Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Lukas3k

PiS chce sobie zapewnić bezkarność w sprawie Covid 19 ustawą głosowaną 16.09.2020

Recommended Posts

@zychu kiedyś tak samo myślałem i też się śmiałem z tej całej szopki. Ale im dłużej żyję tym więcej znajdowałem dziwnych "przypadków" i "wypadków". Nie wiem kto ani czemu, ale jestem w stu procentach pewny, że to nie był wypadek. 

Bezkarność+

Podejście drugie...

Ktoś przepowiadał, że spróbują po raz drugi na jesień. Do jesieni został jeszcze tydzień - nawet tyle nie wytrzymali.

Edited by wrotycz
  • Sad 1

21 hours ago, trop said:

Siedzimy wszyscy na pizdzie a szczają nam na głowę i niszczą kraj. 

Większość będzie siedzieć dopóki brzuchy będą pełne i za 500+ będzie można kupić chleb i wódę. 

Zakładając że na Konfederację głosowali pro wolnościowcy i narodowcy mówimy o 6,81% głosujących czyli 1.2 miliona.

Niby dużo ale ilu z nich to ludzie gotowi wyjść na ulice, załóżmy że 1/4, mamy 300 000.

Mamy 98 000 policji i 150 000 wojska które sobie spokojnie poradzi z taka grupą.

Tylko kryzys, zapaść gospodarcza i koniec socjalu może przynieść zmiany.

Nie siedź bezczynnie, pracuj by być na to gotowy i uświadamiaj ludzi dookoła.

• Like 1

14 godzin temu, DOHC napisał:

@zychu kiedyś tak samo myślałem i też się śmiałem z tej całej szopki. Ale im dłużej żyję tym więcej znajdowałem dziwnych "przypadków" i "wypadków". Nie wiem kto ani czemu, ale jestem w stu procentach pewny, że to nie był wypadek. 

No cóż, twoje prawo. Z pewnością zdejmuje to ogromny ciężar odpowiedzialności z "poległego" prezydenta.

21 godzin temu, wrotycz napisał:

Bezkarność+

Podejście drugie...

Cały ten okrągło stołowy burdel, PO, PiS, Lewice, PSl przydałoby się wywalić z wiejskiej na zbity Pysk, jedynie komu dałbym szanse jak na razie, to tylko Konfederacji.

• Like 1

Głosowanie tej ustawy wprowadzającej reżim medyczny przełożone na jutro (17.09.2020)...

Na szczęście zdjęto tą ustawę z porządku głosowań.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Projekt-noweli-ustawy-covidowej-zdjety-z-porzadku-glosowan-w-Sejmie-7964266.html

Ciekawe kiedy kolejne podejście, pierwsze w marcu, teraz wrzesień, a następnie?

Jak widać, dla dużej części posłów spełnieniem marzeń byłaby praca oficera w obozie zagłady...

• Like 2

5 minut temu, Lukas3k napisał:

Jak widać, dla dużej części posłów spełnieniem marzeń byłaby praca oficera w obozie zagłady...

Trzeba partiom okrągłostołowym patrzeć na ręce. Za dużo rzeczy złych zrobili. Mam nadzieję, że kiedyś Polska stanie się potęga, taką druga Korea Południową.

• Like 2

On 9/14/2020 at 11:11 PM, sargon said:

Czyli będzie jak jest teraz, że na mylną decyzję urzędnika skarbowego można pisać na Berdyczów, a jak coś to za 10 lat doczekać się wyroku uniewinniającego, ale nie dostanie się nawet przeprosin ?

Możesz walczyć w sądzie, była ustawa ale nie ma de facto odpowiedzialności urzędniczej.

https://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/1445346,odpowiedzialnosc-urzednicza-statystyka-postepowan.html

• Like 1

W dniu 16.09.2020 o 11:28, zychu napisał:

Z pewnością zdejmuje to ogromny ciężar odpowiedzialności z "poległego" prezydenta.

Dlaczego mnie szufladkujesz? Gdybyś prześledził co napisałem w swoim temacie o Jedwabnem i LK wiedziałbyś jakie mam o nim zdanie.

Poczytaj tu i w innych wątkach:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By wrotycz
      Jak pewnie zauważyliście mamy "epidemię". Jak również zauważyliście rządzący robią sobie jaja z nas i z całej tej jajcarskiej epidemii. Ja rozumiem, że można się było bać w lutym, w marcu, w kwietniu... ale z każdym dniem, tygodniem, miesiącem wiemy coraz więcej i przestaliśmy się bać dawno temu. Nie/rząd tego jak widać "nie zauważył". Albo zauważył ale i tak ma zamiar wycisnąć tą epidemię zwaną dla większej powagi pandemią jak cytrynę. nie będę tu już przypominał jak się sprawy mają, jest kilka wątków na ten temat a wszystkie zaczynają się kręcić wokół jednego - wokół już nie prób a faktycznych działań zabierających nam resztki wolności. Zupełnie jak w Chinach. Chińskie metody "walki z wirusem" się szczególnie dobrze przyjęły w kraju nad Wisłą. Niedługo nas zaczną dronami ścigać za niemanie kagańców.

