Skocz do zawartości

Czy po totalnym olaniu kobiet one same nadchodzą?


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jesteś w sytuacji życiowej, w której nie gonisz za babami, ale kiedy widzisz fajną dziewczynę, to się np. do niej uśmiechniesz, zagadasz  to wtedy relacje damsko- męski wchodzą na zupełnie nowy poziom egzystencji.

 

Zaczynają być fajne, niewymuszone, luźne.

 

Śmiem twierdzić, że o ten rodzaj specyficznej energii  się rozchodzi, jeżeli chodzi o posiadanie, bądź nieposiadanie kobiet w swoim życiu, nie potrafię jej jednak nazwać...

 

Najprościej stwierdzić, że jest to mentalny samiec alfa, ale na poziomie w chuj nieziemskim, a ezoterycznym.

 

Nie wiem.

 

Niesamowita tajemnica.

 

 

P.S

 

@mac Dawaj  bajerkę następnym razem, to Panie ładnie się odwdzięczą, w postaci intymnej sytuacji :P 

 

14 godzin temu, Maninblack napisał:

Na pewno atakują po 7dniach abstynencji seksualno-masturbacyjnej, kiedy jest wyraźny wzrost poziomu testa

Tak ?

 

Ja zauważyłem, że właśnie większe branie mam, jak koń zwalony, bądź po ssaniu...

 

Czytałem ostatnio badania, że największy przypływ teścia, ma miejsce po ejakulacji w pochwie partnerki bez prezerwatywy.

 

Bądź tu mądry.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RENGERS napisał:

Czytałem ostatnio badania, że największy przypływ teścia, ma miejsce po ejakulacji w pochwie partnerki bez prezerwatywy.

Ja tutaj zaqrwistą rzecz kiedyś czytałem, oczywiście wśród zalewu szamba to się miesza...

gość pisał że jak ruchał dziwkę i wracał do domu i się nie kąpał to jak żona wracała z pracy to bardziej była napalona na niego niż jak się wykąpał po ruchaniu

Gość sądził  że po prostu feromony i jakiś zapach po ruchaniu mogła czuć ta żona nieświadomie XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Niestety większość gości tutaj ma depresyjne myslenie. Kobieta to zło i FINITO. Nie ma fajnych kobiet wg nich...

To się niestety negatywnie udziela, przynajmniej mi.

Jak Ci baba nie odpisze przez godzinę to na pewno bierze z dupy do ust jakiemuś chadowi itp.

Potem strach zagadać bo każda to księżniczka która Cię zdradzi xD 

 

Forum pomaga - tak, ale gdy czytam za dużo forum to czuję jakąś taką dziwną niechęć do kobiet zamiast naturalnie czerpać radość ze zwykłej interakcji.

Forum przedawkowane działa jak "wampir energetyczny".

Nie wiem jak to ubrać w słowa ale na pewno wiesz o co mi chodzi.

 

Tak samo pille obniżały moją samoocenę i wpędzały w kompleksy.

 

Dzisiaj widziałem jak naprawdę nieurodziwy chłopak przytulał się na chodniku z bardzo ładną dziewczyną.

Ubrany tak sobie.

Patrzę i myślę - można.

Życie zaorało pille.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Meg4tron napisał:

Dzisiaj widziałem jak naprawdę nieurodziwy chłopak przytulał się na chodniku z bardzo ładną dziewczyną.

Ubrany tak sobie.

Patrzę i myślę - można.

NO PEWNIE ja często takie coś widzę. Albo raz widziałem typa co był mojego wzrostu a uwieszała się na nim laska o 3 cm wyższa od niego NA PŁASKIM OBUWIU....

Powiedzmy sobie szczerze - w 60 proc RedPillu piszą nieudacznicy albo ludzie z niesamowicie dużymi traumami. Albo tym co nie wychodzi i maja żal...

Sam mam czasami z tym problem i widzę że raz zachowuję się 2 razy inaczej - a sytuacja ta sama...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

gość pisał że jak ruchał dziwkę i wracał do domu i się nie kąpał to jak żona wracała z pracy to bardziej była napalona na niego niż jak się wykąpał po ruchaniu

Tego akurat jestem pewny na 1000 % :)

59 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

NO PEWNIE ja często takie coś widzę. Albo raz widziałem typa co był mojego wzrostu a uwieszała się na nim laska o 3 cm wyższa od niego NA PŁASKIM OBUWIU....

