Skocz do zawartości

Układ sponsorowany.. czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, SławomirP said:

@Foster A nie lepiej za ten hajs pojechać do Azji, rozbić się po burdelach i może jakąś dziewczynę sobie zrelokować? 

lepiej, ale nie zawsze jest taka opcja. pojechanie do 3ciego świata i zgrywanie chada z europy jest najlepszą opcją, tylko, że trzeba mieć na to czas i chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hare_kryszna napisał:

Czyli Twoja definicja bycia mężczyzną i słabości/siły oparta jest o to, czy jesteś młody i atrakcyjny fizycznie? Aha.

 

1 godzinę temu, hare_kryszna napisał:

Pozwól, że Cię dobrze zrozumiem.

Pozwalam, ale nie zrozumiałeś (satyra, bez obrazy :) ) Adamie, nie definuję tutaj nikogo jako meżczyzny/niemężczyzny/śmigłowca bojowego etc. Piszę to, co uważam i wiem - a (w moim odczuciu) seks płatny nie daje satysfakcji, a przynosi upokorzenia. Każdy inny może to odczuwać inaczej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, self-aware napisał:

A jak się nie zacznie? To co piszesz to też bardzo duże ryzyko bo może się okazać, że dajmy na to 40 latek dalej nic nie ma bo mu się nie udało a przy okazji przegrał już swoje życie towarzyskie, młodość przeminęła. Nie wierzę, że nie znasz ludzi, którzy ciężką pracą dorobili się tylko garba, chorób i zawałów? Bo ja znam

Ja też. Ale o ile bujne życie towarzyskie niekoniecznie dostarczy Ci radości, albo nie tylko radości, to własny rozwój (nie myślę głównie w kontekście finansowym) zawsze Ci się zwróci. Ty sam to najlepsza inwestycja. Nie słodka dziurka, dla której wielu pozornie mądrych, inteligentnych, wykształconych, z szerokimi horyzontami, planami, marzeniami jest w stanie zrobić z siebie szmatę do podłogi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka decyzja powiem Ci, płacić tyle za sam seks i iluzję jakiejś bliskości i relacji, czułbym się jak frajer szczerze powiedziawszy, gdybym miał jeszcze w miarę młodym wieku płacić takie pieniądze jakiejś księżniczce za rozkładanie nóg i udawanie, że chcę spędzać ze mną czas.

Zwłaszcza, że miałem kobiety które robiły to za darmo z chęcią i jeszcze płaciły same za siebie więc nie umiałbym się przestawić na sponsoring.

 

Rozumiem taki układ gdy jesteś żonaty po 40tce i sponsorujesz jakąś młódkę, bo zależy Ci na dyskrecji ale nie będąc wolnym i w tym wieku.

 

W sumie, jak chcesz tylko seksu to niestety ale mężatki są najlepsze, z nimi wiadomo o co chodzi, jeszcze przyjeżdżają do Ciebie same i robią co chcesz w łóżku, nie chodzisz na randki, nie wydajesz hajsu na jakieś bzdurne rzeczy jak to czasem w związku bywa ale mężatki są moralnie wątpliwe więc nie namawiam.

 

Wiem, jak sprawa obecnie wygląda i wiem, że coraz więcej czasu zajmuję znalezienie wolnej, chętnej kobiety w internecie, no ale sponsoring to byłaby za gruba sprawa dla mnie obecnie, wolałbym celibat i odkładanie kasy na jakieś ważniejsze cele i szukanie mimo wszystko w internecie za darmo, a nuż się coś trafi, zwłaszcza jak mieszkasz w dużym mieście, uważam że jeszcze nie jest tak tragicznie, aby jedyną opcją na seks był sponsoring

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/17/2020 at 10:31 PM, Foster said:

Pany, znalazłem jakiś pierwszy lepszy portal, nazywałbym się mecenasem, a z kwotą 2 tys byłoby ciężko, raczej 3-4 tys m/c. Ogólnie są dwie ceny podane, za dzień i za miesiąc, ciekawe czy płacąc załóżmy 700zł za dzień dymasz ile chcesz....?

Mi kilka pań zaproponowało na Tinderze układ finansowy. Ale to takie kilka lat młodsze raptem, więc bez szału. Nawet nie wchodziłem w szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/18/2020 at 12:53 PM, Obliteraror said:

Ja też. Ale o ile bujne życie towarzyskie niekoniecznie dostarczy Ci radości, albo nie tylko radości, to własny rozwój (nie myślę głównie w kontekście finansowym) zawsze Ci się zwróci. Ty sam to najlepsza inwestycja. Nie słodka dziurka, dla której wielu pozornie mądrych, inteligentnych, wykształconych, z szerokimi horyzontami, planami, marzeniami jest w stanie zrobić z siebie szmatę do podłogi.  

Życie towarzyskie dostarczyć może znajomości, umiejętności interpersonalnych, pewności siebie z ludźmi i wielu wielu innych tego typu rzeczy. Te kwestie mogą się przydać bardzo mocno w budowaniu kariery. Inwestycja w siebie może być też kompletnie nietrafiona, np. uczysz się czegoś co okaże się mało przydatne w przyszłości i stracisz parę lat. Zdecydowanie nie zgadzam się zatem z tym, że zwróci się zawsze - chociaż chciałbym aby tak było.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kiedyś chciałem sobie przetestować ten układ sponsorowany i znalazłem 19 letnią laseczkę na szukambogatego czy coś takiego. Opis miała ciekawy pisała wprost że chce starszego gościa z którym chce przeżyć przygodę, Który ją nauczy czegoś, takiego który będzie się jej podobał. I tylko przez okres do pół roku. Spodobał mi się ten opis no i ją wsparłem - miło było.  W opisie miała że chce 3 k miesięcznie. No ale gdy się spotkaliśmy i po pierwszym razie stwierdziła że nie chce tyle że mnie zdzierać i brała tylko 1k. Był to dosyć dobry okres czasami ją zabierałem na jakieś thaiti sam od siebie więc miała przygodę i pieniądze. Obydwoje jak. W umowie było, Wzbranialiśmy się od uczuć i po tych paru miesiącach to zakończyliśmy. Miały być to spotkania na noc co jakiś czas lecz czasem pomieszkiwała sobie u mnie dwa dni i jeszcze sama ogarnęła od siebie mieszkanie i tego typu rzeczy. 

Podejrzewam że laska kumajaca życie i po prostu chciała przeżyć faktycznie przygodę ucząc się czegoś od starszego o jakieś 11 lat wtedy mężczyzny. Nawet sam myślałem czy by sobie jej nie ogarnąć na "stałe" ona chyba też lecz nie próbowała niczego tylko czekała na moją decyzje w tym kierunku. Podejrzewam że miała zadatki na stałą partnerkę ;) pomimo że ogłosiła się na takim portalu. 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.