Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Montella26

Głośne zachowanie samców w obecności samicy

Recommended Posts

Siema. Mam taką rozkmine. Zauważyłem ostatnio, że w robocie w obecności atrakcyjnej samicy. Niektórzy zaczynają zachowywać się zbyt głośno. Np samica coś tam notuje na hali do kajeciku. Ja sobie idę i słyszę jakieś żarty i zagadywanie w moją stronę. Ze po prostu to słychać. Nie są to docinki. Ale dzisiaj mialem właśnie taką sytuację. Typ 41 lat. Klifoza. 170cm wzrostu. 50 kg wagi. Ja cięższy od niego o dobre 30 kg i wyższy trochę .najniższy stopień jeśli chodzi o atrakcyjność mężczyzn. No i sobie idę, robię co mam robić wgl nie zwracając na niego uwagi. Samica coś tam robi stoi. A on cos tam do mnie zaczyna się głośno śmiać. A po chwili indor cały czerwony i z ryjem, że " gdzieś to ku***wa położył, tam masz to dać" zbyłem go jedynie śmiechem i rzuciłem tekstem " już lecę" nic nie odpowiedział. W momencie czerwony, wyprostował się tylko jak mógł. O mało się nie złamał w pół. Pytam się Was. I na ch*j rumaczy i kozaczy? Dobrze wie, że rozje**bym go w mak gdybym tylko chciał. Z kondycja i masą z siłowni. Po co zaczyna? Laska tylko popatrzyła się na mnie porozumiewawczo i tyle. Żałosny typ. Co on sobie myślał? 

Edited by Montella26
  • Like 1

Ano niestety, prawda. Ale ta glośność by zostać zauważoną dotyczy również dziewczyn (u nastolatek widać to szczególnie po głośnym śmiechu). 

Moim zdaniem daje to przeciwny efekt, bo darcie ryja i kozaczenie zazwyczaj nie jest w żaden sposób urocze.

Ostatnio będac w empiku, przegladałam sobie bestsellerek czytelniczy, gdzie autorka taką tendencję osoby do bycia hałaśliwą, uderzającą w zmysły ostrymi perfumami, ubierającą się w szeleszczące tkaniny czy dzwoniącą bransoletami, tlumaczyla nie tylko chęcia bycia zauważanym, ale wskazała jako jeden z nieświadomych czynnikow charakteryzujących ludzi ze skłonnosciami do manipulacji. Ponoć w ten sposob wywołuje sie w co wrażliwszych osobach większy chaos poznawczy, który skłania do większej podatności na wpływ przez zwracanie mniejszej uwagi na same treści komunikatów.

No. To mnie jeszcze bardziej zniecheca do halaśliwych osobnikow. 

Edited by Devilsgirl
  • Like 1

Najlepiej z automatu na takie sytuacje wykładać jajca

Rozkminiać i rozkładać na czynniki pierwsze szkoda czasu i zdrowia.

Czasem ironiczne spojrzenie i milczenie bardziej dopierdala.

Zazdrość i kompleksy.

Codziennie spotykam się z zazdrością, często jest zakamuflowana.

Ludzie są słabi i sfrustrowani, w tak dużym stopniu, że czasami jest to fenomenalnie zabawne.

• Like 1

Przymitywne, zwierzęce instynkty, klasyczna pajacerka. Ćwicz cięty język na takich delikwentach. ;)

• Like 2

Ja bym się z nim napierdalał na miejscu, a po skończonej walce zabrałbym samicę do swojej groty...

• Confused 1

Miałem podobną sytuację ... 

Zwykle mawiam "Ty tu jestes Dyrektor, Ty tu masz racje... "  

a najlepsze jest to, że później to on się bardziej mnie słuchał i moich sugestii..    takie szachy-machy ;) 

Eee tam. Realizacja celu. Głośny ma o tyle dobrze że go każdy zauważa. 

Możecie się czuć moralnie wyżsi. Ale to wy w wielu wypadkach będziecie niewidzialni. Cisi, spokojni. 

27 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Ja bym się z nim napierdalał na miejscu, a po skończonej walce zabrałbym samicę do swojej groty...

Za włosy i do jaskini, taki alfa to ja rozumiem!

