Skocz do zawartości

Koniec US17 jest bliski


Chains

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Z najnowszych wiadomości o Szkolnej 17 można dowiedzieć się, że Kononowicz miał udar oraz nie może chodzić, jest zacewnikowany. 

 

Trochę szkoda, że kończy się to w taki sposób, ale po ostatnich dymach nie ma się co dziwić. Pewnie jeszcze w tym roku zobaczy się z Janem "Ł. bo rodo". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś roku mniej oglądałem Szkolną 17. Punktem w którym uniwersum się dla mnie skończyło była śmierć Jana Łosia, czyli jednej z niewielu fajnych osób.

 

Ogólnie Kononowicz jest upośledzony psychicznie i nie rozumiem, jak można się tak zapijać mlekiem i słodkimi napojami oraz nie brać leków przepisanych przez specjalistę. 

 

Sam na siebie sprowadził nieszczęście i dlatego teraz nie może się nawet samemu poruszać. Nie jest mi go żal, ludzi traktuje z góry, a sam jest nikim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piratos napisał:

Jan Łoś już czeka na jego ?

 

comment_IzjVbVD8yP7URj90HrD5b830EYUx1I8E

 

Janeczek o Dimm, tu tego. 

 

Jak ktoś sparafrazował motyw z serc z kamienia na wykopie:

 

Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą,
podlaski ten pomiot z naturą nieczystą.

Życzenia twe spełni zawsze z ochotą,
da ci mleczko, drzewko i olkohol.

Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi,
skończą się śmiechy, sprzątania usługi.

W Choroszcze cię, weźmie, zabierze bogactwo,
byś cierpiał katusze aż gwiazdy zgasną

 

?

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Guru już dosadnie się wypowiedział na ten temat ;)

Przetrwanie Kononowicza ma sens tylko jakby przestał pisać bezmyślne donosy, co chwila wzywać służby porządkowe, zaczął wreszcie opłacać rachunki, a nie tylko pasożytować itd.... a na to NIE MA SZANS!

 

Ja te ich przygody oglądałem, ale ograniczyłem mocno bo to ogłupia. W sumie materiałów z Kononowiczem wystarczy już bo ciągle ten sam schemat jadą i tam już nic ciekawego nie powstanie...

Ciągle tylko Major w Lesie na Nitro, teraz znowu by sępienie o kasę na węgiel by przetrwać zimę itd... Knur w życiu pracy się nie chwyci jak normalny człowiek, a przez jego działalność ciężko pracujący ludzie stracili już miliony złotych.

 

 

 

Edytowane przez Lukas3k
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chains Prezydent osobiście zdementował plotki, jakoby przeszedł udar i był w ciężkim stanie...

 

Choć jestem ciekaw na ile jest faktycznie chory, a ile dodaje od siebie. Jeszcze zanim wywieźli go do szpitala, na jednym z nagrań, na jego początku dyszał jak świnia, a pod koniec już nic mu nie było. Jak zwykle chodzi pewnie o wzbudzenie w widzach współczucia, by dawali mu kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.