Skocz do zawartości

Mężatka


Stk

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Stk napisał:

Chłop się jej nawet nie oświadczył. Nie wgłębiałem się w szczegóły. Chyba miała problemy z samooceną. Może tez miałem na to wpływ? Świetna dziewczyna, dostała.. kosza w chamski sposob ode mnie wtedy. I koniec końców wzięła co było pod ręka jak latka zaczęły przybywać. Już miała 24 wtedy. Jesli kiedyś mnie to zainteresuje to się dowiem.

No bidulka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tam pisał o trollingu, elementach baśniowych w innym wątku. 
 

no nic z tych rzeczy ? jestem sobą a baśni pisać nie mam zamiaru.

 

jesli popełniam błąd albo i nie to po to się tym tutaj dzielę. Bo po to jest to miejsce. Wnioski każdy może wyciągnąć sam dla siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Januszek852 napisał:

Temat to raczej trolling, a nie prawdziwa historia.

 

Nawet bardzo durne kobiety nie są aż takim dnem, żeby po latch jechać 80km do kogoś, kto je kiedyś "tylko trzymał za rękę", żeby dać mu dupy.

Hehehehe możliwe, możliwe. Emocje, emocje. Ta odległość też jej była na rękę.

Moja tak robiła, ustawiała się z gościem z którym chodziła jak miała 15 lat, czyli jakieś 15 lat wcześniej.

Rozeszliśmy się, tamten wyparował, więc z automatu wzięła awaryjną opcję. Nie poszło to po jej myśli do końca, ale cóż.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Stk napisał:

 

Chłop się jej nawet nie oświadczył. Nie wgłębiałem się w szczegóły. Chyba miała problemy z samooceną. Może tez miałem na to wpływ? Świetna dziewczyna, dostała.. kosza w chamski sposob ode mnie wtedy. I koniec końców wzięła co było pod ręka jak latka zaczęły przybywać. Już miała 24 wtedy. Jesli kiedyś mnie to zainteresuje to się dowiem.

Aż żal dupę ściska.

 

Jeszcze napisz, że to Ty jesteś winny, że wzięła ślub ze swoim mężem. Na koń, ratuj białogłowę!

 

Ja pierdolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Taboo napisał:

vs

Co jeszcze ciekawego autor wątku o tej kobiecie wymyśli? :D

Śmieszne? Prawdziwe ? chciałem wrzucić kilka screenow żeby nie spamować wątku tym, ze to trolling ale daje mi ograniczenie do 51kb i nawet jednego wrzucić nie mogę. Jak ktoś wie jak to ogarnąć to dodam i będzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Stk napisał:

Śmieszne? Prawdziwe ?

Czyli laska wtedy chciała zostawić swego faceta, a teraz na podstawie krótkiej rozmowy poszła się kurwić z Tobą zdradzając męża, a Ty i tak twierdzisz że to jest dobra kobieta. 

 

Co mnie ominęło?

 

Na pewnie nie to że łykasz jak pelikan wszystko co Ci mówi i jeszcze myślisz że jesteś jakiś wyjątkowy i że tylko z Tobą tak robi.

 

Dużo widziałem i słyszałem ale to naprawdę po trolling podjeżdża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Stk napisał:

Śmieszne? Prawdziwe ? chciałem wrzucić kilka screenow żeby nie spamować wątku tym, ze to trolling ale daje mi ograniczenie do 51kb i nawet jednego wrzucić nie mogę. Jak ktoś wie jak to ogarnąć to dodam i będzie po sprawie.

https://imagecompressor.com/pl/

 

Dajesz.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Stk napisał:

Ja wtedy byłem za głupi na poważniejsze rzeczy.

Zbroja zajaśniała w pełnej krasie.

 

4 godziny temu, Stk napisał:

To nie jest dziewczyna, która uprawia seks na pierwszej randce. 

Nooo jasne...

Szczególnie, że :

 

4 godziny temu, Stk napisał:

Po północy powiedziała, ze ma urodziny. Złożyłem życzenia, pocałowałem ja. Później się przespaliśmy.

 

Nie wiem czemu widzę w wyobraźni małego pudla merdającego ogonem.

Ochłoń bracie, ochłoń.

 

Szanowni Moderatorzy, poproszę o umieszczenie wątku na Ścianie Hańby.

 

Edytowane przez Pozytywniak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kpt. Skok napisał:

Wciąż za mało miejsca. Zmieszczą się 1-2 jednocześnie. Póki co wrzucę początek i końcówkę; karmienie maluszków > ma 2 koty. To nie dzieci. ?

5B3C548F-3663-4111-A3E7-9F118157E88A-min 2.jpeg

FA9D4CB0-3328-4B2A-8B25-19DD33232309-min 2.jpeg

15 minut temu, Pozytywniak napisał:

Zbroja zajaśniała w pełnej krasie.

 

Nooo jasne...

Szczególnie, że :

 

 

Nie wiem czemu widzę w wyobraźni małego pudla merdającego ogonem.

Ochłoń bracie, ochłoń.

Okoliczności i moja pozycja startowa, która wykorzystałem. Ale napisałem - jak widziałem, ze to nie ten typ. I ani mnie ani jej nie jest komfortowo, nie skończyliśmy seksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stefan Batory napisał:

Nie znacie się. Prawdziwa miłość pokona wszystkie trudności. Autor wątku i pani mężatka osiem lat temu nie mogli być razem, bo on nie wiedział co czuje i nie chciał jej krzywdzić nie będąc gotowym na związek. Trzeba dać szansę temu uczuciu, które tak nagle wybuchło między nimi, bo teraz razem mogą budować coś trwałego itd.

Jak to się mówi, stara miłość, nie rdzewieje.

 

 :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BrightStar napisał:

Ehh wrzuć tutaj i nie marudź ?freeimage.host tylko zostaw linka potem

z szacunku do niej i do siebie nie będę tego wrzucał gdzie popadnie, to jednak prywatne rozmowy. 
to co jest wystarczy, żeby uwiarygodnić sprawę. 
Jesli przeczyta to moderator i jakimś cudem udostępni mi np 500kb do tego wątku to dorzucę screeny;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.