Skocz do zawartości

Witajcie


luks420

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 24 lata i problem z nieśmiałością do podrywania kobiet. Nie jestem narcyzem ale często słyszę, że jestem przystojny  mimo to moje powodzenie jest delikatnie mówiąc słabe. Założyłem tu konto bo mam nadzieję, że wiedza jaka się znajduje na tym forum choć trochę odmieni moje życie. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmieni.

Jeśli wprowadzisz ją w życie.

Zanim zaczniesz zadawać pytania poczytaj to forum.

Może się okazać, że znajdziesz gotowe odpowiedzi, chyba że jesteś osobą kompletnie inną od jakichś dwóch miliardów innych mężczyzn.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, luks420 napisał:

Cześć. Mam 24 lata i problem z nieśmiałością do podrywania kobiet.

Jeśli masz nieśmiałość do kobiet, to musisz zacząć nad tym pracować, zagadywanie do kobiet to jeszcze nie wszystko, nieśmiałość odbija się również na tobie będąc w grupie rówieśniczej, znajomych, czy w pracy, jak chciałbyś przekonać kogoś do swoich racji. Pewnie oglądałeś szkoły uwodzenia, oni tobie tam wszystkiego nie powiedzą, bo jakby powiedzieli musieliby zwijać biznes. Musisz kilka zasad żelaznych zrozumieć, zaakceptować, wtedy będzie tobie łatwiej. I jak zaakceptujesz, wówczas możesz zacząć coś działać :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.