Skocz do zawartości

Szukanie pomysłu


Farys

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na nofapie i szukam zajęcia po pracy, żeby nie mieć ani chwili nawet na pomyślenie o tej głupocie. Myślałem coś, aby produktywnie wykorzystać czas i starać się polepszyć życie, to kupić jakąś maszynę (kilka tysięcy zł) i produkować. Zastanawiałem się na pelletem, ale trochę mam ograniczone podwórze, aby jakiś większy sprzęt wjechał. Może macie pomysł?

Wyprzedając, że nikt nie da gotowego pomysłu, to wiem i nie chcę.

Edytowane przez Farys
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SławomirP napisał:

Ja chyba mam gotowy pomysł. Na tym filmie milioner opowiada jak na prostym piecu do wytapiania ołowianych kul do czarno prochowców można dorobić kilka tysięcy miesięcznie. Nie mam pojęcia ile ma to wspólnego z prawdą.

 

 

Ten gościu to znany mitoman. W skrócie: twierdzi, ze jest milionerem już za nastolatka. Okazuje się, ze żyje z łowienia frajerów i zarabiania na nich. To jest jego źródło dochodu. Coś jak znany oszust Robert kioysaki od „Bogaty ojciec, biedny ojciec”- wielki deweloper co zarobił na książce kilkadziesiąt mln$ a w rzeczywistości sprzedał do tamtego czasu kilka mieszkań w życiu xD wielu samozwańczych ekspertów chce żerować na naiwniakach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bartek2 napisał:

Ten gościu to znany mitoman. W skrócie: twierdzi, ze jest milionerem już za nastolatka. Okazuje się, ze żyje z łowienia frajerów i zarabiania na nich. To jest jego źródło dochodu. Coś jak znany oszust Robert kioysaki od „Bogaty ojciec, biedny ojciec”- wielki deweloper co zarobił na książce kilkadziesiąt mln$ a w rzeczywistości sprzedał do tamtego czasu kilka mieszkań w życiu xD wielu samozwańczych ekspertów chce żerować na naiwniakach 

 

Widziałem kilka jego podcastów, strasznie irytujący typ. Przedstawia swoje zdanie jako jedynie słuszną prawdę objawioną, a jego goście się wyłącznie mylą. Ma jednak ten biznes w postaci uczelni, ale nie wiem ile jest warta wiedza, którą tam wykładają. Może to też pustosłowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.