punktu widzenia. 

Dla mężczyzn tak bo zapewnia nam zaspokojenie potrzeb natomiast dla kobiet niekoniecznie bo uderza w ich interes gdzie za dostęp do kuciapy roszczą sobie absurdalne wymagania 

gdzie u prostytutki można mieć za niewielkie pieniądze. 

Zohydzenie div w oczach społeczeństwa zwłaszcza młodych mężczyzn przez te tzw. "normalne kobiety" czy system, że są brudne, puszczalskie, można dostać syfa ma sprawić by przeszła im ochota i utorzsamiali  divy z czymś złym by monopol na dupke i wykonywane usługi miały tylko te "normalne kobiety"

To jest intratny biznes dlatego system

i pobożne kobiety mają problem bo mężczyzna nie będzie się wiązać na stałe z kobietami, zakładać rodzin czy konsumować i uczestniczyć w systemie bo w każdej chwili może rozładować swoje pożądanie i zaspokoić potrzeby w inny sposób. 

Dlatego system i pobożne kobiety dążą do utrudnienia mężczyznom korzystania z usług takich pań. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie.

Prostytucja to jeden wielki kant i oszustwo.

Może w Szwajcarii jest inaczej, na ten temat brak mi informacji, ale jak wiadomo trawa jest wszędzie bardziej zielona niż tutaj, przed nosem.

Trafienie uczciwej dziewczyny to jak wygrana w totka.

Jednak była zawsze, nawet gdy to groziło obozami karnymi a to znaczy, że jest potrzebna obu stronom.

Dlaczego?

To już oczywiste więc nie będę wymyślał koła po raz kolejny.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jest i będzie. Pani weźmie np sto złotych, ale dzięki temu masz seks. Seks bez ciąży, bez fochów, szantażowania itd, płacisz i dostajesz. Dużo bardziej uczciwszy układ niż małżeństwo. 

Czy to jest moralne? Jeśli ktoś kradnie, oszukuje to nie jest moralne. Ale tu jest wymiana, a takie panie to w pewnym sensie wolontariuszki za pieniądze, wiedzą co robią, taka ich droga to ok.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc legalizowanie i regulowanie czegokolwiek prawnie przynosi odwrotne skutki.

Co się stanie po legalizacji prostytucji?

Podatek i VAT = automatyczna podwyżka cen o 50%.

Może jeszcze akcyza, bo to przecież luksus, bez p*rdolenia można żyć, licencje, egzaminy z umiejętności danej pani, prawo "jazdy" odpowiedniej kategorii, regulacja cennika w zależności od tego, płacenie wyższej ceny na czarno, za tym pójdą łapówki, żeby dostać wyższą kategorię...

...ale się rozwinąłem w temacie, WOW!

Jeszcze ktoś chce coś regulować?

 

Kiedyś coś budowałem.

Umowę zawarłem w lesie, napisaną na masce samochodu.

Co do brygady - nie wiedziałem skąd była, co robiła, gdzie mieszkała.

Miałem jedynie numer komórki do szefa.

I co?

Zadziałało.

Kierownik budowy powiedział oczywistą mądrość nad mądrościami:

Pan ma coś czego oni chcą (=kasę) a oni mają coś czego pan chce (=siłę roboczą i umiejętności).

Obie strony chcą wymiany.

Nie wolno jedynie nie płacić z góry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem.

 

Prostytutka "niszczy" jaskinię cudów 5-20 min za 300zł i wzwyż.

 

Robotnik (nowy) niszczy kręgosłup, mięśnie, płuca, zdrowie, skórę na budowie  za minimalną.

 

Niemoralne jest dawanie tyle kasy za jaskinię cudów gdy ktoś inny niszczy zdrowie aby dać chleb, dom, przedmioty itp.

Edytowane przez Martius777
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 00:22, deleteduser81 napisał:

Moim zdaniem prostytucja jest niemoralna, bo wyniszcza kobietę. Na zasadzie kobieta musi poświęcić swoje życie(zmarnować). Coś co opiera się na zmarnowaniu komuś życia jest może być uznane za dobre.

,,Musi poświęcić"... Zalatuje mi tutaj białorycerzeniem . To co mówisz zwyczajnie nie jest prawdą i dobrze o tym wiesz, to po co to piszesz? 

Kobieta NIE musi używać swojego ciała aby zarabiać pieniądze - wystarczy, że znajdzie sobie jakąś robotę. Z resztą - czym jest prostytucja jak nie pracą? 

