Skocz do zawartości

Buty na jesień i spodnie


nefi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia,

Mam do Was pytanie, jakie buty na jesień kupić i spodnie do nich.

Aktualnie chodzą mi po głowie sztyblety, podobają mi się, ale nie wiem jakiej firmy zakupić i do tego jakieś czarne spodnie.

Mój budżet na buty okolice 300zł

Spodnie 100 do 200zł.

 

Coś polecacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij apke zalando louge i szukaj. Z tym, że trzeba tam trafić na to czego szukasz, bo wrzucają same pojedyncze marki lub tematyczne (np. styl elegancki, casual). Promki zaczynają się codziennie o 7 i trwają 2/3 dni. Trzeba szybko kupować bo schodzą szybko. Można trafić na fajne okazję np. Kupiłem w tamtym tyg. 2 pary jeansów g-star z 700 jedna na poniżej 200 sztuka, kurtkę superdry z 700 za lekko ponad 200. 

Sam najczęściej staram się kupować u polskich producentow: Ochnik, Bytom, Lancerto, poszukaj u nich mają teraz fajne promocje. W Bytom kupiłem kilka par chinosow po 70zl. 

Sztyblety fajna sprawa, wszystko zależy od tego jak się nosisz. Ja śmigam najczęściej w mokasynach 

Edytowane przez PoProstuMarek
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nefi napisał:

Witam Bracia,

Mam do Was pytanie, jakie buty na jesień kupić i spodnie do nich.

Aktualnie chodzą mi po głowie sztyblety, podobają mi się, ale nie wiem jakiej firmy zakupić i do tego jakieś czarne spodnie.

Mój budżet na buty okolice 300zł

Spodnie 100 do 200zł.

 

Coś polecacie? 

sztyblety - wittchen, bdb marka. Ogólnie kupiłem u nich ostatnio trochę wyrobów jakaś torba, kurtka skurzana, dwa paski. Mają promocje i to jest w porządku za tej samej jakości rzeczy u Zelando mysle ze miałbym problem z budzetem na który się szarpnąłem.
spodnie - bytom
obie firmy mają ostatnio dobre promocje. Wittchen super obsługę klienta i b.szybki czas dostawy. Firmy są polskie co np. dla mnie też jest ważne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wittchen - moim zdaniem ma tylko dobry marketing i może kroje. Butów nie miałem. Portfel i torba raczej nie powalają jakością, w szczególności jak porównasz cenę. Moim zdaniem Wojas ba bardzo dobre jakościowo buty. Trochę wyżej niż twój budżet. Za to spodnie ok. 100 zł powinieneś bez problemu kupić w TKMaxx (buty też często mają fajne, akurat nie Wojasa nie widziałem, ale sporo innych marek). O spodniach na blogu mrvintage, jest moim zdaniem super artykuł:  https://mrvintage.pl/2020/01/igly-stogu-siana-czyli-jakich-marek-warto-szukac-tk-maxx.html

 

ps. Warto znaleźć krawca, który skróci, podszyje itp. ubrania idealnie na twój rozmiar. Zupełnie inaczej wyglądają, czasami centymetr lub dwa robią kolosalną różnicę. Tak jak masz swojego dentystę czy fryzjera, warto mieć też krawca/krawcową. W dłuższej perspektywie to też oszczędność pieniędzy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 14:31, nefi napisał:

Aktualnie chodzą mi po głowie sztyblety, podobają mi się, ale nie wiem jakiej firmy zakupić i do tego jakieś czarne spodnie.

Mój budżet na buty okolice 300zł

Spodnie 100 do 200zł.

 

Coś polecacie? 

Proponuję spodnie ciemne, ale nie czarne. Np. dżinsy.

Nie chcę wyjść na snoba, ale 300 zł na buty (dobre) nie starczy. Buty ze skóry posłużą, przy pewnej pielęgnacji, i 20 lat. Warto zapłacić więcej. Myślę, że dobre buty kosztujące wyjściowo ponad 1000 zł kupisz okazyjnie za 600. Natomiast spodnie wytrzymają sezon-dwa. Wydałbym całą kwotę na dobre buty, a spodni szukał na Allegro lub (jeśli się nie brzydzisz), w SH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.