Skocz do zawartości

Tyrka - przemyślenia


Rekomendowane odpowiedzi

@SławomirP

 

Niestety, tak to jest jak się zeżre słoik red pili. 

Szkoda mi @bruxa bo mimo wszystko razem z deomi mnie rozśmieszały swoimi wizjami zniszczenia świata. 

3 minuty temu, Analconda napisał:

Ale mężczyźnie można?

Nikomu nie można, a przynajmniej nie powinniśmy. 

2 minuty temu, SławomirP napisał:

Miałem na myśli, że niektórzy lubią atakować za samą płeć. Nadarzyła się okazja to jedziemy.

Zrobiłem o tym temat i dostałem bana na tydzień, także problemu nie ma :P 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cagliostro napisał:

Za tego "polaczka" to Ty powinnaś polecieć na księżyc, może tam tyrka będzie lżejsza.

Powinna być, grawitacja 6 razy mniejsza niż na ziemi zatem cięzy 6 razy lżejsze... Tyle, że 6 razy wiecej gówno żarcia bedzie trzeba zjeść... Ciekawe jak z dobą na księzycu i ile czasu trwa tam podpierdalanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi za niektórych co tu piszą.

To jest męskie forum, to fakt, co nie zmienia tego, że zachować należy się umieć.

Niektórzy chyba sobie tu chcą zrobić poligon do jeżdżenia po kobietach.

Sam wątek jest oczywiście głupi, tego nie neguje ale to nie powód by atakować kogoś.

 

No ale internetowe ego podpompowane ;) brawo.

  • Like 13
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Zadaj sobie proste pytanie - czy chcę być całe życie typowy? :)

 

Tak na początek.

Nie ale nie oszukujmy się - będę.

Jak mi się przyfarci to zmienię robotę ale na więcej niż 2k netto to już nie ma szans u mnie - to górna granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Wstyd mi za niektórych co tu piszą.

To jest męskie forum, to fakt, co nie zmienia tego, że zachować należy się umieć.

Panie na tym forum paradoksalnie mniej plują jadem i noszą w sobie mniej bólów dupy od niektórych użytkowników. Choć mówi się tutaj, że jest odwrotnie. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym pracownikom pasuje jego stanowisko mało zarabia jest ciężko ale za nic nie odpowiada prywaciarz przymknie oko na to że przychodzi wczorajszy czy skacowany.Inny człowiek przyjdzie do pracy i dla niego to co robi firma to czarna magia ale po jakimś czasie skuma czacze i nie kuje ścian nie nosi wiadrami gruz tylko jest pomocnikiem majstra i ma lżej. Trzeba chcieć i a ludziom się nie chcę internet tez robi swoje na niektórych grupach na fb jest patologia ludzie piszą jak to lekko zarabiają 5 koła za nic przychodzi gość do roboty i zderzenie z rzeczywistością dostaje 150 zł dniówki i wraca do domu ledwo przebierając nogami.Jestem ulubionym przez wszystkich małym prywaciarzem i  z tego co zobaczyłem to kto chce pracować się rozwijając to długo tego gruzu nie nosi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Wstyd mi za niektórych co tu piszą.

To jest męskie forum, to fakt, co nie zmienia tego, że zachować należy się umieć.

Niektórzy chyba sobie tu chcą zrobić poligon do jeżdżenia po kobietach.

Sam wątek jest oczywiście głupi, tego nie neguje ale to nie powód by atakować kogoś.

 

No ale internetowe ego podpompowane ;) brawo.

Wstyd, to pierwszy post w tym temacie. Odrealnione podejście, pogarda i absolutne niezrozumienie otaczających nas realiów... Tego, że nie wszyscy mają taki sam start, zasoby, możliwości, wsparcie itd. 

Przeszedłbym obojętnie, gdyby nie postawa autorki tematu. I już nie gadajcie... Wielka krzywda się jej nie stała, po prostu raz się ktoś z nią nie certolił... I jaka reakcja? Ucieczka, foch i usuwanie konta. DZIECINADA.

Jak komuś jej brakuje, to może spać spokojnie... Jeszcze wróci na innym koncie. ;) EMOCJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, prod1gybmx napisał:

Odrealnione podejście, pogarda i absolutne niezrozumienie otaczających nas realiów...

Napisałem już wyżej, że sam wątek jest nonsensowny ale zachowanie między userami było nie na miejscu.

Trzeba rozróżnić "nie certolenie się" od atakowania a takie ataki zdarzają się z obu stron.

I kobietki lubią podszczypać panów i na odwrót, każdy taki czyn będzie odpowiednio traktowany.

Koniec offtopu.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmartwie autorkę w większości branż nie da się pracować po 8h dziennie i bardzo dobrze zarabiać. 

Większość ludzi żyje od weekendu do weekendu, od 8 do 16 i to jest właśnie to co powoduje, że gówno zarabiają, nie będą mieli emerytur, a z wiekiem ich atrakcyjność na rynku pracy będzie spadać bo oprócz doświadczenia nie zdobyli żadnych umiejętności. 

 

Idealnym przykładem jest tutaj urzędnik pracujący od 7 do 15, który kilka minut po zakończeniu dniowki nie wykona Ci żadnych czynności. 

 

Do końca życia będzie miał ciepłą posadę, ale jednocześnie nie będzie w stanie osiągnąć nic ponadto co ma. 

 

Zmieni się koniunktura polityczna , pójdzie do pracy w biurze i dalej będzie siedział max 8h, zarabiał max 3000 zł i każdy będzie go pomijal przy awansach i premiach. 

