Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

1 hour ago, SławomirP said:

@Foster A nie lepiej za ten hajs pojechać do Azji, rozbić się po burdelach i może jakąś dziewczynę sobie zrelokować? 

lepiej, ale nie zawsze jest taka opcja. pojechanie do 3ciego świata i zgrywanie chada z europy jest najlepszą opcją, tylko, że trzeba mieć na to czas i chęci.

1 godzinę temu, hare_kryszna napisał:

Czyli Twoja definicja bycia mężczyzną i słabości/siły oparta jest o to, czy jesteś młody i atrakcyjny fizycznie? Aha.

1 godzinę temu, hare_kryszna napisał:

Pozwól, że Cię dobrze zrozumiem.

Pozwalam, ale nie zrozumiałeś (satyra, bez obrazy :) ) Adamie, nie definuję tutaj nikogo jako meżczyzny/niemężczyzny/śmigłowca bojowego etc. Piszę to, co uważam i wiem - a (w moim odczuciu) seks płatny nie daje satysfakcji, a przynosi upokorzenia. Każdy inny może to odczuwać inaczej. 

14 godzin temu, self-aware napisał:

A jak się nie zacznie? To co piszesz to też bardzo duże ryzyko bo może się okazać, że dajmy na to 40 latek dalej nic nie ma bo mu się nie udało a przy okazji przegrał już swoje życie towarzyskie, młodość przeminęła. Nie wierzę, że nie znasz ludzi, którzy ciężką pracą dorobili się tylko garba, chorób i zawałów? Bo ja znam

Ja też. Ale o ile bujne życie towarzyskie niekoniecznie dostarczy Ci radości, albo nie tylko radości, to własny rozwój (nie myślę głównie w kontekście finansowym) zawsze Ci się zwróci. Ty sam to najlepsza inwestycja. Nie słodka dziurka, dla której wielu pozornie mądrych, inteligentnych, wykształconych, z szerokimi horyzontami, planami, marzeniami jest w stanie zrobić z siebie szmatę do podłogi.  

Ciężka decyzja powiem Ci, płacić tyle za sam seks i iluzję jakiejś bliskości i relacji, czułbym się jak frajer szczerze powiedziawszy, gdybym miał jeszcze w miarę młodym wieku płacić takie pieniądze jakiejś księżniczce za rozkładanie nóg i udawanie, że chcę spędzać ze mną czas.

Zwłaszcza, że miałem kobiety które robiły to za darmo z chęcią i jeszcze płaciły same za siebie więc nie umiałbym się przestawić na sponsoring.

Rozumiem taki układ gdy jesteś żonaty po 40tce i sponsorujesz jakąś młódkę, bo zależy Ci na dyskrecji ale nie będąc wolnym i w tym wieku.

W sumie, jak chcesz tylko seksu to niestety ale mężatki są najlepsze, z nimi wiadomo o co chodzi, jeszcze przyjeżdżają do Ciebie same i robią co chcesz w łóżku, nie chodzisz na randki, nie wydajesz hajsu na jakieś bzdurne rzeczy jak to czasem w związku bywa ale mężatki są moralnie wątpliwe więc nie namawiam.

Wiem, jak sprawa obecnie wygląda i wiem, że coraz więcej czasu zajmuję znalezienie wolnej, chętnej kobiety w internecie, no ale sponsoring to byłaby za gruba sprawa dla mnie obecnie, wolałbym celibat i odkładanie kasy na jakieś ważniejsze cele i szukanie mimo wszystko w internecie za darmo, a nuż się coś trafi, zwłaszcza jak mieszkasz w dużym mieście, uważam że jeszcze nie jest tak tragicznie, aby jedyną opcją na seks był sponsoring

Edited by BrightStar

On 9/17/2020 at 10:31 PM, Foster said:

Pany, znalazłem jakiś pierwszy lepszy portal, nazywałbym się mecenasem, a z kwotą 2 tys byłoby ciężko, raczej 3-4 tys m/c. Ogólnie są dwie ceny podane, za dzień i za miesiąc, ciekawe czy płacąc załóżmy 700zł za dzień dymasz ile chcesz....?

Mi kilka pań zaproponowało na Tinderze układ finansowy. Ale to takie kilka lat młodsze raptem, więc bez szału. Nawet nie wchodziłem w szczegóły.

On 9/18/2020 at 12:53 PM, Obliteraror said:

Ja też. Ale o ile bujne życie towarzyskie niekoniecznie dostarczy Ci radości, albo nie tylko radości, to własny rozwój (nie myślę głównie w kontekście finansowym) zawsze Ci się zwróci. Ty sam to najlepsza inwestycja. Nie słodka dziurka, dla której wielu pozornie mądrych, inteligentnych, wykształconych, z szerokimi horyzontami, planami, marzeniami jest w stanie zrobić z siebie szmatę do podłogi.  

Życie towarzyskie dostarczyć może znajomości, umiejętności interpersonalnych, pewności siebie z ludźmi i wielu wielu innych tego typu rzeczy. Te kwestie mogą się przydać bardzo mocno w budowaniu kariery. Inwestycja w siebie może być też kompletnie nietrafiona, np. uczysz się czegoś co okaże się mało przydatne w przyszłości i stracisz parę lat. Zdecydowanie nie zgadzam się zatem z tym, że zwróci się zawsze - chociaż chciałbym aby tak było.

Edited by self-aware

Układ Sponsorski się opłaca gdy dostajesz ubranie i w tym ubraniu jedziesz na biegun