Praca to używanie własnych zasobów fizycznych/intelektualnych aby zgarnąć pieniądze. 

Poza tym - czemu kobiety które oferują seks za pieniądze są postrzegane negatywnie przez społeczeństwo, a kobiety w klubach już nie? Kobiety w klubach też zachowują się jak prostytutki - facet wydaje pieniądze za drinki i podwózke, bilet do klubu, a kobieta daje swoje ciało. Poza tym facet poświęca też ogromne zasoby emocjonalne i czas, co nie raz skutkuje obniżeniem jego pewności siebie i złego samopoczucia (bo kobiety mają mnóstwo partnerów do wyboru kiedy są młode i chodzą do klubów, a faceci mają tańczyć, skakać, stawać na głowie żeby zdobyć księżniczkę )

W dniu 12.09.2020 o 22:27, Lukas3k napisał:

Przecież nacisk na sex jest głównie w społeczeństwach zachodnich gdzie przyrost naturalny leży, a liczba rozwodów bije rekordy. Myślę, że kraje jak Belgia, Szwecja już stracone, ale Niemcy, Francja, Wielka Brytania jeszcze mają szanse odbudować swoją potęgę. Zwłaszcza Niemcy bo oni podświadomie słuchają przywódcy, wystarczy, że znowu dadzą kogoś na styl Adolfa i wyczyszczą kraj z muzułmanów w rok.

A Polska wg ciebie czym jest? 

Krajem gdzie każda kobieta trzyma dziewictwo aż do ślubu, chodzi w długich sukniach, zasłania włosy i cycki i biega do kościoła codziennie rano? 

Widziałem ostatnio takie badanie na temat dziewictwa u kobiet w Polsce.

80 - kilka procent kobiet traci dziewictwo w wieku 16-21 lat. 

Faceci z roku na rok coraz częściej decydują się na ,,pierwszy raz" później. 

 

Polska jest lewackim krajem ze sfeminizowanym społeczeństwem. U nas jest tylko taka różnica, że kobiety potrafią lepiej się kamuflować ze swoimi poglądami niż te z zachodu. 

 

Mogą być pobożnymi katoliczkami, nacjonalistkami z ONRu kiedy wychodzą ze znajomymi na miasto, ale w związkach będą próbowały zdominować faceta i wykorzystać go 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Robert kosmosu napisał:

Szanuje te kobiety, bo uczciwie wyceniają coś, za co niektórzy faceci płacą całym życiem.

Bzykanie jest po to by sprowadzic na swiat potomka .Sam sex natomiast jest nalogiem ktory niszczy zarowno mezczyzn jak i kobiety . W tym kontekscie mozna by uznac  jedna dzialke koki wyceniona przez dealera na 200 zlociszy za uczciwa cene . Tylko czy to jest uczciwa cena za chwile emocji za ktore trzeba bedzie zaplacic juz w innej walucie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moralne z punktu widzenia klienta, prostytutki, czy społeczeństwa ?

 

Sprawy nie można porównać ani do zwykłej wymiany dóbr, ani zwykłej pracy, gdyż dotyczy jednego z tabu - czyli organów rozrodczych.

 

Absolutnie każda społeczność wytworzyła jakieś tam zasady dotyczące "organów" i ich użytkowania, co dowodzi, że nie jest to sprawa obojętna.

 

Dodatkowo, jeśli wykluczymy zero-jedynkowy purytanizm, to niektóre sprawy mogą być jednocześnie niemoralne i pożyteczne.

 

 

Antyczne społeczeństwa dokonywały też wykluczenia z różnych innych powodów, także kasta kurew-kapłanek świątynnych mogła być równie odrażająca i nienaturalna, co kasta wojowników.

Zresztą wojownicy czy żołnierze często celowo byli kwaterowani odrębnie, odrębnie jedli, nie mogli mieć legalnych kobiet - gdyż byli "nieczyści" , skażeni przemocą, krwią, znamieniem Marsa, itp.

 

Dopiero po wysłudze lat mogli przejść w inny stan, symbolicznie się oczyścić, ożenić się, "przekuć miecz na lemiesz" - zostać rolnikiem, żeby symbolicznie odpłacić przelaną krew.

 

Zadawanie śmierci też jest tabu, i też jest obarczone podobnym znamieniem, jak prostytucja (pośrednio związana z dawaniem życia).

