Skocz do zawartości

Kochanie, spóźnia jej się okres


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko znowu wina kolesia, bo 3 koła zarabia. Miliony zarabiają mniej, a się tłuką z rodzinkami. Koszty pracy zobaczcie. 3 koła to jest ponad 4 koła w kosztach pracodawcy. Mniejsza. A gdzie w tym kobieta? Niech ona się też kurwa dołoży, chociaż 2 koła, ale nie kurwa ? Będzie siedzieć w domu, odcinać jaja dziecku, narzekać, bo mąż źle zarabia i tak dalej. Niedługo zarobienie 3 koła to będzie graniczyło z cudem. Na Podlasiu za taką pensję to jeszcze kurwa nogi całujesz pracodawcy. Pierdolicie, bez znajomości realiów niektórzy chyba. Nie wiem kurwa, co tu sami biznesmeni siedzą chyba. 

 

Spójrzcie, jak na niekorzyść zmienia się system podatkowy, rozliczenia. Opodatkowanie pracy około 50% w niektórych przypadkach, niedługo w większości. To gorzej niż niewolnictwo. 

 

 

  • Like 13
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Właśnie dlatego pisałem że masz bardzo "babskie" podejście.

To nie babskie podejście, zwyczajnie nie trawię podwójnych standardów.

A bezpłodność jest bardzo często uleczalną ułomnością.

3 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Każde nowe zdarzenie ma ten sam poziom prawdopodbienstwa. 

 

Nietrafiona analogia, bo jeżeli ruchasz codziennie z finałem to zwiększasz ryzyko, ponieważ nasienie mężczyzny jest w stanie przeżyć znacznie dłużej niż jeden dzień.

 

5 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Jasne, to jest równie wyświechtany slogan jak ten o tych chorych ludziach którzy nie mogą schudnąć. Nagle się okazuje że 50% populacji jest chora. 

Tu również coś pomyliłeś, to płodność jest oznaką zdrowia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tacritan napisał:

Posiadanie dzieci nie jest absolutnie powodem do zmartwień, tym, bardziej, że gość jest żonaty.

Błądzisz. To już decyzja o posiadaniu zwierzaka jako nowego członka rodziny powinna być podejmowana z taką samą odpowiedzialnością, przy zgodzie obu stron. To też odpowiedzialność na te +- kilkanaście lat, a co dopiero o sprowadzeniu na świat nowego człowieka.

To czyste, egoistyczne, babskie draństwo.

 

Ciekawi mnie jeszcze to szybkie zajście : ) To co zdarza się w świecie szesnastek, nie tak często zdarza się wśród dorosłych ludzi. Nie, nie patrzę tylko z mojego subiektywnego przypadku starań o dzieci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casus jest taki, że kobieta oszukuje faceta, a temat schodzi na zarobki wrobionego nieszczęśnika. Nie wierzę. netmężczyźni dot org. 

 

@Tacritan Czy dla ciebie fakt oszustwa zależy od zastosowanej metody albo zarobków osoby oszukanej? Jeśli rzeczony facet stosowałby gumę, ale kobieta ukradła mu nasienie i się zapłodniła to ze względu na posiadanie małżonki ma się wziąć w garść i zacząć więcej zarabiać? 

10 minut temu, mac napisał:

Nie wiem kurwa, co tu sami biznesmeni siedzą chyba.

 

Może i biznesmeny, ale chyba zapomniały woły jak cielętami były. 

8 minut temu, mac napisał:

Wszystko znowu wina kolesia, bo 3 koła zarabia.

Dosłownie. Wszedł w małżeństwo z oczekiwaniem, że nie zostanie oszukany. No frajer, nie mężczyzna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Obliteraror napisał:

Błądzisz.

Nie. Oceniam tylko i wyłącznie subiektywnie z własnego doświadczenia. Owszem, kobieta z posta postąpiła nagannie, ale to nie znaczy, że mamy tu gościa poklepywać po ramieniu i płakać nad jego losem. Jest dorosły i przyłożył się kijem między nogami do zaistniałej sytuacji.

 

Facet nawet się nie wypowiedział, a może przyjmie to na klatę i się pozbiera? A tu wielka drama...

