Skocz do zawartości

PiS chce sobie zapewnić bezkarność w sprawie Covid 19 ustawą głosowaną 16.09.2020


Lukas3k

Rekomendowane odpowiedzi

21 hours ago, trop said:

Siedzimy wszyscy na pizdzie a szczają nam na głowę i niszczą kraj. 

Większość będzie siedzieć dopóki brzuchy będą pełne i za 500+ będzie można kupić chleb i wódę. 

Zakładając że na Konfederację głosowali pro wolnościowcy i narodowcy mówimy o 6,81% głosujących czyli 1.2 miliona.

Niby dużo ale ilu z nich to ludzie gotowi wyjść na ulice, załóżmy że 1/4, mamy 300 000.

Mamy 98 000 policji i 150 000 wojska które sobie spokojnie poradzi z taka grupą.

 

Tylko kryzys, zapaść gospodarcza i koniec socjalu może przynieść zmiany.

 

Nie siedź bezczynnie, pracuj by być na to gotowy i uświadamiaj ludzi dookoła.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, DOHC napisał:

@zychu kiedyś tak samo myślałem i też się śmiałem z tej całej szopki. Ale im dłużej żyję tym więcej znajdowałem dziwnych "przypadków" i "wypadków". Nie wiem kto ani czemu, ale jestem w stu procentach pewny, że to nie był wypadek. 

No cóż, twoje prawo. Z pewnością zdejmuje to ogromny ciężar odpowiedzialności z "poległego" prezydenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zdjęto tą ustawę z porządku głosowań.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Projekt-noweli-ustawy-covidowej-zdjety-z-porzadku-glosowan-w-Sejmie-7964266.html

 

Ciekawe kiedy kolejne podejście, pierwsze w marcu, teraz wrzesień, a następnie?

Jak widać, dla dużej części posłów spełnieniem marzeń byłaby praca oficera w obozie zagłady...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lukas3k napisał:

Jak widać, dla dużej części posłów spełnieniem marzeń byłaby praca oficera w obozie zagłady...

Trzeba partiom okrągłostołowym patrzeć na ręce. Za dużo rzeczy złych zrobili. Mam nadzieję, że kiedyś Polska stanie się potęga, taką druga Korea Południową.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/14/2020 at 11:11 PM, sargon said:

Czyli będzie jak jest teraz, że na mylną decyzję urzędnika skarbowego można pisać na Berdyczów, a jak coś to za 10 lat doczekać się wyroku uniewinniającego, ale nie dostanie się nawet przeprosin ?

Możesz walczyć w sądzie, była ustawa ale nie ma de facto odpowiedzialności urzędniczej.

 

https://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/1445346,odpowiedzialnosc-urzednicza-statystyka-postepowan.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2020 o 11:28, zychu napisał:

Z pewnością zdejmuje to ogromny ciężar odpowiedzialności z "poległego" prezydenta.

Dlaczego mnie szufladkujesz? Gdybyś prześledził co napisałem w swoim temacie o Jedwabnem i LK wiedziałbyś jakie mam o nim zdanie.

 

Poczytaj tu i w innych wątkach:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.