Także te kwestie sięgają podwalin ludzkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moralne jest to, że kobiety uprawiają seks z topką facetów a reszta jest wygłodniała i wielu nie ma szansy na seks, dopóty nie będzie 8k na miesiąc, 6 paka, własnego lokum, silnego charakteru itd, itp?

Czy moralnym jest to, że jak nigdy w historii są 30, 40, 50 letni+ prawiczki?

Czy moralnym jest to, że dopóki taki facet czegoś nie zrobi, to anielskie kobiety na niego nie spojrzą?

Czy moralnym jest to, że dla kobiet, większość nie jest atrakcyjna?

Czy moralnym jest to, że gdy zarabiam 8.000 na miesiąc a poniżej tej stawki nie jestem już kochanym dla płci pięknej?

Czy moralnym jest to, że kobiety używają seksu w związkach do osiągania swoich celów i tresują w ten sposób własnego faceta?

Czy moralnym jest to, że część facetów wręcz nie ma szans na kobiety i nigdy nie poczują jak to jest złapać kobietę za biodra?

Czy moralnym jest to, że w ogóle mówimy komukolwiek jak ma żyć?

Czy moralnym jest to, że kobieta od 18 do 27 roku życia uprawia seks z najatrakcyjniejszymi (ruchaczami z wenerykami) a potem szuka kogoś kto by zasponsorował jej życie? A gdy ten model się nudzi to około 37 roku życia chce znów poczuć iskierki od bay bojów?

Czy moralnym jest to, że facet za 150 zł musi tyrać łopatą w mrozie czy upale po 8h czy 9h a kobieta za godzinę pracy dostanie 150zł udostępniając swoje swoje ciało?

Czy moralnym jest to, że ksiądz który mnie zjebał bo byłem głośny w kościele i mówił, że mam przeprosić ducha świętego za to, to ten sam ksiądz jak się okazało miał trójkę dzieci? Czy on przeprosił ducha świętego?

Czy moralnym jest to, że laska umarła we wieku 30+ lat i się okazało, że jej mąż ma trójkę dzieci ale wszystkie nie są jego według testów DNA?

 

Nie moralnym jest tylko i wyłącznie to, gdyby te kobiety zmuszano do seksu pod groźbą siły czy jak to się dzieje, gdzie jest ogromna bieda to szprycują młode kobiety by szybciej dojrzewały, rosły im piersi itd. 

 

Natomiast wystarczy poczytać, że często są tam nimfomanki i łączą "pożyteczne z przyjemnym" - same o tym tak piszą!

 

Sam nigdy nie byłem na divach i sam kiedyś negatywnie oceniałem ale zycie jest jakie jest i dopiero jak się dojrzewa to się widzi świat inaczej - wielu z nas robi co może w tym prostytutki by przeżyć. 

Swoją drogą prostytutki to są jedne z najbardziej uczciwych kobiet jakie można poznać, bo masz wypisane co i ile i za ile, z przeciętną kobietą masz niewidzialną setkę wymagań, które musisz spełnić a i tak nie dostaniesz się do groty rozkoszy, bo okoliczny bandyta i tak jemu się odda a Tobie każe czekać. 

 

Nie, świat nie jest moralny ale nie powinniśmy ludziom zakazywać czegoś, jeśli sami tego chcą bowiem - CHCĄCEMU NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA.

 

Kobiety tak czy siak są prostytutkami często ale tego nie nazywają, bo jak nazwać kobietę która pragmatycznie wybiera faceta zamożnego zamiast kogoś kogo realnie kocha?

Jest pragmatyczną prostytutką, wymieniła miłość na pieniądze i tyle. Tylko potocznie się mówi o tym, że to był "pragmatyczny wybór" - bo to mądrze, wzniosle i bardzo racjonalnie brzmi.

Nie kotek, sprzedałaś się w zamian za dobra materialne i tyle. Nazywaj rzeczy po imieniu.

 

Ja bardzo doceniam prostytutki i bardzo się cieszę, że one istnieją - strzeż boże je przed Hivami.

Nie lubię ich nazywania kurwami, bo kurwy czasem to te najbardziej nie pozorne, z ładnymi uśmiechami, które maskują swoje intencje.

A prostytuka, sprawia sprawę jasno - tyle i tyle i jestem Twoja, przynajmniej na dzisiaj i na teraz.