Edytowane przez Tacritan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tacritan napisał:

To nie babskie podejście, zwyczajnie nie trawię podwójnych standardów.

Jakich podwójnych standardów? W tym poście było napisane na początku ze OBOJE się umówili na coś. Laska sama odstawiła pigułki. O jakich "podwójnych standardach" mowa?

 

9 minut temu, Tacritan napisał:

Nietrafiona analogia, bo jeżeli ruchasz codziennie z finałem to zwiększasz ryzyko, ponieważ nasienie mężczyzny jest w stanie przeżyć znacznie dłużej niż jeden dzień.

Przecież mówimy tutaj o sytuacji gdzie jest antykoncepcja, a nie o metodzie "kalendarzykowej".  Jeśli pigułki działają, to nie ważne ile razy będzie spust w danym miesiącu. Bo to komórka się nie zagnieżdża. 

 

11 minut temu, Tacritan napisał:

Tu również coś pomyliłeś, to płodność jest oznaką zdrowia...

Pisałeś o "wpadkach" a nie o płodności. Tłumaczyłeś że wpadki są powszechne. Tak samo powszechne jest sztuczne usprawiedliwianie się przez grubasów że "oni są chorzy" dlatego nie mogą się odchudzić. 

W obu przypadkach prawdziwe jest kilka procent - cała reszta to ściema.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tacritan napisał:

Jest dorosły i przyłożył się kijem między nogami do zaistniałej sytuacji.

W jakim stopniu? Został postawiony przed faktem dokonanym nieodpowiedzialnego wścieku macicy swojej własnej żony. Żony, której zapewne zaufał.

 

ZAUFAŁ. Nie ma cenniejszej waluty, niż zaufanie, szczególnie w tych czasach. Zaufanie jest cenniejsze od każdych pieniędzy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tacritan napisał:

Owszem, kobieta z posta postąpiła nagannie, ale to nie znaczy, że mamy tu gościa poklepywać po ramieniu i płakać nad jego losem. Jest dorosły i przyłożył się kijem między nogami do zaistniałej sytuacji.

Teraz tylko ci życzyć, żeby ktoś z twoich kontrahentów nie oszukał cię na fakturach. Ciekaw jestem tej wymiany zdań w sądzie po ogłoszeniu:

"Poszkodowany co prawda został oszukany na 200 000 zł, ale jest dorosły i  zakładając firmę/oferując usługi wiedział, na co się pisze". 

 

200K nieprzypadkowo - to podobno koszt odchowania dziecka (dane z 2018)

Edytowane przez JAL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej żyję tym bardziej się przekonuję, że aborcja powinna być dostępna na życzenie mężczyzny. 

 

Jeśli jakiś jełop oddaje stery swego życia kobiecie to jego sprawa, nikt nikomu nie zabrania być bezmózgim robotem. 

 

Skończyłyby się wpadki raz dwa. Co z tego, że kobieta nosi ciążę, to tylko 9 miesięcy, facet zapierdala przez resztę życia. Dobrze wiemy jakie efekty niesie wychowanie przez samotną matkę, co dowodzi wartości mężczyzny w wychowaniu potomka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał:

W obu przypadkach prawdziwe jest kilka procent

Kilka procent to jednak dość dużo, a zatem jest ryzyko ciąży

 

6 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Jeśli pigułki działają, to nie ważne ile razy będzie spust w danym miesiącu. Bo to komórka się nie zagnieżdża. 

Na skuteczność pigułek mają wpływ też inne czynniki, tj. stres, dieta, alkohol...

 

8 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Tłumaczyłeś że wpadki są powszechne.

Manipulujesz - napisałem, że wpadki się zdarzają pomimo stosowania antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Świat oszalał.

Żaden świat nie oszalał, po prostu antykoncepcja dodała dodatkowe widełki do manipulacji dla nieuczciwych kobiet.

 

Problem jest brak konsekwencji dla takiej panny bo co zrobisz, nakrzyczysz, pójdziesz niczym prawdziwy bad boy w cholerę?

