Skocz do zawartości

PiS chce sobie zapewnić bezkarność w sprawie Covid 19 ustawą głosowaną 16.09.2020


Lukas3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ten teatr dla gojów z Covid 19 trwa w Polsce już 7 miesięcy.

W międzyczasie zaliczyliśmy największy spadek PKB od 30 lat, rekordową inflację, setki bezmyślnych ograniczeń, a teraz rząd chce sobie zapewnić bezkarność by móc wprowadzić jeszcze brutalniejsze działania...

Myślę, że bandyci z PiS/PO, którzy tak na prawdę nienawidzą Polaków przepchają to by wprowadzić jeszcze większy chaos.

 

Kluczowa treść ustawy:

Bez-tytu-u2.png

 

 

Tutaj Pani to dokładnie opisuje: 

 

I efekt końcowy (już dziś możecie wezwać policje na kogoś jak podejrzewacie u niego korona wirusa):

LsjtVL_atrWsRFW_4r2AOPhCm4X4CHGqBeZ9A36B

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szanuję ludzi myślących, większość by powiedziało "a to dobrze jak peło kradło kurła?!". Dla mnie również pis po jedno zło, a tu kurwa dwóch kandydatów na prezydenta z jakich partii?! 

No właśnie.

 

Pis niech się zajmie wrakiem TU 154M, bo tam zostali zamordowani uczciwi ludzie jak załoga samolotu np. 

 

A co do korony, jest władzy bardzo na rękę!

Maseczki.

Respiratory.

Bezobjawowe wybory.

Zaopatrzenia, kary, mandaty, ustawy.

 

Dla nich każdy miesiąc to błogosławieństwo, już patrzcie co robią z kopalniami!

A o ilu sprawach nie wiemy?!

 

Ja widzę jak przez jednego czarnego skyrwysyna co napadł na kobietę, w dodatku dilera i recydywistę płonie kraj, a wielkie korporacje i media solidaryzują się z martwym bandytą i "uciskiem" czarnych. 

 

Tym czasem w Białorusi mają przejebane, i co?

I gówno.

 

Belarus don't lives matters.

Nikt ich nie wspiera, żadne media, żadne korporacje.

Oni w swych protestach nie kradną co się da, nie zabijają, nie robią chaosu.

 

Do czego zmierzam: czekam aż my pójdziemy razem. Czy pójdę? Pewnie. Butelki w domu są, benzyna jest. Ekwipunek podręczny też się znajdzie, oby tylko znaleźli się ludzie myślący.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ustawianie prawa pod zajebanie oszczędności z lokat, rachunków osobistych i OFE. Do tego więzienie za sprzeciw, momentalnie. Kończą się czasy udawania, a zaczynają zamordyzmu. 

Edytowane przez mac
  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

W całym eurokołchozie i stanach taką ustawę pewno przepchną, to jest przeciwko tym co się nie będą chcieć zaszczepić.

Dwa lata temu juz zieniono rozporzadzenie ze w przypadku odmowy szczepienia moze byc uzyte doprowadzenie sila i srodki przymusu bezposredniego, Takze zadan nowosc.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

Naiwni myśleli, że cała ta szopka się kończy i zaraz będzie po staremu, podczas gdy prawdziwe problemy dopiero się zaczną (a nawet już zaczęły).

Jakieś konkrety możesz przytoczyć? Ja obstawiam kilka marszy, kilka publicznych wystąpień polityków i wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał:

Pis niech się zajmie wrakiem TU 154M, bo tam zostali zamordowani uczciwi ludzie jak załoga samolotu np.

Ale dlaczego - na miłość boską - dlaczego ktokolwiek miałby mordować tego miernotę i jego świtę?

 

Ludzie, do kurwy jasnej, trzymajcie jakiś poziom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Lucjusz napisał:

Jakieś konkrety możesz przytoczyć? Ja obstawiam kilka marszy, kilka publicznych wystąpień polityków i wszystko wróci do normy.

- szpitale zarabiają na cowidozie, ankiety dla niewinnych, kobiet rodzących i tak dalej,

- rejestr umów o dzieło,

- ozusowanie wszystkich umów zlecenia, czyli kolejnych, np. chcesz dorobić, ale 30% ci zapierdolą teraz dodatkowo,

- tarcza antykryzysowa bez limitu obowiązywania, czyli do końca świata i jeden dzień dłużej,

- wszystko, co przedsiębiorcy dostali od rządu to oddadzą w zębach, a wielu straci biznesy,

- dyskusja o zniesieniu limitu zadłużenia, czyli koniec kraju stanie się faktem,

- polityka monetarna to absurd, do czego doprowadzi polityka niskich stóp procentowych to nawet nie mówię, opracowań mistrzów ekonomii jest mnóstwo,

- wyceny spółek energetycznych zmuszonych do ratowania górnictwa niższe od CDPR, czyli producenta wiedźmina 3, to jest normalny kraj?

