Skocz do zawartości

Znudził mi się seks


mroczny.rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Powoli zbliżam się do 30 urodzin i muszę przyznać, że chyba znudziła mi się moja największa zabawka od 20 roku życia. Praktycznie właśnie od tego czasu, czyli wieku 20 lat miałem bardzo dużo seksu, w różnej formie. Ze stałymi partnerkami, dokładnie trzema. Każda z nich lubiła bądź obecna lubi to robić. Nigdy nie musiałem prosić o seks, tylko jak chciałem to go uprawiałem. 

Od jakiegoś czasu po prostu już mi się nie chce, od razu muszę powiedzieć, że nie walę też konia. Kiedyś mogłem to robić codziennie, obecnie robię to tylko jak moja dziewczyna potrzebuje być wybolcowana. Ja natomiast tak naprawdę potrzebuje się spuścić raz na 2-3 tygodnie i jeżeli mam być szczery to wolę jak ona mi po prostu obciągnie, żebym nie musiał się męczyć. 

 

Czy Waszym zdaniem seks może się znudzić jeżeli miało się go dużo przez ostatnie 10 lat? 

Edytowane przez mroczny.rycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dużo seksu za młodu, a jednocześnie nie jesteś typem, co tylko wackiem myśli, to gdzieś tak po 10-15 latach owszem się nudzi. 

 

new day same shit

 

Seksem przez całe życie jarają się prawilne chłopaki, co im skapnie raz na ruski rok i żonkosie, co przez 20 lat tą samą bolcowali. 

 

Nawet jak pojawia się "słodka głupiutka szesnastka" z mokruteńką cipką, to też się szybko nudzi.

 

Dlatego też na samym seksie niczego się nie zbuduje. Seks to tylko przyjemny dodatek. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, popełniłem błąd said:

Zachowaj te fantazje dla siebie, niepotrzebnie prowokujesz Awięca i spółkę do szkalowania forum, a ten ponoć robi sprawę w sądzie Markowi.

A Ty kim jesteś żeby mi mówić co mam zachowywać, a co nie? Jakbyś choć trochę myślał, to byś skojarzył, że to odniesienie do postu @Leniwiec

 

Ale se można popierdolić, żeby popierdolić co nie? Idź sobie kolego zwal fantazjując o szesnastkach, to Ci zejdzie ciśnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mroczny.rycerz napisał:

Czy Waszym zdaniem seks może się znudzić jeżeli miało się go dużo przez ostatnie 10 lat? 

Pewnie tak jak jest satysfakcjonujący i nie masz jakiegoś mega wielkiego libido. Gorzej jak libido ciągle w normie, poprzez w miarę zdrowy tryb życia i ta satysfakcją fajnymi zdrowymi kobietami ciągle nie zaspokojona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tak, bo masz stałą partnerkę do tego i po prostu spowszedniało Ci to. Uwierz poznasz kiedyś sexy kobietę, która będzie Cię nakręcać to hormony same Ci podskoczą. 

 

Może problem leży gdzie indziej i Twoja partnerka przestała Cię pociągać, bo wiesz że da Ci zawsze jak o to poprosisz i traktujesz sex jak mechaniczne spuszczenie się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mroczny.rycerz napisał:

Czy Waszym zdaniem seks może się znudzić jeżeli miało się go dużo przez ostatnie 10 lat?

On nie tyle się znudził, co zyskał należną mu rangę. Jest to po prostu jedna z licznych przyjemności. Moim zdaniem zawsze tak jest jeśli się ma nieograniczony niczym dostęp do seksu. Fajna sprawa, bo taka sytuacja czyni człowieka wolnym.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.