Za bardzo nie ma jak ukarać takiego chamstwa, przynajmniej mi nic nie przychodzi na myśl. 

"Zbrodnia idealna".

38 minut temu, mac napisał:

Nie wiem kurwa, co tu sami biznesmeni siedzą chyba. 

Bajkopisarze po prostu.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, JAL napisał:

"Poszkodowany co prawda został oszukany na 200 000 zł, ale jest dorosły i  zakładając firmę/oferując usługi wiedział, na co się pisze". 

Przecież dokładnie tak jest w Polsce ? Niewinny zawsze buli hajs za oszusta. Skala bankructw w tym roku i zamykanych działalności to jest horror. Oczywiście w mediach nie powiedzą, ale jak ktoś śledzi to wie, co się dzieje. Współpracuję z pewną instytucją, która została wyjebana na VAT i US nie ściga oszustów faktycznych, tylko niewinnych ludzi, naprawdę potrzebujących ? To jest Polska właśnie. Polska to już wulgarny wyraz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

Przecież dokładnie tak jest w Polsce ? Niewinny zawsze buli hajs za oszusta. Skala bankructw w tym roku i zamykanych działalności to jest horror. Oczywiście w mediach nie powiedzą, ale jak ktoś śledzi to wie, co się dzieje. Współpracuję z pewną instytucją, która została wyjebana na VAT i US nie ściga oszustów faktycznych, tylko niewinnych ludzi, naprawdę potrzebujących ? To jest Polska właśnie. Polska to już wulgarny wyraz. 

Wiem, ale dobrze, że o tym piszesz (może osobny temat?). Skądinąd znamy go też w firmie z autopsji. Chyba każda firma ma jakieś "nieściągalne" zobowiązania.  Chodziło mi o społeczne przyzwolenie (stanowisko Tacritian'a) na oszustwa, bo skupiamy się na "odpowiedzialności" ofiary. W obu przypadkach (kobiety - firmy), ozust wie, jak lawirować i uciekać przed konsekwencjami, a państwo domyślnie ściga ofiarę, bo jest łatwiejszą zdobyczą. A publika cieszy się, że to nie na nich padło, bo ukrytych podatków sobie nie liczą. 

Edytowane przez JAL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turop napisał:

Kobita na to, nooo, ale (imię koleżanki) stwierdziła, że pewnie szybko nie zajdzie w ciążę i odstawiła anty (bez wiedzy męża), czyli jej się musiało odmienić (ja pierdole ?) i odrazu zaciążyła. 

Dobrze to przemyśl albo dobrze uważaj z tą kobietą.

Chyba że miała na myśli, że tamtym się razem odmieniło, w co wątpię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, JAL napisał:

Teraz tylko ci życzyć, żeby ktoś z twoich kontrahentów nie oszukał cię na fakturach.

Jestem na swoim od prawie dwudziestu lat. Nie raz trafiłem na oszusta. Ale najwięcej kasy straciłem na pracownikach - złodziejach towaru i gotówki, kombinatorach ze zwolnieniami, wyłudzaczach odszkodowań, nasyłaczy PIP, leserów handlowców śpiących w parkach, pijanych magazynierów robiących błędy...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, JAL napisał:

Wiem, ale dobrze, że o tym piszesz (może osobny temat?). Skądinąd znamy go też w firmie z autopsji. Chyba każda firma ma jakieś "nieściągalne" zobowiązania. 

To jest ten sam problem systemowy. Wynika z tego, że słabego postrzega się jako podmiot bezwartościowy dla progresywnego społeczeństwa. Bezwartościowy oznacza do wyrzucenia, zniszczenia. To się dzieje na każdym poziomie życia, również podczas zwykłych czynności urzędowych, przy nawiązywaniu kontaktu z ludźmi. Klasyczne prawo dżungli usankcjonowane prawnie. 

 

Znacznie lepiej niszczyć i oszukiwać, bo takie zachowania to nowe, progresywne cnoty promowane w mediach, właściwie wszędzie, również w prawie. To też jeden z ważniejszych powodów, dla których nie zdecyduję się na żaden związek i na dziecko. Wystarczy jedno potknięcie, gdzieś nie spojrzysz i kończysz na śmietniku. 