- podatek cukrowy, od małpek,

- podatek deszczowy, usunęli pewien wpis i teraz nawet bloki kurwa będą płacić, czyli wzrost czynszu od następnego roku,

- podatek od nieruchomości i od reklamy internetowej DOJEBANY się szykuje.

 

Wincyj konkretów chcesz?

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

To jest ustawianie prawa pod zajebanie oszczędności z lokat, rachunków osobistych i OFE. Do tego więzienie za sprzeciw, momentalnie. Kończą się czasy udawania, a zaczynają zamordyzmu. 

Czyli będzie jak jest teraz, że na mylną decyzję urzędnika skarbowego można pisać na Berdyczów, a jak coś to za 10 lat doczekać się wyroku uniewinniającego, ale nie dostanie się nawet przeprosin ?

 

Niby większość aktywów mam mobilne do ucieczki, ale ojcowizny szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Lucjusz napisał:

Ja obstawiam kilka marszy, kilka publicznych wystąpień polityków i wszystko wróci do normy.

Problem z obecnym kryzysem jest taki, że większość ludzi, widząc czubek góry lodowej (kryzysu) nie dostrzega jak wiele jeszcze przed nami.

 

A jest tego trochę, choćby masowy dodruk we wszystkich krajach świata, ludzie chomikują kesz, dlatego jeszcze nie widzimy znacznej inflacji a ona nadejdzie.

Wprowadzanie masy ograniczeń, zakazów czy nakazów "tymczasowo", które zostana z nami na lata.

Coraz większe tarcia na lini USA - Chiny, zamieszki, marsze chociażby na Bałkanach czy Białorusi

Opodatkowanie wszystkiego co się da i coraz większe chore rozdawnictwo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał:

Bardzo szanuję ludzi myślących, większość by powiedziało "a to dobrze jak peło kradło kurła?!". Dla mnie również pis po jedno zło, a tu kurwa dwóch kandydatów na prezydenta z jakich partii?! 

No właśnie.

Niestety wszyscy kandydaci to jedna klika. Nawet Bosak... Nie wielu zauważyło, ale zrobił ten sam numer ze ślubem kościelnym tuż przed wyborami co Tusk, Kwaśniewski itd...

 

 

A co do pseudo wyborów to tu objaśnienie. Ja sobie odpuściłem 1 i 2 turę. Nie będę legitymizował tej szopki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lucjusz napisał:

Ja obstawiam kilka marszy, kilka publicznych wystąpień polityków i wszystko wróci do normy.

Wątpię. Przynajmniej nic nie wskazuję, żeby się miało tak potoczyć.

Będą protesty, później wzrost liczby zakażeń. Pokazanie w telewizji kto jest za to odpowiedzialny i wykreowanie wroga publicznego. 

Są osoby które cię zajebią za brak noszenia maseczki, pod pretekstem ich spaczonej definicji wolności, tym bardziej jak dostaną narzędzie prawne.

Daleko nie trzeba szukać, na tym forum kilku znajdziesz.

 

Są głosy które mówią, że ta ustawa jest po to aby przykryć różne machlojki które miały miejsca podczas tej niby pandemii.

To mnie jakoś nie martwi. Politycy i tak nigdy nie ponosili odpowiedzialności.

Bardziej mnie martwi, że ta ustawa może być robiona pod przyszłe zdarzenia.

A to oznacza, że to co ma miejsce teraz to jest tylko przedsmak, tego co naprawdę się będzie działo.

 

 

Edytowane przez Rocky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

I właśnie tego się boję. 

Gdzie się podziały te nasze cechy narodowe? Waleczność, sprzeciw wobec okupantów, organizowanie się i walka itd... 

Siedzimy wszyscy na pizdzie a szczają nam na głowę i niszczą kraj. 

Tak kurwa, niszczą kraj. To jest powolne, systematyczne niszczenie.... 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Perun82 napisał:

Nagle zwiększa się liczba testów na Cow ID 19 w danym rejonie.

Już chyba raz tak było. 

 

5 minut temu, trop napisał:

 

Gdzie się podziały te nasze cechy narodowe? 

Zostały sprzedane za 500+.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, trop napisał:

Siedzimy wszyscy na pizdzie a szczają nam na głowę i niszczą kraj. 

Tak kurwa, niszczą kraj. To jest powolne, systematyczne niszczenie.... 

Przecież prawo wprowadzają ci którzy zostali wybrani - wiec jakie powstanie? :) Póki jest micha i tv to po co sie wychylać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.