 

Więc czy prostytucja jest moralna? TO ZALEŻY 

 

Czy moralnym jest to, że kobiety wolą dilera narykotyków, który niszczy swoją działalnością życia ludzkie zamiast nie wiem, nauczyciela WFu?

Kobieta wybierze dilera, bo to jest bardziej sexy, a więc pozwólmy ludziom decydować o sobie i tyle, ból je nauczy rozumu.

 

Generalnie to wymiana dobór jak każda inna, tzw usługa. Ja się nie będę roztaczał nad tym czy to moralne czy nie, bo nikogo nie obchodzi przeciętny facet i czy to jest moralne, że nigdy nie został przytulonym, czy nie usłyszał komplementu, o seksie nie wspominając. Te kwestie nikogo nie obchodzą a najbardziej samych kobiet.

 

Kobiety są dorosłe i tak należy je traktować - niech robią co chcą, żyją we wolnym kraju i w każdym momencie mogą iść do żabki, czy na magazyn lub zaoferować swoje wdzięki na jakimś portalu. Co zresztą robią notorycznie, sprzedają swój wizerunek by złapać najlepszego jelenia w stadzie. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Czy moralne jest to, że kobiety uprawiają seks z topką facetów a reszta jest wygłodniała i wielu nie ma szansy na seks, dopóty nie będzie 8k na miesiąc, 6 paka, własnego lokum, silnego charakteru itd, itp?

Czy moralnym jest to, że jak nigdy w historii są 30, 40, 50 letni+ prawiczki?

Czy moralnym jest to, że dopóki taki facet czegoś nie zrobi, to anielskie kobiety na niego nie spojrzą?

Czy moralnym jest to, że dla kobiet, większość nie jest atrakcyjna?

Czy moralnym jest to, że gdy zarabiam 8.000 na miesiąc a poniżej tej stawki nie jestem już kochanym dla płci pięknej?

Czy moralnym jest to, że kobiety używają seksu w związkach do osiągania swoich celów i tresują w ten sposób własnego faceta?

Czy moralnym jest to, że część facetów wręcz nie ma szans na kobiety i nigdy nie poczują jak to jest złapać kobietę za biodra?

Czy moralnym jest to, że w ogóle mówimy komukolwiek jak ma żyć?

Czy moralnym jest to, że kobieta od 18 do 27 roku życia uprawia seks z najatrakcyjniejszymi (ruchaczami z wenerykami) a potem szuka kogoś kto by zasponsorował jej życie? A gdy ten model się nudzi to około 37 roku życia chce znów poczuć iskierki od bay bojów?

Czy moralnym jest to, że facet za 150 zł musi tyrać łopatą w mrozie czy upale po 8h czy 9h a kobieta za godzinę pracy dostanie 150zł udostępniając swoje swoje ciało?

Czy moralnym jest to, że ksiądz który mnie zjebał bo byłem głośny w kościele i mówił, że mam przeprosić ducha świętego za to, to ten sam ksiądz jak się okazało miał trójkę dzieci? Czy on przeprosił ducha świętego?

Czy moralnym jest to, że laska umarła we wieku 30+ lat i się okazało, że jej mąż ma trójkę dzieci ale wszystkie nie są jego według testów DNA?

 

Nie moralnym jest tylko i wyłącznie to, gdyby te kobiety zmuszano do seksu pod groźbą siły czy jak to się dzieje, gdzie jest ogromna bieda to szprycują młode kobiety by szybciej dojrzewały, rosły im piersi itd. 

 

Natomiast wystarczy poczytać, że często są tam nimfomanki i łączą "pożyteczne z przyjemnym" - same o tym tak piszą!

 

Sam nigdy nie byłem na divach i sam kiedyś negatywnie oceniałem ale zycie jest jakie jest i dopiero jak się dojrzewa to się widzi świat inaczej - wielu z nas robi co może w tym prostytutki by przeżyć. 

Swoją drogą prostytutki to są jedne z najbardziej uczciwych kobiet jakie można poznać, bo masz wypisane co i ile i za ile, z przeciętną kobietą masz niewidzialną setkę wymagań, które musisz spełnić a i tak nie dostaniesz się do groty rozkoszy, bo okoliczny bandyta i tak jemu się odda a Tobie każe czekać. 

 

Nie, świat nie jest moralny ale nie powinniśmy ludziom zakazywać czegoś, jeśli sami tego chcą bowiem - CHCĄCEMU NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA.

