Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Kubik

Piotrek się wita

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, fajnie, ze tu trafilem i zagłębiem się w lekture

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Kubik napisał:

i zagłębiem się w lekture

Swoją drogą, z bardzo ładnych rejonów Polski pochodzisz :) Blisko, żeby zobaczyć bożyszcze tłuszczy Konona i Majora ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Patton napisał:

Cześć, wstaw awatar 🙂

 

O właśnie, myślałem, że już masz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By Diabeł_Rokita
   Ksywa i profilowe kradzione z allegrowej ekranizacji legendy o Twardowskim.
   Wiek w momencie pisania posta: 19 lat i 3 miesiące
   Z wykształcenia: niedoszły technik teleinformatyk, od ostatniego egzaminu na kwalifikację dzieli mnie ok. 3,5 miesiąca
   Hobbystycznie siedzę w: cyberbezpieczeństwie, psychologii, filozofii, neurobiologii a i ostatnio odkryłem taką ciekawą dziedzinę jak cybernetyka (wbrew pozorom nie ma żadnego związku z cyborgami i mechakończynami)
   Staż w związkach równy: 0 lat
   Pomniejsze zawody miłosne: 0 przypadków
   Zawody miłosne, od których stwierdzam do odwołania kompletną eksploatację emocjonalną i niezdolność do nawiązania bliższej relacji z osobą waginododatnią: 1
    
   To ostatnie to dość długa (5,5 roku) historia, którą kiedyś spisałem z nudów w Wordzie jak to mam w zwyczaju czasami robić w chwilach sad boy hours. Będą chyba ze 4 strony A4 czcionką rozmiaru 11 jak dobrze pamiętam. Wszystko sprowadza się do tego, że miałem obsesję na punkcie jednej typiary chociaż o tym już zorientowałem się dopiero po dostaniu kopa w cztery litery. Przez cały czas dotąd myślałem jak to jej nie kocham i kilka innych ckliwych sformułowań. Tak mi się spodobała, że przez cały czas byłem z nią w jednostronnym, platonicznym, urojonym związku a nawet nie rozmawiałem z nią przez całe życie dłużej niż kwadrans. Pięć i pół roku nawet nie oglądałem się za innymi wyobrażacie to sobie? Może jak ktoś mnie przekona to poszukam tej historii na starym dysku i ją tu wstawię.
    
   Jak trafiłem do manosfery? Na początku trafiłem na inceli, potem czerwone pigułki, czarne pigułki, na końcu na mgtow, z którym się najlepiej utożsamiam. Przeczytałem już na temat wszystkich już tyle że z pamięci jestem w stanie wymienić najważniejsze dogmaty jakimi się posługują. Na temat psychologii i relacji damsko męskich mam zapisane pewnie z ponad 50 książek na liście "do przeczytania" ale chociaż artykuły w internecie i wikipedię czyta mi się z przyjemnością to czytanie z ekranu LCD czegoś dłuższego jest męką a do pójścia do biblioteki mam słomiany zapał. Od dłuższego czasu też obserwuję subreddita Mens Rights ale coś mi się czui że ten sub też traci na wartości za sprawą skrajnych SJW, którzy moderują reddit. Z tego powodu przechodzę na zewnętrzne fora.
  • By [email protected]
   Dzień dobry very much. 
    
   Mam na imię Karol i trafiłem na forum z kanału Pana Marka na youtube. Rzecxy osobistę zostawię na inne wpisy. Tu przybyłem się tylko przywitać.
  • By poszukiwacz_prawdy
   Witam wszystkich, jestem tutaj aby spojrzeć na inny punkt widzenia w rozmaitych sprawach, który jak wiadomo zależy od punktu siedzenia.
  • By HelikopterBojowyApache
   Witam. Jestem Hubert lat 30 pozdrawiam. Przybyłem w ramach zdobywania wiedzy na temat różnic poglądowych. Interesuję się psychologią. Obserwuję różne fora skrajne od prawa do lewa, nie 'hejcę'. W każdym z podejść doszukuję się zrozumienia i prawdy (wyznaję zasadę ile ludzi tyle prawd), motywu, konsekwencji jakie dany wybór przyniósł. Swoją aktywność na forum myślę, że z powodu natłoku prac i obowiązków jako przyjaciel/syn/partner/pracownik/ ograniczę się do klikania rączek z kciukiem w górę, w miejscach gdzie przynajmniej po części się zgadzam.
   Zależnie od czasu dostępnego aktywność może ulec zmianie.
  • By ZakutyLEB
   Cześć, Bracia
    
   Trafiłem na forum przypadkiem, szukając rozwiązania mojego problemu w związku. Pomyślałem, że chyba zostanę na dłużej, bo jest inne niż wszystkie na które do tej pory trafiałem - a mianowicie forum żyje, jest tutaj dużo różnorodnych osób z ciekawym podejściem do sprawy. Sam przeczytałem już trochę wątków i muszę przyznać, że podoba mi się ta społeczność (no dobra niektórzy piszą farmazony, że ciężko mi to czytać)
    
   Krótko o mnie - Główne moje zainteresowania to sporty siłowe - kulturystyka/trójbój - dieta/suplementacja - anatomia,fizjologia, psychologia człowieka - również branża IT jak i gry komputerowe (za serialami i filmografią nie specjalnie przepadam. Oczywiście jak pewnie większość facetów również motoryzacja (z wyjątkiem motocykli - jakoś nie mam do nich bakcyla). Można wiec powiedzieć zainteresowania typowo.
   Ćwiczę siłowo już pewnie ponad 4 lata - z różnymi efektami - robię to głównie dla siebie. Chociaż z początku myślałem, że przyniesie mi to więcej zainteresowania ze strony płci żeńskiej, no ale jednak nie bardzo (prędzej kumpel się zapyta co robić i jak zbudować sylwetkę ile na klate itp typowo). Za dzieciaka dużo przesiadywałem przed komputerem i grałem w gry (żałuje, że nie robiłem bardziej pożytecznych rzeczy nawet na kompie). Głownie ogarnąłem dupę w technikum - jak zepsuł mi się komputer 😂. Od tamtej pory rozwijam moje zainteresowania w różnych kierunkach, a sporadycznie dla rekreacji pogram na konsoli.
    
   Dobra to chyba tyle słowem wstępu, jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało - ale wolę być troche anonimowy - wiadomo w internecie można znaleźć wszystko (sam sie przekonałem)
   Proszę o wyrozumiałość dla mojej osoby dopiero się tutaj odnajduje - piszcie wskazówki jak jakieś macie 
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.