• Haha 1

Moje ulubione powiedzenia:

1. Pusty bęben najgłośniej dźwięczy.

2. Duże pieniądze potrzebują spokoju, wielkie ciszy.

• Like 1

Szczerze mówiąc to bym typkowi wręcz ułatwił życie i się podłożył, zaczął chwalić jego projekty i w ogóle, przedstawił tej kobiecie. A Pani zna tego i tego, znakomity pracownik, świetnie ogarnia i w ogóle. Wybitny umysł, młodo wygląda. W najgorszej formie wygląda lepiej niż wszyscy razem wzięci. Niesamowita energia, zazdroszczę. 

Ja tak się zachowuję właśnie w towarzystwie, wszystkich ziomeczków chwalę przed kobietami, ludźmi ogólnie. Wypowiadam się w takich superlatywach, jakbym biografię pisał z pasji. I robię to całkowicie poważnie. I zawsze, a to zawsze się o mnie pamięta. A ziomeczki mi nakręcają później też różne rzeczy, czasami biznes nawet. Tak to się robi i tak się buduje, a nie dzieli. Mało kto ogarnia wyższą sztukę robienia klimatu. 

Nie umniejszać przy tym pozycji człowieka, tylko wyrównać do swojej, ewentualnie się wycofać, dać swobodę i obserwować. Zbyt późno się tego nauczyłem. Ten schemat ludzkich zachowań jest czasami taki ograniczony. Żadnych eksperymentów, testowania. Szkoda gadać. 

Edited by mac
  • Like 7
  • Thanks 2

Myślę, że chciał pokazać swoją dominację emocjonalną nad Tobą. 

W sensie: Ty się go słuchasz więc on jest wyżej w hierarchii niż Ty.

Najgorsi są tacy, co myślą, że przeklną z parę razy podczas swojej wypowiedzi, pocisną jakimś prymitywnym, słabym żartem albo wyśmieją kogoś głośno, a ty stój i ich podziwiaj i śmiej się z nimi...

Skrótowo można to nazwać syndromem Boga.

Rzecz w tym, że zwykle mnie bierze na politowanie i daleko mi przy takim do śmiechu. 

Moja natychmiastowa reakcja na takie zachowanie:

dafuq-little-girl-meme-18.jpg?w=608

• Like 1

1 godzinę temu, Montella26 napisał:

Klifoza.

A co to za twór? Jakieś nowe LGBT, czy co? Bo resztę nawet ogarnąłem,  ale to mnie przerosło myślowo 😂

• Haha 3

7 minut temu, Turop napisał:

A co to za twór? Jakieś nowe LGBT, czy co? Bo resztę nawet ogarnąłem,  ale to mnie przerosło myślowo 😂

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kifoza

trololo :P

i czy l, bo nie dosłyszałem?

12 minut temu, bernevek napisał:

Myślę, że chciał pokazać swoją dominację emocjonalną nad Tobą. 

W sensie: Ty się go słuchasz więc on jest wyżej w hierarchii niż Ty.

I dzięki temu dostać się między nogi pańci.

Potem tylko ślub, bejbik i wielka nieskończona miłość. 💝

Edited by BumTrarara
  • Haha 2

2 minuty temu, BumTrarara napisał:

trololo :P

i czy l, bo nie dosłyszałem?

Wiem co to Kifoza, ale Klifoza mnie zafascynowała, bo nie wiem czy literówka, czy coś nowego co ominąłem ostatnio w internetach 😂😂

2 godziny temu, Montella26 napisał:

Dobrze wie, że rozje**bym go w mak gdybym tylko chciał. Z kondycja i masą z siłowni.

Masz rację, typ zachował się żenująco. Ale podobnie żenująco wygląda ww. fragment Twojej wypowiedzi.

• Like 1
  • Haha 2

Takie zachowanie pokazuje jak niedużo dzieli nas od zwierząt 🤣 najgłośniejszy i najmocniejszy samiec alfa rucha samice 🤣

2 godziny temu, Montella26 napisał:

Co on sobie myślał? 

Chciał zaimponować samicy poprzez zdominowanie Ciebie, pokazać kto jaką zajmuje pozycje w hierarchii. Celem takiego działania mogła być chęć pociupciania z ów samicą lub podbudowa obrazu siebie w oczach własnych lub oczach innych. 

• Like 2

1 godzinę temu, Obliteraror napisał:

Masz rację, typ zachował się żenująco. Ale podobnie żenująco wygląda ww. fragment Twojej wypowiedzi.

Taka prawda. Gościu nigdy na siłowni nie był. Paczkę fajek dziennie pali. Z czym do ludzi.