Powiedzmy sobie szczerze - w 60 proc RedPillu piszą nieudacznicy albo ludzie z niesamowicie dużymi traumami. Albo tym co nie wychodzi i maja żal...

Ludzie nie są w stanie po prostu przyjąć do swojej wiadomości, że uwodzenie DZIAŁA.

 

Śmiać mi się chce, bo naprawdę w życiu widziałem mnóstwo tego typu sytuacji, a ludzie dalej myślą, że trzeba wyglądać jak James Bond, żeby mieć naprawdę ładne kobiety w swoim życiu :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Meg4tron napisał:

Forum pomaga - tak, ale gdy czytam za dużo forum to czuję jakąś taką dziwną niechęć do kobiet zamiast naturalnie czerpać radość ze zwykłej interakcji.

Forum przedawkowane działa jak "wampir energetyczny".

Nie wiem jak to ubrać w słowa ale na pewno wiesz o co mi chodzi.

Dlatego potrzeba autorytetów, musimy wzmacniać samych siebie i dzielić się wiedzą, a nie emocjonalnym gównem, dobrze opisanymi doświadczeniami. Radość ze zwykłej interakcji owszem, ale musi jeden z drugim wiedzieć, w jakim otoczeniu prawnym, społecznym żyje mężczyzna. Jak zaczynasz prowadzić biznes też musisz zrobić analizę konkurencji, otoczenia, słabych i silnych stron, zaplanować. Mężczyźni może bardziej od kobiet oddają się biologicznym zapędom. Tak samo, jak kobiety chcą dziecka, tak mężczyzna chce bliskości, ruchania za wszelką cenę. Odwracamy i mamy dokładnie siebie wartych.

 

Jestem zwolennikiem dojścia do sedna własnych problemów życiowych oraz ich rozwiązywania, od podstaw, malutkich kroków, ale codziennie. Wydaje mi się, że każdy człowiek wie, o czym marzy, w czym ma braki i co powinien zrobić, żeby sobie ulżyć. A często zmiana w jednym obszarze pociąga lawinę, chociażby wyprowadzka i uniezależnienie od rodziców. Jedna rzecz, a masz inne życie praktycznie i inną logistykę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2020 o 00:12, mac napisał:

Zastanawiam się, czy działa faktycznie powiedzonko, że jak już się uwolnisz całkowicie od spraw płci to one atakują same z siebie.

Nie, jakoś meneli/żuli czy bezdomnych żadna nie atakuje. 

Tak naprawdę chodzi o to byś nie był "needy guy". Jak będą widziały, że nie podniecasz się rozmową z nimi bo ODEZWAŁY SIĘ DO CIEBIE OLABOGA albo powiedziała Ci cześć (toż to wstęp do romansu z nią), to wtedy będą inaczej Cię odbierać.

Sam miałem sytuacje z takimi kobietami. Wystarczyło cześć, a te już jakieś fantazje. W większej części z nich nie były to typowe kanony piękna, a te ładne nie były w moim typie.

Dlatego nie dziwi mnie, że kobiety tak reagują na "needy guy". Chcesz popracować albo spędzić czas, a ktoś już fantazjuje, że pewnie kochasz bo powiedziałeś cześć, pomogłeś w czymś albo po prostu pogadałeś jak człowiek z człowiekiem. 

Takie dziwne uczucie, ale odrzucające. 

Dlatego warto być sobą, pogadać z kimś normalnie, zaprezentować coś fajnego, ciekawego, zainteresować sobą. Nie nastawiać się, że ta to pewnie już ta JEDYNA w moim życiu.

Albo niestety tak jak część facetów. Nastawiają się, tak jakby każda kobieta była potencjalną partnerką, a potem dziwią się, że koleżanek nie mają. Trochę smutne to, że tak desperacko widzą w każdej kobiecie możliwą partnerkę.

W życiu najlepiej nie mieć wielkich oczekiwań, to też ogranicza ilość rozczarowań. Żyć tu i teraz.


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.