Skocz do zawartości

Joga


deleteduser150

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.09.2020 o 00:47, Hippie napisał:

@Lucjusz Dzisiaj robiłam dokładnie to co w filmiku podanym w moim pierwszym poście. :) Generalnie póki co odpalam tą Gosię. Choć przedwczoraj ćwiczyłam też z tą:

 

 

Ja już po tym obrazku nie mogę się skupić, a uwierzcie mi, jestem hetero :D

 

Czy Ci ludzie nie mogą się jakoś skromniej ubierać do tych ćwiczeń ;) ?
 

HTB1XRa.HpOWBuNjy0Fiq6xFxVXax.jpg_q50.jp

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, $Szarak$ napisał:

Ja zacząłem wczoraj ćwiczyć. Niby dla początkujących a i tak wysiadłem. Nie sądziłem, że aż tak mnie to zmęczy. xs

Póżniej będzie tylko lepiej. ?

Zacznij sobie może od treningów dla kobiet w ciąży albo dla kobiet po porodzie. Są delikatne i dobre na rozruszanie. 

 

@Hippie Nie wiem jak się nazywa ten asan, ale jak położysz się na plecach, zgięte nogi w kolanach przyciągniesz do siebie, ręce w kaktus i później te zgięte nogi przekładasz np na lewą stronę i lewą ręką dociskasz do maty, a prawa ręka cały czas w kaktus no to te prawe ramię powinno być przyklejone do maty. Moje nie jest i to jest mój cel. Ogarnąć kregosłup.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lalka napisał:

Póżniej będzie tylko lepiej. ?

Zacznij sobie może od treningów dla kobiet w ciąży albo dla kobiet po porodzie. Są delikatne i dobre na rozruszanie. 

Nie no może byłoby łatwiej, ale bym miał to w głowie, że cienias jestem. xD

Ostatnio jakoś mocno wywalone miałem na to wszystko. Krótko mówiąc się zapuściłem. Parę dni temu trener 50 letni mnie opieprzył, że wyglądam jak 40 letni ojciec i czy piwska nie pije. Tak mnie to wkurzyło, że zaczynam powolutku działać. xD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.