Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Spectra

Powitania Savoir vivre wtopa

Recommended Posts

Czesc , pisze tutaj moze pomozecie mi z moim problemem .  Bylem ostatnio z dziewczyna na weselu u jej rodziny . Wszystko fajnie pieknie , tylko strasznie krepuja mnie pozegnania i powitania z jej rodzina . Do tego jej rodzinka jest troche ę ą przez co sie jeszcze bardziej stresuje . Byla wiec sytuacja ze ciotka z wujkiem zbierali sie wczesniej do domu wiec kazdy sie tam z nimi zegnal , wiec i ja zamierzalem  to zrobic a ze wujek stal zaraz kolo mnie to wyciagam do niego reke a ten uciekl nia jakbym mial go zaraz czyms zarazic po czym wskazal na ciotke stojaca metr dalej .  Dziwna sytuacja ogolnie wczesniej nie analizowalem takich rzeczy ale teraz to juz nie wiem czy brak mi manier czy o co tu chodzi . Czytalem poradniki typu Savoir vivre i nie zgadzaja mi sie 2 rzezcy . 

Jak to ze to kobieta wyciaga pierwsza dlon do faceta ten jedynie powinien powitac/pozegnac slownie z tym ze facet powienien jako pierwszy pozegnac sie z kobieta a nastepnie z mezczyzna . 

Czyli wg tych  zasad powinienem podejsc do ciotki uklonic sie bez podawania dloni a nastepnie pozegnac sie z wujkiem ? 

Doradzcie...

• Like 1

Żyj według swoich zasad. Zasady wymyślone w 19 wieku nie powinny determinować na Twoja rzeczywistość w 2020r. Zawsze warto wybadać sytuacje kto jest luzacki a kto utrzymuje dystans. Jeśli nie ma fajnej relacji pozwól sobie a pożegnanie słowne. Co do tego gościa który nie podał Tobie ręki- nigdy więcej nie wyciągaj do niego jej już pierwszy i pamiętaj o czymś takim jak honor. Gość ewidentnie próbował gwiazdorzyć bądź zmieszać Cię w towarzystwie. Olej temat 

• Like 1