 

Ktoś taki firmy nie założy bo zwyczajnie nie będzie potrafił porzucić swojego ciepłego kurwidołka. 

 

 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SławomirP napisał:

Niektórym to chyba sprawia przyjemność, żeby tak czasem dopierdolić kobiecie przez internet.

4 godziny temu, SławomirP napisał:

Miałem na myśli, że niektórzy lubią atakować za samą płeć. Nadarzyła się okazja to jedziemy.

+

3 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Niektórzy chyba sobie tu chcą zrobić poligon do jeżdżenia po kobietach.

 

Tak, niektórzy faceci na forum lubią jeździć po kobietach za samą płeć. Niby mają jakiś powód, ale to jest tylko pretekst, facetów nie atakują tak samo zajadle.

 

BTW Niezłe jest też zarzucanie kobietom "kobiecych manipulacji" czy "kobiecego braku logiki", gdy odpyskowują na powyższe.

 

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Niestety, tak to jest jak się zeżre słoik red pili.

 

Jedna sprawa, że ideologia Red Pill sprzyja niechęci do kobiet. 

 

Druga sprawa, że z racji swojego charakteru, Red Pill przyciąga do siebie najczęściej facetów którym nie wychodzi z kobietami. Jeżeli komuś kobiety kojarzą się głównie z odrzuceniem czy złym traktowaniem, to łatwo o niechęć do nich. Brutalna prawda jest taka, że Red Pill przyciąga wielu frustratów i wykolejeńców.

 

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Zrobiłem o tym temat i dostałem bana na tydzień, także problemu nie ma :P 

 

Dla mnie osobiście to jest jedna ze spraw obniżających moje zaufanie i sympatię do władz forum. Ewidentnie napisałeś o realnym problemie, ban za to jest czymś skandalicznym.

 

3 godziny temu, Kali(NIE)baka napisał:

Panie na tym forum paradoksalnie mniej plują jadem i noszą w sobie mniej bólów dupy od niektórych użytkowników. Choć mówi się tutaj, że jest odwrotnie. 

 

Nie "paradoksalnie" - tak naprawdę to jest całkowicie logiczne. :) 

 

Wielu facetów na forum ma zabarwienie Red Pillowe, z czego część wykazuje często spotykany w Red Pill ból dupy i jad względem kobiet. U kobiet na forum tego nie ma, więc statystycznie wypadają lepiej.

 

Super, że to forum istnieje, bo dzięki temu jest miejsce, gdzie mogą się wygadać nieszczęśliwi, skrzywdzeni faceci. Dowiedzieć się, że nie są jedyni i że mainstreamowa wizja szczęśliwej miłości i małżeństwa to toksyczne kłamstwo. Są tutaj wolni od propagandy i docinków ze strony nie tylko kobiet, ale i białorycerzy. Niestety skutkiem ubocznym takiej charakterystyki forum jest obecność  ponadprzeciętnie dużej ilości frustratów z bólem dupy i niechęcią do kobiet. Nieszczęśliwy, skrzywdzony przez kobiety facet jest ofiarą i należy mu współczuć/pomóc, ale to nie znaczy, że jest wzorem obiektywności i zdrowia emocjonalnego - raczej dokładnie odwrotnie.

 

  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha @Trevor czytam Cię od dłuższego czasu jak podbijasz do Panienki i jak Ci pokazała teraz, gdzie twoje miejsce. Prosty, szczery chłopak jesteś z sercem na dłoni, a dłońmi na kółku w samochodzie. Zamieniłeś pracę korposzczura na pracę fizyczną z właściwych pobudek, co się chwali. Ale zrozumiałeś wreszcie że za wysokie progi? Dziewczyna się ustawia na housewife (prosto ze studiów hehe) ale nie housewife jakiegoś robola zza kólka. Rozumiesz? Na housewife kochany to Cie nie stac ;)

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, SzatanKrieger said:

To co teraz prezydentem trzeba być, by dostać hałs waifu? ? 

Szatan weź sobie pooglądaj jakieś reality show o housewifes ?

Znam jedną taka housewife. Zaraz po studiach z pół roku popracowała w sklepie obuwniczym ale miała oczywiście ambicje na więcej. W tym samym czasie wyszła za mąż za rokującego narzeczonego. I opuściła z chęcią gównopracę na rzecz housewife’owania. Mieszkanie, jedno dziecko, drugie dziecko, dom. Pan zapierdol z dojazdem do pracy i ‘z’ po godzinie drogi w jedną stronę. Pani nudnawo w domu, plecy bola, bo prania, prasowania góra przy dwójce i niepomagającym w domu mężu. Poszła na rehabilitacje, masaże. Po czym o/puściła męża z masażystą gdyż tenże wspierał ją emocjonalnie, a mąż zarobiony widomo. Pani teraz już 40stke lekko ma na karku, wciąż nie pracuje, a eks mąż ma alimenty zasądzone na Panią, 12 lat.

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Colemanka napisał:

chłopa musi być stać.

Właśnie, że nie. 

 

By ją bolały plery to by w chacie siedziała i leżała jak betka, a że zarabiał jak prezydent to zachciało jej się Tajskiego masażu kamieniami z pieca i węgla kamiennego :D 

Było nie łazić po masażystach, mogła iść do masażystki widzisz?

 

Jak to KropkaWielo pisze i jest z tego znana. 

 

Kto znajdzie, szuka sposobu, kto znalazł sposób tego znajdzie i on.

 

@Colemanka

Tego nie pomalujesz to je alimenium, po prostu szukała okazji :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.