Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Kubik

Piotrek się wita

Recommended Posts

18 godzin temu, Kubik napisał:

i zagłębiem się w lekture

Swoją drogą, z bardzo ładnych rejonów Polski pochodzisz :) Blisko, żeby zobaczyć bożyszcze tłuszczy Konona i Majora ;)

7 godzin temu, Patton napisał:

Cześć, wstaw awatar 🙂

O właśnie, myślałem, że już masz :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By [email protected]
      Dzień dobry very much. 

Mam na imię Karol i trafiłem na forum z kanału Pana Marka na youtube. Rzecxy osobistę zostawię na inne wpisy. Tu przybyłem się tylko przywitać.
    • By poszukiwacz_prawdy
      Witam wszystkich, jestem tutaj aby spojrzeć na inny punkt widzenia w rozmaitych sprawach, który jak wiadomo zależy od punktu siedzenia.
    • By HelikopterBojowyApache
      Witam. Jestem Hubert lat 30 pozdrawiam. Przybyłem w ramach zdobywania wiedzy na temat różnic poglądowych. Interesuję się psychologią. Obserwuję różne fora skrajne od prawa do lewa, nie 'hejcę'. W każdym z podejść doszukuję się zrozumienia i prawdy (wyznaję zasadę ile ludzi tyle prawd), motywu, konsekwencji jakie dany wybór przyniósł. Swoją aktywność na forum myślę, że z powodu natłoku prac i obowiązków jako przyjaciel/syn/partner/pracownik/ ograniczę się do klikania rączek z kciukiem w górę, w miejscach gdzie przynajmniej po części się zgadzam.
      Zależnie od czasu dostępnego aktywność może ulec zmianie.
    • By ZakutyLEB
      Cześć, Bracia

Trafiłem na forum przypadkiem, szukając rozwiązania mojego problemu w związku. Pomyślałem, że chyba zostanę na dłużej, bo jest inne niż wszystkie na które do tej pory trafiałem - a mianowicie forum żyje, jest tutaj dużo różnorodnych osób z ciekawym podejściem do sprawy. Sam przeczytałem już trochę wątków i muszę przyznać, że podoba mi się ta społeczność (no dobra niektórzy piszą farmazony, że ciężko mi to czytać)

Krótko o mnie - Główne moje zainteresowania to sporty siłowe - kulturystyka/trójbój - dieta/suplementacja - anatomia,fizjologia, psychologia człowieka - również branża IT jak i gry komputerowe (za serialami i filmografią nie specjalnie przepadam. Oczywiście jak pewnie większość facetów również motoryzacja (z wyjątkiem motocykli - jakoś nie mam do nich bakcyla). Można wiec powiedzieć zainteresowania typowo.
      Ćwiczę siłowo już pewnie ponad 4 lata - z różnymi efektami - robię to głównie dla siebie. Chociaż z początku myślałem, że przyniesie mi to więcej zainteresowania ze strony płci żeńskiej, no ale jednak nie bardzo (prędzej kumpel się zapyta co robić i jak zbudować sylwetkę ile na klate itp typowo). Za dzieciaka dużo przesiadywałem przed komputerem i grałem w gry (żałuje, że nie robiłem bardziej pożytecznych rzeczy nawet na kompie). Głownie ogarnąłem dupę w technikum - jak zepsuł mi się komputer 😂. Od tamtej pory rozwijam moje zainteresowania w różnych kierunkach, a sporadycznie dla rekreacji pogram na konsoli.

Dobra to chyba tyle słowem wstępu, jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało - ale wolę być troche anonimowy - wiadomo w internecie można znaleźć wszystko (sam sie przekonałem)
      Proszę o wyrozumiałość dla mojej osoby dopiero się tutaj odnajduje - piszcie wskazówki jak jakieś macie 
    • By Hera
      Hej,
      Trafiłam tu nie dokońca przez przypadek a przez wpis jak się okazało o mnie. Mocno naciągany, który wyjaśnił mi pewną sytuację w mojej relacji...
      Cóż strona mi się spodobała i samą postanowiłam założyć na niej profil 😁
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.