Skocz do zawartości

Wazektomia


WsiunzSuchej

Rekomendowane odpowiedzi

 

18 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Nie pij tyle...

 

Nie masz BLADEGO POJĘCIA, na czym polega wazektomia.

Ona nie ma ŻADNEGO wpływu na układ hormonalny...

 

Zaryzykuję też stwierdzenie, że masz blade pojęcie o anatomii męskiego układu rozrodczego. Smutne to.

Jakieś dowody tej śmiałej tezy? Czy wyjąłeś ją ze szpary pośladkowej?

@Stary_Niedzwiedz ciekawe czy na żywo byś był taki wyszczekany. Dostał byś w mordę dwa razy i koniec, bo jesteś tylko internetową pizdeczką, tylko taka pizda by z płaczem na policje leciała... Z takim rynsztokowym językiem to do koleżeństwa jak masz jakiekolwiek.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tacritan napisał:

Nie obrażaj mnie internetowy pyszałku.

Chłopie

Kocopoły... pierdolisz.

 

Boli Cię, że to spunktowałem? No kurde trudno...

Wolę być "internetowym pyszałkiem", niż... niedouczonym ćwokiem (jak już sobie sadzimy inwektywami ? )

8 godzin temu, Tacritan napisał:

Idąc za PZH

Za Państwowym Zakładem Higieny?
Mocne ?

 

8 godzin temu, Tacritan napisał:

Podkreślam, że to wyłącznie moja osobista interpretacja.

amen

Równie zgodna z rzeczywistością jak antyszczepowcy/kowidowcy/5-g'owcy...

 

4 godziny temu, Tacritan napisał:

To wątek o sterylizacji

O czym?!

Bombelgi odebrały umiejętność czytania?! ?

 

 

6 minut temu, Lukas3k napisał:

@Stary_Niedzwiedz ciekawe czy na żywo byś był taki wyszczekany. Dostał byś w mordę dwa razy i koniec, bo jesteś tylko internetową pizdeczką, tylko taka pizda by z płaczem na policje leciała... Z takim rynsztokowym językiem to do koleżeństwa jak masz jakiekolwiek.

Dokładnie to bym Ci powiedział.

Nie masz pojęcia o czym mówisz, powtarzasz komunały z podręcznika parafialnego i dziwisz się, że Cię spunktowano...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Dokładnie to bym Ci powiedział.

Nie masz pojęcia o czym mówisz, powtarzasz komunały z podręcznika parafialnego i dziwisz się, że Cię spunktowano...

Rany teraz magiczne Cie z dużej...

 

Serio myślisz, że mafia medyczna poda skutki uboczne? Pozdrawiam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lukas3k napisał:

mafia medyczna

A co to za wspaniały interes? 2000 PLNów od łebka, do tego tylko raz.

Lobby producentów prezerwatyw albo koncernów robiących tabletki hormonalne... o... to bym zrozumiał. Masz klienta, który będzie kupował twój produkt do końca życia/przez kilkadziesiąt lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, BumTrarara napisał:

A co to za wspaniały interes? 2000 PLNów od łebka, do tego tylko raz.

Lobby producentów prezerwatyw albo koncernów robiących tabletki hormonalne... o... to bym zrozumiał. Masz klienta, który będzie kupował twój produkt do końca życia/przez kilkadziesiąt lat.

 

Rany mi cały czas chodzi o to, że kliniki robiące takie zabiegi w razie powikłań unikają odpowiedzialności. Mafia medyczna nie cacka się z pacjentami.

Ale jak ktoś serio ma się szprycować tabletkami hormonalnymi cały czas to niech go tną...

Jak ktoś kutasa na wodzy nie umie utrzymać to i tak nic do końca życia konkretnego nie osiągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lukas3k napisał:

Ale jak ktoś serio ma się szprycować tabletkami hormonalnymi cały czas to niech go tną...

Metodą kanadyjską robią bez skalpela. Miejscowe znieczulenie, dwie małe dziurki po bokach, nie trzeba zakładać szwów. 

 

Po około tygodniu nie ma śladów po zabiegu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lukas3k napisał:

Ale jak ktoś serio ma się szprycować tabletkami hormonalnymi cały czas to niech go tną...

Aż sprawdziłem :lol: kilka niezależnych badań, podaje wszystkie możliwe komplikacje pozabiegowe na poziomie 1-2%.

Bo rozumiem, że te tabletki to odnośnie komplikacji, które doprowadzają do konieczności amputacji :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Za Państwowym Zakładem Higieny?
Mocne ?

PZH przytacza definicję WHO, są identyczne.

Wypadałoby obrać jakieś stanowisko - czy jednak zgadzasz się z szeroko pojętą medycyną konwencjonalną czy też nie?

Definicję zdrowia wyśmiewasz ale wazektomię jako metodę antykoncepcji już nie... Gdzie tu konsekwencja?

13 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

O czym?!

Bombelgi odebrały umiejętność czytania?! ?

Nazewnictwo nie ma większego znaczenia, istotny jest efekt. A efektem jest bezpłodność.

Bo jak sam wcześniej napisałeś:

W dniu 17.09.2020 o 00:09, Stary_Niedzwiedz napisał:

- należy założyć, że wazektomia jest nieodwracalna. Kropka. Rewazektomia jest w praktyce zabiegiem bardziej teoretycznym, niż faktycznie skutecznym.

 

13 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Boli Cię, że to spunktowałem? No kurde trudno...

Wolę być "internetowym pyszałkiem", niż... niedouczonym ćwokiem (jak już sobie sadzimy inwektywami ? )

Określenie "pyszałek" to nie inwektyw, za to "niedouczony ćwok" jest jednoznacznie obraźliwe.

 

Nic mnie nie boli. I liczę tu na treści, które mogą naprowadzić mnie na rozważania pozwalające spojrzeć na niektóre sprawy z innej perspektywy.

Potrafisz co nieco ciekawie napisać, ale mieszasz to z wymiocinami nieradzenia sobie z własnymi emocjami, stąd te personalne wycieczki i obrażanie.

Niech zgadnę, jesteś emerytowanym (albo jeszcze nie) psem.

 

Co do tematu, widać, że emocje biorą górę - pewnie sam dałeś się namówić na podcięcie jajec i jeszcze musiałeś za to zapłacić, a okazało się że jest to w praktyce nieodwracalne i teraz jak prawdziwy "polski janusz" próbujesz wjebać na minę innych chłopaków... Żeby przypadkiem ktoś nie miał lepiej od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.