Skocz do zawartości

Układ sponsorowany.. czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :D

 

W związku z tym że zostało mi jeszcze kilka lat do 30-stki, i póki co nie zanosi się na żaden poważny związek, a tym bardziej ślub, to pojawiło się w mojej głowie bardzo ciekawe pytanie.  Czy Waszym zdaniem warto iść w układ sponsorowany? Jakie są ryzyka z tym związane?

 

Z hajsem radzę sobie lepiej niż dobrze, i nie mam w planach mitycznego "ustatkowania się". Za sobą mam jedynie kilka jednonocnych przygód + divy. Właściwie to poza seksem i innymi ciekawymi doznaniami które pojawiają się przy okazji obcowania cielesnego z kobietą, potrafię sobie ogarnąć cały świat wokół siebie czyli: wyprać, ugotować, posprzątać, naprawić coś w mieszkaniu, zarobić hajs i odłożyć, ubrać się i skoczyć do fryzjera. Nie uważam żeby małżeństwo było mi do szczęścia potrzebne. Dla mnie życie ma być ciekawą przygodą.

 

Powiedzcie mi jakie macie zdanie na temat tego typu relacji, i jeśli ktoś był lub jest w takim układzie, to będę wdzięczny za jakieś cenne wskazówki. Z góry dziękuję za odpowiedzi :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Azazel said:

1. Czy Waszym zdaniem warto iść w układ sponsorowany? Jakie są ryzyka z tym związane?

 

 

2. Z hajsem radzę sobie lepiej niż dobrze

Przede wszystkim oświadczam, że w takim nie byłem, bo z analiz wynikało mi, że nie warto.

 

Ad 1.

Takie, że po 3-6 miesiącach ona zacznie zachowywać się jak żona i nie wyskoczysz na inną panienkę, bo będziesz miał sceny zazdrości.

Nieważne, że nie macie papierka.

Baba zawsze będzie babą.

 

Ad 2.

Dlatego właśnie forsa pali ci portfel i chcesz jej się pozbyć.

Sponsorowany układ to doskonała metoda, owszem.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Azazel napisał:

Czy Waszym zdaniem warto iść w układ sponsorowany? Jakie są ryzyka z tym związane?

Moim zdaniem nie warto.

 

Ryzyko które najbardziej możesz odczuć to że wywalasz tyle $$$ na panią że ni w ząb będzie się to kalkulować.

 

•Nie masz potrzeby bycia w związku? Divy/Ons,Fwb ale jak jesteś przynajmniej ponadprzeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upokarzające i upadlające. 

Trzeba być brzydkim, w innym stopniu nieatrakcyjnym i/lub starym, żeby płacić za coś tak poniżającego dla mężczyzny, który ma chociaż trochę godności. Zrozumiałbym w wieku 45+, można sobie poużywać jak nie masz na co przeznaczyć szekli, ale jak piszesz, że masz 25 lat to.. widzisz, że coś tutaj jest nie tak?

Ludzie potrafią zapłacić naprawdę bardzo wiele, nawet za okruchy ze stołu pańskiego, żeby na chwilę udawać przed sobą samym, że coś znaczą w świecie i są jednak kochani. Przerażające. W tym wieku, jesteś u młodej laski, z którą bez problemu mógłbyś być w związku, swego rodzaju nieudacznikiem, do którego pewnie czułaby wewnętrzną pogardę. Nie wiem, nie potrafiłbym sobie spojrzeć w oczy, że płace za coś takiego i to jeszcze ciężkie pieniądze.

Wyjebywać regularnie pieniądze kurwie w dupę, żeby po wszystkim czuć się zmęczonym i oklapniętym z siły - nie kalkuluje mi się to. To moje zdanie, jednak zrobisz jak uważasz za słuszne. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Azazel napisał:

Witajcie :D

 

W związku z tym że zostało mi jeszcze kilka lat do 30-stki, i póki co nie zanosi się na żaden poważny związek, a tym bardziej ślub, to pojawiło się w mojej głowie bardzo ciekawe pytanie.  Czy Waszym zdaniem warto iść w układ sponsorowany? Jakie są ryzyka z tym związane?

 

Z hajsem radzę sobie lepiej niż dobrze, i nie mam w planach mitycznego "ustatkowania się". Za sobą mam jedynie kilka jednonocnych przygód + divy. Właściwie to poza seksem i innymi ciekawymi doznaniami które pojawiają się przy okazji obcowania cielesnego z kobietą, potrafię sobie ogarnąć cały świat wokół siebie czyli: wyprać, ugotować, posprzątać, naprawić coś w mieszkaniu, zarobić hajs i odłożyć, ubrać się i skoczyć do fryzjera. Nie uważam żeby małżeństwo było mi do szczęścia potrzebne. Dla mnie życie ma być ciekawą przygodą.

 

Powiedzcie mi jakie macie zdanie na temat tego typu relacji, i jeśli ktoś był lub jest w takim układzie, to będę wdzięczny za jakieś cenne wskazówki. Z góry dziękuję za odpowiedzi :) 

Gratuluję, że potrafisz "ubrać się i skoczyć do fryzjera" i to wszystko przed 30 stką ! Fascynujące.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj to się przekonasz...Ryzyka nie ma jak znajdziesz dojrzała osobę, np. singielke, która z jakichś powodów nie jest w związku albo nie chce. A tez ma swoje potrzeby. I wcale nie musi być popierdolona mimo, ze to wciąż kobieta. Sam napisałeś, ze życie ma być przygoda. Na pewno zanabedziesz doświadczenie jakieś. Ile to warte to już inna sprawa.
 