Z powodu koronawirusa z Wuhan (nazywajmy rzeczy po imieniu), w 5 miesięcy zmarło w Polsce ~1800 osób, co daje ~4300 na rok; niech będzie 5 tysięcy. Z powodu palenia tytoniu umiera rocznie 67000 Polaków. Jakie to jest porównanie? Jak to jest, że jak palę fajki i powiem "na coś trzeba umrzeć" to mi biją brawo a jak powiem, że nie chcę nosić maski przeciwko wirusowi, który nie jest bardziej niebezpieczny od grypy, to jestem ścigany za pomocą aparatu przemocy państwowej. Dlaczego nie mogę decydować o własnym ciele? Kto jest właścicielem mojego ciała? Minister?
      Pan minister, za zgodą naczelnika państwa, chce karać za nieprzestrzeganie swoich bezprawnych rozporządzeń i dziwi się że się oburzamy. To, że nie grozi mi pan osobiście, panie ministrze, premierze, naczelniku, tylko chce wysłać na mnie policję czy inne tam służby państwowe to nie czyni tego mniej niegodziwym niż gdyby mi pan sama przystawił pistolet do głowy. To, że pana łajdactwo każe robić komuś innemu nie zmienia faktu, że to jest łajdactwo.

Jak ktoś lubi to ja nie bronię ale proszę mnie nie przymuszać bo mam wybór, to się nazywa wolność i szacunek dla innych poglądów oznacza to właśnie, że szanujemy prawo innych do popełniania błędów nawet jeśli to tak oceniamy. Wolność to jest taki radykalny pogląd w którym godzimy się, że inni ludzie nie są naszą, czy też ich, własnością.
      Dlaczego wolność jest taka ważna? Bo wolność to jedyna rzecz o którą warto się bić.

I taki mam zamiar. W niedzielę, dnia 16 sierpnia, roku bieżącego na placu Zamkowym w Warszawie. Jak ktoś chce to zapraszam do dołączenia. Zakończmy tę p(l)andemię i skończmy z tą farsą. My, Polacy lubimy o sobie myśleć jako o ludziach wolnych, miłujących wolność. Teraz przyszedł czas żeby to okazać. Anglicy, Holendrzy, Niemcy, o których lubimy myśleć że są tacy karni i posłuszni już to zrobili. Najwyższy czas na nas.
      Jak to powiedział jeden mędrzec, wpływy polityczne zdobywa się w walce, walce politycznej a pokazanie władzy swojej woli jest taką walką. Władza suwerena nie kończy się w dniu wyborów, trwa cały czas i należy o tym pamiętać.

----

Zakończyć plandemię

Zakończyć plandemię @2

Odwołujemy plandemię

• By Dworzanin.Herzoga
      Przypadkiem trafiłem na ten materiał szukając czegoś innego, miałem obejrzeć fragment, ale jakoś mnie wciągnęło mocno.

Wiadomo, co wyszło z tych wszystkich obietnic i zapewnień, ale tym razem bardziej zwróciłem uwagę, jak wyszlifowane obaj mają umiejętności manipulacji i wymijających odpowiedzi.
      Włos się jeży na głowie z jednej strony, z drugiej parsknąłem śmiechem mimowolnie w paru momentach.

Nie bronię teraz Kaczyńskiego, ale Tusk mówił jak strasznie wzrosły ceny w czasach rządów Pis, poniżej wykres na ten temat z lat 2000-2018:

Jakoś oglądając ten materiał, przypomniał mi się fragment piosenki Albonisty:
      😮

[na kanale jest jeszcze część nt. polityki zagranicznej]

• By Dworzanin.Herzoga
      Jak widać, ta socjalistyczna swołocz już wzięła się dosłownie za "odbieranie smaku życia", jak mawiał klasyk.
      Od 1 kwietnia 2020r napój posiadający w swoim składzie cukier lub inną substancję słodzącą ma być do 1zł droższy na litrze, dodatkowe 20gr za rzeczy zawierające kofeinę, taurynę, guaranę. 
      Czyli każdy energetyk się pod to łapie.

Standardowo łatanie dziury budżetowej spowodowanej głównie rozdawnictwem jest tłumaczone troską o zdrowie obywateli.
      Szok kurwa i niedowierzanie.

https://www.money.pl/gospodarka/oplata-cukrowa-i-oplata-od-malpek-wiemy-kto-i-ile-zaplaci-6458744749041281a.html

Co o tym myślicie? Dożyjemy czasów, że podobnie jak w Rumunii kilka lat temu zmniejszyli stawkę vat i wycofali ponad sto podatków za jednym zamachem? Oczywiście wiem, że nie za kadencji tej partii, ale w dalszej przyszłości.
      Zastanawiam się, kiedy ta masa krytyczna zostanie przekroczona. 
    • By Patton
      Jakie macie zdanie na ten temat?

https://www.money.pl/emerytury/wczesniejsza-emerytura-dla-wszystkich-pis-chce-obnizyc-wiek-emerytalny-6450515187255425a.html
    • By Patton
      I co wy o tym myślicie? No bo moim zdaniem to śmierdzi kiełbasą Jarosławską.

https://www.money.pl/gospodarka/program-pis-partia-chce-4-proc-pkb-na-polityke-prorodzinna-6424447694927489a.html
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.