 

Kobiety tak czy siak są prostytutkami często ale tego nie nazywają, bo jak nazwać kobietę która pragmatycznie wybiera faceta zamożnego zamiast kogoś kogo realnie kocha?

Jest pragmatyczną prostytutką, wymieniła miłość na pieniądze i tyle. Tylko potocznie się mówi o tym, że to był "pragmatyczny wybór" - bo to mądrze, wzniosle i bardzo racjonalnie brzmi.

Nie kotek, sprzedałaś się w zamian za dobra materialne i tyle. Nazywaj rzeczy po imieniu.

 

Ja bardzo doceniam prostytutki i bardzo się cieszę, że one istnieją - strzeż boże je przed Hivami.

Nie lubię ich nazywania kurwami, bo kurwy czasem to te najbardziej nie pozorne, z ładnymi uśmiechami, które maskują swoje intencje.

A prostytuka, sprawia sprawę jasno - tyle i tyle i jestem Twoja, przynajmniej na dzisiaj i na teraz.

 

Więc czy prostytucja jest moralna? TO ZALEŻY 

 

Czy moralnym jest to, że kobiety wolą dilera narykotyków, który niszczy swoją działalnością życia ludzkie zamiast nie wiem, nauczyciela WFu?

Kobieta wybierze dilera, bo to jest bardziej sexy, a więc pozwólmy ludziom decydować o sobie i tyle, ból je nauczy rozumu.

 

Generalnie to wymiana dobór jak każda inna, tzw usługa. Ja się nie będę roztaczał nad tym czy to moralne czy nie, bo nikogo nie obchodzi przeciętny facet i czy to jest moralne, że nigdy nie został przytulonym, czy nie usłyszał komplementu, o seksie nie wspominając. Te kwestie nikogo nie obchodzą a najbardziej samych kobiet.

 

Kobiety są dorosłe i tak należy je traktować - niech robią co chcą, żyją we wolnym kraju i w każdym momencie mogą iść do żabki, czy na magazyn lub zaoferować swoje wdzięki na jakimś portalu. Co zresztą robią notorycznie, sprzedają swój wizerunek by złapać najlepszego jelenia w stadzie. 

Perfekcyjnie napisane

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzaniec napisał:

Perfekcyjnie napisane

Volenti non fit iniuria (łac. chcącemu nie dzieje się krzywda)

 

Co innego male dzieci 14 letnie naciskane siłą, wszystko zależy od kontekstu. 

Dla moralizatorów zapraszam pójść do takiej pani i przedstawić oferte pracy w żabce chociażby. Moze wymieni 12h za ladą zarobku na 1h, kto wie.

 

Nie róbmy z kobiet małych dzieci. Wiedzą na co sie piszą natomiast chrońmy młode dziewczynki przed okropnymi praktytkami bo to jest niemoralne, by byly siłą dopuszczane i uzywane przez jakis alfonsow.

 

Pamiętajcie, kobiety nie są głupie, nikt nie widział kobiety latającej za mężczyzna bo ten ma ładne nogi jak to chyba Korwin zwykł mawiać. Wiedzą, że to szybka mamona i tyle - korzystają,  a że poczucie wartości zjebane, ewentualne choroby itd, no to juz ryzykowe zawodowe szybkiego zarobku.

 

Musze kończyć,  dobranoc.

 

P.S Nie róbmy z kobiet bezmozgow, myślę że choć tyle możemy zrobić oceniając ich działalność. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Yolo napisał:

 

Więcej w tym tekście smutnej prawdy o autorze niż o rzeczywistości czy kobietach. 

 

Miałem tu kilka sążnistych uwag nt. takiej postawy, ale jebać to. Niech się każdy pławi w czym chce, wolna wola. 

Czyli twierdzisz, że wszystkie prostytutki były zmuszane siłą do sprzedawania ciała?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem kilka przykładów ode mnie by ukazać, że moralność jest WZGLĘDNA. Nawet mój przykład z małymi dziewczynkami jest względny - niestety, też mi się to nie podoba ale jest jak jest.