 

Jeszcze dodam do poprzedniego posta, że tak ekstremalnie rosnące koszty pracy niszczą motywację, a dwa wydajność nie jest w stanie się dopasować. Polacy to i tak naród najdłużej pracujący, czasami w statystykach wychodzi, że tyramy gorzej od Chińczyków i Japończyków, a to nacje wychowane w kulturze zapierdalania, oni umierają w korpo. A Polakom się wmawia, że za mało pracują i za mała wydajność, gdzie 50% wypłaty idzie na podatki i rozpierdol emerytalny. A to kurwa zarys tematu. Jesteśmy niewolnikami ekonomicznymi, krajem satelitarnym, przegraliśmy na wszystkich poziomach. nawet ludzie zarabiający powiedzmy 7 koła i tak tracą w chuj pieniędzy, potencjał inwestycyjny, wchodzą w chore progi podatkowe, bez aktualizacji przez dziesięciolecia. Ludzie, o czym my w ogóle tutaj pierdolimy ? 

Edytowane przez mac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BumTrarara napisał:

To forum zdecydowanie ma nadreprezentację CZADÓW-ruchaczy i zarabiających ponad przeciętną.

 

 

Nie tylko to forum. Ogólnie w sieci 90% użytkowników kosi szmal na poziomie kilku średnich krajowych, a kolejka panien do ich bolca jest większa niż do cukierni w tłusty czwartek... Dlatego net jest taki fajny, tu możesz być kim chcesz ?

Sorry za ot

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Co z małżeństwami gdzie jedno (po czasie) okazuje się bezpłodne? To też nie rodzina?

Właśnie dlatego pisałem że masz bardzo "babskie" podejście. Większość kobiet (które znam) też twierdzi że związek to jest droga do celu jakim jest dziecko, a nie celem samym w sobie.

Generalnie są dwie szkoły.

1. Rodzina to formalny związek kobiety i mężczyzny nastawiony na transfer kulturowy poprzez wychowanie potomstwa.

2. Rodzina to w zasadzie wszystko i każdy i zawsze, a jeśli myślisz inaczej to jesteś homofob i katolicki sekciarz.

 

To, że są pary bezpłodne nie czyni wyjątku. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, ile razy żyłem w strachu, bo pańcia szantażowała mnie spóźniającym się okresem, zmyślała, że jest w ciąży, chciała ze mną dziecka po 2 randkach.

 

Życie zaskakuje na każdym kroku.

 

 

Strzelajcie roztropnie w gumeczki, a potem spłukujcie w kibelku chłopaki, nie wierzcie  kobiecie  !

 

Chyba, że jesteście 10 k km od domu na Filipinach, tam ciężko nie strzelać " Jak Bóg przykazał ", kto wie, ile już mam  dzieci.

 

Ale, jak to się mówi, czego oczy nie widziały, tego sercu nie żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tacritan napisał:

Jestem na swoim od prawie dwudziestu lat. Nie raz trafiłem na oszusta. Ale najwięcej kasy straciłem na pracownikach - złodziejach towaru i gotówki, kombinatorach ze zwolnieniami, wyłudzaczach odszkodowań, nasyłaczy PIP, leserów handlowców śpiących w parkach, pijanych magazynierów robiących błędy...

Brawo ty. Pracownicy skroili cię bardziej, więc przykład teoretycznego oszustwa do ciebie nie przemawia. Może gdybyś podstawił sobie do przykładu, ze pracownik oszukał cię na te pieniądze moglibyśmy pogadać? . Dobrze, że żaden z pracowników nie przebił ci gumki...:)

Zakładam, że nie pracujesz na abstraktach i dlatego ciężko ci odnieść się nieempirycznie. Tak też można. 

 

28 minut temu, mac napisał:

To jest ten sam problem systemowy. Wynika z tego, że słabego postrzega się jako podmiot bezwartościowy dla progresywnego społeczeństwa. Bezwartościowy oznacza do wyrzucenia, zniszczenia. To się dzieje na każdym poziomie życia, również podczas zwykłych czynności urzędowych, przy nawiązywaniu kontaktu z ludźmi. Klasyczne prawo dżungli usankcjonowane prawnie. 