Są typy co mogą mieć każda pannę, a jak nie każda to bardzo atrakcyjne, mimo tego chodzą na divy albo na gogo. Wtf. I don’t know. 

 

 

Edytowane przez Pankoneser
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto. Sam kiedyś byłem w takim układzie. Laska 15 lat młodsza. Myślę, że bardzo mnie polubiła, bo było widać, że jej się to podoba + często zostawała na noc, pomimo, że nie musiała (bez extra kabzy). To taka prostytucja, tylko z namiastką uczuć. Układ kosztował mnie ok. 2k w miesiącu. Po "zerwaniu", nie miałem mieć kaca emocjonalnego, bo laska nie ma prawa uważać tego za "związek", więc wg mnie się opłaca jak masz siano. Pamiętaj, żeby takich relacji nie trzymać za długo. Wg mnie max. 3 mce.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia obliczeń, ale jeśli miałoby to być np 1500-2000zł za 2 seksy tygodniowo no to moim zdaniem warto. Znaczy ogólnie nie warto ale w przypadku bycia przeciętnym kolesiem to prawie każda relacja z kobietą będzie nieopłacalna finansowo, natomiast jak sobie to policzysz godzinowo to wyjdzie, że się jako tako opłaca. Dajmy na to te 2000zł za 8 seksów. Wychodzi po 250złociszy za jeden. Zarabiasz jak twierdzisz dobrze, więc luzik, ale załóżmy, że masz dniówkę 250zł za 8h pracy. Gdzie znajdziesz chętną na seks w 8 godzin? Nie ma szans. Oczywiście zakładam, że już wygląd wymaksowałeś i mimo to jesteś przeciętniorem, w innym wypadku pewnie byś tu nie pisał bo z dobrą aparycją same pchałyby Ci się do fiuta.

 

Teraz pomnóż sobie, jakie masz szanse mieć 8 seksów w 64 godziny (nie liczymy div)? No... zerowe. A Ty pewnie masz dniówkę większą, zatem pod tym kątem się opyla.

 

Jeśli jednak jesteś wysoki i przystojny to ni chuja nie rozumiem po co takie coś, ale Twoja sprawa.

 

Ja też myślałem wiele razy nad takim układem, ale nie mam niestety pieniędzy. Jeśli jednak kiedyś się wzbogacę to ponownie mocno to przemyślę. Regularny seks dla przeciętniaka, nie licząc div, jest dostępny w zasadzie tylko w LTR (jakieś tam wyjątki się standardowo znajdą), chyba że będziesz szukał dosłownie po 15h dzień w dzień no to zadziała statystyka (chyba, że bardzo jesteś brzydki), ale kto ma aż tyle czasu?

 

Jak byłbym Tobą i miał kasę to bym próbował bez większego zastanowienia, tylko dałbym sobie czas żeby nie brać jakieś dupy za 3-4k miesięcznie bo tak to szkoda hajsu, na pewno jakaś jest co dawałaby za 1500-2k.

 

Tam ktoś napisał wyżej 500-2000zł za 3h no to wiadomo, że jebać takie coś. Wielu laskom odjebało już z cenami, ale na pewno znajdą się jeszcze takie tańsze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Azazel said:

Czy Waszym zdaniem warto iść w układ sponsorowany?

Zależy czy to ty sponsorujesz, czy sugar mommy sponsoruje ciebie.

Pierwsze się nie opłaca, bo tracisz pieniądze na coś bezwartościowego.

Drugie się opłaca, bo ci płacą za coś bezwartościowego.

 

Jakieś jeszcze pytania?

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla, który był w takim układzie przez dłuższy czas. On po '40, ona dwadzieścia lat młodsza, ale bez szału, taka przeciętna... Gość był zachwycony, bo laska dawała mu tak, jak chciał, zero oporów. Płacił jej sporo.

Niestety zaangażował się emocjonalnie dość szybko i chciał się z nią związać! Odmówiła, a on to długo odchorowywał. Później się okazało, że było w tym samym czasie jeszcze kilku innych fagasów, a miała być dla niego na wyłączność.

Edytowane przez Tacritan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pankoneser napisał:

Nie wiem dlaczego uzyles tego okreslenia na k.

Było obraźliwe? ?? 

 

4 minuty temu, Pankoneser napisał:

Pytalem sie na poważnie,

A ja odpowiedziałem prześmiewczo, ale poważnie, co chwilę jest podobne pytanie i te same osoby w kółko piszą to samo. 

 

 

Zainwestuj pieniądze jak pisali w siłownię, oczytaj się, zdobądź jakąś pozycje zawodową, inne osiągnięcia, czy sportowe, czy naukowe, zainteresuj się czymś, żebyś nie był tylko od pogadania o serialach z Netfliksa, popraw zęby, ubiór, kup drożdże kosmetyki. Wtedy dzieje się magia. 

 

 

 

Magia = większe zainteresowanie kobiet, jak w siebie zainwestujesz napewno się zwróci, pomimo promowania tu przez niektórych nic nie robienia, oni nie próbowali i nie sprawdzali, sprobój sam. 

 

 

 

Układ sponsorowany jak ktoś tam pisał 2 k miesięcznie. Kurwa 2 k miesięcznie? Mam opłatę na studia, fryzjer 2 x w tygodniu, karnet na siłownię, korepetycje z j angielskiego, piaskowanie zębów i droższe kosmetyki. 

 

 

 

Wolałbym to,  niż wlozysz za tą kwotę parę razy moje mięso w inne mięso ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.