W ogóle nie chodzi w tym poście o mnie, chociaż napisałem choćby o tym księdziu bo mnie to wkurzyło kiedyś i to jak umoralniał a sam byłem fejkiem. Tym bardziej, że był przystojny i grał na instrumencie oraz miał głos. Ciekawe ile anielskich cipek widział ten świętny - choćby tutaj jest również moralność zachwiana, bo te z którymi się ruchał doskonale wiedziały, że to ksiądz i grzeszą a jednak w to szły. Powiem wiecej, były Ewą która kusiła biednego i przez chwilową przyjemność pójdzie do piekła! :D 

Podejrzewam, że wizja spędzania wieczności w potępieniu razem z przystojnym księdzem była kusząca i podniecająca :D 

Ahhh te biedne kobitki, szatan je zmusił do tego.

 

Czy moralnym jest, że Lis zabija kurę by nakarmić młode? 

Kto na tym traci a kto zyskuje? - gospodarz traci, kura traci życie ale młode lisy są nakarmione świeżym mięsem a jak nie będą to umrą.

Dla gospodarza to niemoralne by kraść i podpieprzyć kurę, którą on kupił, karmił, dbał it. Dla małych lisków, to niemoralne by pozwolić umrzeć z głodu.

 

Jak napisałem wcześniej, zapraszam pójść do pani prostytutki i przedstawić jej ofertę pracy na magazynie za 2,500zł netto. Może faktycznie są tak głupie lub są analfabetkami i nie potrafią czytać ogłoszeń, może naprawdę kobiety są tak mocno nieprzytomne, że potrzebują być trzymane za rękę. Bo jak widzimy nie potrafią wybrać pracy, mężczyzn wybierają z precyzją komputera, który zjebie im życie, może i do kibla trzeba je nawet prowadzić za rękę a jak będzie się im chciało, to trzeba uzgodnić odgłos na przykład "eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" i wtedy podejść i pomożemy tym biednym stworkom, które wysrały mózg.

Zaznaczam, kobiety nie są głupie - nie róbmy z nich bezmózgich yeti, które nie wiedzą na co się piszą, gdy ogłaszają że sprzedają swoje ciała. 

"O jaka biedulka zarabia 800zł dziennie, dajmy jej pracę za 170zł" - kobiety kurwa wiedzą co będą robiły za te pieniądze. Ja mam dość robienia z kobiet istot ćwierć inteligentnych, przez to potem mamy właśnie kobiety, które są ogłupione, wręcz realnie ćwierćinteligentne bo mają listę wymagań jak rolka papierowa, a gdy zapytasz co wnoszą to nie wiedzą co odpowiedź, bo kurwa wszystko na głowie faceta i im się należy księciu i chuja wnoszą. Problem w tym, że nawet takie zwary nie pomagają bo proces wypłukiwania szarych komórek posunął się za daleko.

 

Niech kobiety ruszają mózgiem, bo mam serdecznie dość płakania, że idą sprzedawać ciało i nie wiedzą co czynią. 

One doskonale wiedzą co robią, no chyba że jak podałem wcześniej mają tak najebane pod kopułami, że twierdzą iż będą samych chadów obsługiwać. Może tak jest, nie przeczę. 

 

Naprawdę ja mam dosyć i tak wiem, że moralnie to nie jest w porządku. Świat nie jest moralnym miejscem jest tu pogarda, uprzedzenia, brak życzliwości bycie chujem jednej dla drugiego i wykorzystywanie jeden drugiego.

 

Teraz kobiety są chronione przez państwo i widać jakich zjebanych wyborów dokonują, wybierają najgorszych z pośród nas i potem musimy łożyć na bombelki po tatusiach, którzy zapłodnili i spierdolili do Czeczeni na zbiory wiśni a raczej innych wisienek. A kobieta płacze, że chciała tego narkomana zmienić, a to on takie dobre serduszko ma to ja w nim widzę. A o "dobrym" jest sobie przypominane, gdy nachodzi pewny wiek i trzeba się ustatkować i na horyzoncie widać, że ten grecki filozof Celiulit, nie chcę odpuścić a nawet coraz go więcej lub gdy zachodzi wychowania dziecka po nieodpowiedzialnym facecie.

 

Mam serdecznie dosyć kurwa tej niewidzialnej ochrony kobiet i łagodzenia ich chujowych wyborów życiowych. I jeszcze robienia z mężczyzn podłych zjebów bo korzystają z oferty.

 

DUPA BY NIE ZOSTAŁA ZAOFEROWANA ZA PIENIĄDZE TO I BY NIE BYŁO NABYWCY.

DUPA SIĘ OFERUJE TO I JEST ZAINTERESOWANIE.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.