Mam wrażenie, że nie jest tyle usankcjonowane prawnie, co jest ciche przyzwolenie właśnie społeczne. Na papierze oszustwo jest opisane jako nielegalne, ale ostatecznie w przypadku niekompetentnego systemu wyłapującego,  oszustów się nie ściga. 

 

33 minuty temu, mac napisał:

Jeszcze dodam do poprzedniego posta, że tak ekstremalnie rosnące koszty pracy niszczą motywację, a dwa wydajność nie jest w stanie się dopasować.

Samonapędzający się mechanizm zniszczenia. Przy czym przedsiębiorcy są tak różnorodną  i w skali społeczeństwa nieliczną grupą, że ciężko jednogłośnie uskutecznić naciski, żeby osiągnąć inny wynik. Jestem zwolennikiem rozwiązania, żeby pracownik sam musiał opłacać swoje podatki - wtedy byłaby szansa na zmianę kosztów pracy. 

31 minut temu, mac napisał:

Znacznie lepiej niszczyć i oszukiwać, bo takie zachowania to nowe, progresywne cnoty promowane w mediach, właściwie wszędzie, również w prawie. To też jeden z ważniejszych powodów, dla których nie zdecyduję się na żaden związek i na dziecko. Wystarczy jedno potknięcie, gdzieś nie spojrzysz i kończysz na śmietniku. 

No tak. To był również mój dylemat. Jestem już po decyzji, ale jak najbardziej rozumiem.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Imiennik said:

Im dłużej żyję tym bardziej się przekonuję, że aborcja powinna być dostępna na życzenie mężczyzny. 

 

Jeśli jakiś jełop oddaje stery swego życia kobiecie to jego sprawa, nikt nikomu nie zabrania być bezmózgim robotem. 

 

Skończyłyby się wpadki raz dwa. Co z tego, że kobieta nosi ciążę, to tylko 9 miesięcy, facet zapierdala przez resztę życia. Dobrze wiemy jakie efekty niesie wychowanie przez samotną matkę, co dowodzi wartości mężczyzny w wychowaniu potomka.

Jakby tego nie rozpatrywać, aborcja jest zabójstwem. 

 

Jeżeli dążysz do stosunku seksualnego, chcąc czerpać z niego TYLKO przyjemność, to zaburzasz naturalne prawa. Jest to akt prokreacji i chcąc nie chcąc ładując knagę w dziurę, musisz liczyć się z konsekwencjami. Chyba, że faję znalazłeś na śmietniku i masz 7 żyć i możliwość resetu. 

 

Aborcja na czyjekolwiek życzenie jest najbardziej o zgrozo poronionym pomysłem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tacritan Chłopie, przestań kurwa szony wybielać w imię wydumanego macierzyństwa, bo to już się nudne robi.

 

Co post, to pierdolisz jaka ta rodzina wspaniała, jakie dzieci cudowne. A że laska jedna z drugą oszukują, naciagają i mają faceta za śmiecia, to już nieistotne, co? 

 

Jaśnie pan 4 bombelki wyprodukował, zapierdala na nie i próbuje każdemu sprzedać, że to cymesy, lukier i radość życia. 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon

Nie wybielam nikogo.

Piszę tylko subiektywnie, dla mnie świat wygląda tak, jak sam go sobie kreuję. Jestem zadowolony z życia i liczę się z konsekwencjami swoich wyborów i poczynań. Cieszę się rodziną.

 

I nie "wyprodukowałem bąbelki" tylko mam dzieci, bąbelki to masz ty ale w gaciach i wylewasz tu regularnie gorzkie żale na forum. 

Bez odbioru.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tacritan napisał:

może zaistniała sytuacja spowoduje, że gość weźmie się za siebie i zamiast 3k zacznie zarabiać 6k albo więcej.

Dziecko na prawdę daje dużo szczęścia rodzicom, w tym właśnie ojcu...

:DDDDDDDD Ja pierdole, jaką zajebistą perspektywę roztoczyłeś przed kolesiem :DDDDDDDD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.