Skocz do zawartości

Zaburzenia, shit-testy i manipulacje?


Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, purpose napisał:

Jeśli chodzi o LAT, to w zasadzie tylko taki związek mnie interesuje, bo ani nie zamierzam się obrączkować, ani posiadać potomstwa, ani mieszkać z kobietą.

I super. Brawo.

Teraz spierdalaj jak najszybciej od tej zaburzonej kobiety i ogarnij sobie jakąś normalną. Im dłużej będziesz zwlekał tym bardziej będzie bolało. Wiem coś o tym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 10:30, purpose napisał:

Pani ma ochotę zawsze i wszędzie i na wszystko. Tak było od początku i tak jest do teraz. (...)

 

Pojawiło się za to wiele „czerwonych lampek” i mimo, że je ewidentnie zauważam, to niestety (dla mnie) nie skończyłem tej relacji, gdyż ponieważ albowiem...zwyczajnie sie zaangażowałem emocjonalnie i

(...)
Kolejna kwestia związana z powyższym, to fakt, że nie da się w moim przekonaniu tej kobiety trzymać „krótko” i trzymać ramy, bo na wszelkie formy asertywności lub sprzeciwu z mojej strony, ona reaguje awanturą, kłótniami i najczęściej „spontanicznym” zrywaniem tej relacji aby za chwilę powiedzieć, że nie chce kończyć tego związku bo mnie kocha i po prostu powiedziała to z bezsilności. 
 

Czerwone lampki, które zauważyłem i które mnie po prostu wkurwiają coraz bardziej, to: (wszystkie lampki)

1. Uzależnianie ofiary wyuzdanym seksem

2. Wywoływanie emocji na zasadzie huśtawki - rozstania powroty dupczenie - co prowadzi do uzależnienia emocjonalnego ofiary

3. Lampki - próba przejęcia totalnej kontroli nad ofiarą.

 

Diagnoza : laska na 99% jest borderline

 

To totalnie toksyczne zaburzenie psychiczne.

 

Laskę należy odstawić natychmiast, poblokować telefon, social media, wyjechać z miasta a najlepiej z kraju - na pół roku minimum.

Olewać jej groźby samobójstwa i żale.

 

Jeśli tego nie zrobisz - masz 50% na wyhuśtanie się na kablu od żelazka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sargon napisał:

1. Uzależnianie ofiary wyuzdanym seksem

2. Wywoływanie emocji na zasadzie huśtawki - rozstania powroty dupczenie - co prowadzi do uzależnienia emocjonalnego ofiary

3. Lampki - próba przejęcia totalnej kontroli nad ofiarą.

 

Diagnoza : laska na 99% jest borderline

 

To totalnie toksyczne zaburzenie psychiczne.

 

Laskę należy odstawić natychmiast, poblokować telefon, social media, wyjechać z miasta a najlepiej z kraju - na pół roku minimum.

Olewać jej groźby samobójstwa i żale.

 

Jeśli tego nie zrobisz - masz 50% na wyhuśtanie się na kablu od żelazka.

Zastanawiałem się już jakiś czas temu, czy ta kobieta faktycznie jest zaburzona (border/narcyz), czy te wszystkie jej zachowania wynikają z jej wewnętrznego przekonania o tym, że facet ma traktować partnerke jak jakąś księżniczkę i wszystko robić tak, jak pańcia sobie zażyczy. Być może to też brak wzorca zdrowego związku, bo wychowywana była tylko przez matkę. 
 

Jaka by nie była przyczyna, to ja jestem już szczerze zmęczony tym rollercoasterem jaki ona mi funduje. W jednej chwili kocha, a za moment nienawidzi, bo nie dostała tego czego chce, dlatego tym bardziej nie widzę w tej relacji sensu, bo nie zamierzam usługiwać we wszystkim jakiejkolwiek kobiecie i skakać koło niej spełniając posłusznie wszystkie zachcianki i wymagania. W przypadku tej kobiety, jakakolwiek odmowa lub postawienie na swoim oznacza natychmiastową kłótnie, chamskie epitety w moją stronę, fochy, zerwanie i milczenie
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 10:48, purpose napisał:

Szczerze? Nie. 
Chyba, że do plusów mogę zaliczyć to, że pomimo wszystko, czasem naprawdę spędzamy miłe chwile lub razem gdzieś wyjdziemy/pojedziemy i mam przy boku fajną pannę bo akurat wizualnie jest bardzo dobrze

Czyli norma. Poza seksem 90% Pań nie ma kompletnie nic do zaoferowania. I takie są fakty.

 

Kończ tę imprezę Szanowny Panie, chwilę pocierpisz, odkujesz się zapomnisz. Ta Pani to materiał na żmiję niszczącą życie.

 

Proszę zrób to - dla siebie i swojej przyszłości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2020 o 07:55, trop napisał:

 

 

Zdaj relacje jak wszystko się potoczyło. 

Zakończyłem tę relację. Po prostu powiedziałem pannie co mi sie nie podoba, że czuję sie wykorzystywany i nie ma w tym związku żadnej symetrii, a ja nie widzę szans na jakąkolwiek zmianę z jej strony lub kompromisy. Oczywiście panna dostała szału, obrzuciła mnie wiązanką wulgarnych epitetów, poza tym zwyzywała mnie od narcyzów, egoistów i psychopatów, jakieś babskie teksty typu że zmarnowałem jej te kilka miesięcy, że sie tylko nią zabawiłem i że pewnie jeszcze zdradzałem na boku i teraz postanowiłem sobie pójść do tej innej. Ogólnie wyszły z niej najgorsze cechy przez te kilka miesięcy, jak i teraz przy zerwaniu. Po tym jak ode mnie wyszła, pisała jeszcze wulgarne i obraźliwe smsy, ale ostatecznie polokowałem ją gdzie sie da, żeby nie dawać jej pożywki do wyżywania się na mnie. 

 

Nie będę ukrywał, że mam momenty w których przypominają mi się te dobre chwile i jakaś tęsknota mi się wtedy włącza, ale z drugiej strony odetchnąłem, że pozbyłem się pasożyta emocjonalnego, finansowego i roszczeniowej, zaburzonej panny. Zgłębiając bardziej temat tego, co działo się w tym związku, widzę ogromną ilość wspólnych cech z tzw. ukrytym narcyzmem, który to panna przejawiała poprzez swoje zachowania. 

 

Dziękuję Bracia za pomoc

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super @purpose ? ? ? ?

Najlepsza decyzja z możliwych. Teraz przygotuj się na "bajzel emocjonalny" i dysonans poznawczy który już zaczynasz przechodzić - 

Godzinę temu, purpose napisał:

Nie będę ukrywał, że mam momenty w których przypominają mi się te dobre chwile i jakaś tęsknota mi się wtedy włącza, a

Ale po jakimś czasie będzie dobrze. I najważniejsza sprawa... 

ZERO KONTAKTU!!! 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.