Skocz do zawartości

Feromony


Koko564

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Żadna bzdura. The edge na przykład z tej samej firmy - Ładny zapach i kobiety mówiły że "noo taki męski" 

Na różnych kobietach testowałem różne feromony niektóre głowa bolała a niektóre były właśnie mocniej podkręcone. 

Jako dodatek do reszty jak najbardziej ale na pewno nie wyznacznik sukcesu w relacjach. I to nie placebo ale na pewno dodatek tych 15 procent do reszty jak ubranie, Wygląd, Ta energia (charyzma) która przyciąga ludzi. 

 

Edycja

Acha no i trzeba wiedzieć jak używać te śmierdzące mniej dawać i mieszać z perfumami najlepiej ;)

Edycja 2

Co do firmy przyznać trzeba że fajny marketing mają. 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 29.11.2020 o 20:19, Optimus Prime napisał:

Żadna bzdura. The edge na przykład z tej samej firmy - Ładny zapach i kobiety mówiły że "noo taki męski" 

Na różnych kobietach testowałem różne feromony niektóre głowa bolała a niektóre były właśnie mocniej podkręcone. 

Jako dodatek do reszty jak najbardziej ale na pewno nie wyznacznik sukcesu w relacjach. I to nie placebo ale na pewno dodatek tych 15 procent do reszty jak ubranie, Wygląd, Ta energia (charyzma) która przyciąga ludzi.

Miałem okazję być testującym zapach fermonów kobiecych i potwierdzam że na mnie działało bardzo i podkręciło atmosferę

A tester The Edge damski testowałem w ten weekend. Kapitalny zapach 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spitfire napisał:

Miałem okazję być testującym zapach fermonów kobiecych i potwierdzam że na mnie działało bardzo i podkręciło atmosferę

A tester The Edge damski testowałem w ten weekend. Kapitalny zapach 
 

Oczywiście że tak, The edge męski każdy chciał znać jaki to perfum a panienki szczególnie podczas podniecenia chętniej niuchały nie mogąc oderwać nosa ;)

Oczywiście to nie wyrucha za ciebie panny czy nie skusi aby latała za tobą ale jak się dobrze prezentujesz wizualnie i zaleci od ciebie tym zapachem w tramwaju to widać że kobiety to czują. Możliwe że jak. dobrze się odżywiasz i twoja energia i twoje własne feromony w jakiś sposób "rasują" ich moc i działanie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Optimus Prime napisał:

Oczywiście że tak, The edge męski każdy chciał znać jaki to perfum a panienki szczególnie podczas podniecenia chętniej niuchały nie mogąc oderwać nosa ;)

Testowałem kiedyś bezzapachowe pod perfum kobiecy i naprawdę nakręca. 


Tester The Edge damski w postaci chusteczki jest obłędny. Czekam na obie wersje w flakonie. Dam znać jak działa. 

Jak widziałem w niektórych tematach niektórzy nie wierzą w feromony, więc nie będziemy ich wybijać z nieświadomości na siłę. 

@Optimus Prime a co polecasz na feromony bezzapachowe ? 

Jakie inne feromony polecasz (damskie, męskie)? 

Ja dodam że czerwone wino wytrawne dodatkowo podkręca receptory węchowe i wydzielanie dopaminy 

Edytowane przez spitfire
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Optimus Prime Edge jest super ale Pheromax męski to dopiero robi robotę. Pheromax women skolei oceniam średnio, zdecydowanie The Edge Woman lepszy. 
Niesamowite jak zapach działa na zmysły kobiety i mężczyzny.
Oboje stwierdziliśmy że Edge Man zdecydowanie na związek ;) a Pheromax Man na podryw i pierwsze randki.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.